Teradek VidiU Pro

Rozbaleno - záruka 2 roky
AVC HD enkodér, vstup HDMI , síťové připojení Ethernet 10/100 & Wi-Fi 802.11n
HDMI vstup
Živé internetové vysílání bez PC na různých síťových platformách
Propojení s Ustream, Livestream a Youtube Live - podpora Proxy
Přímé nastavení přes Bluetooth nebo vzdálená správa
Interní baterie na 2 hodiny provozu
Slot na paměťovou kartu SD pro záznam videa
Streamování na iOS & Android tablety a smartphony

Prodej ukončen
Katalogové číslo: VIDIUPRO

Snadné streamování videa na internet v prémiové kvalitě

VidiU Pro slouží, stejně jako původní VidiU a novější VidiU mini, ke streamování video obsahu na internet přes iOS aplikaci Teradek Live: Air iPad Production Suite anebo na libovolnou on-line video platformu prostřednictvím RTMP adresy. Proces integrace API rozhraní několika nových CDN partnerů, jako DaCast, Ooyala, Akamai, a Azure byl značně zjednodušen, včetně spolupráce s populárními službami Ustream, LiveStream, YouTube Live a Wowza.

Během vysílání lze použít streamovací protokol Zixi, aby vysílací tok spolehlivě dosáhl svého cíle i přes náročné síťové podmínky. Pro větší kontrolu parametrů streamu, můžete VidiU Pro vzdáleně spravovat pomocí Teradek mobilní aplikace.
Živé přenosy jsou nyní ještě jednodušší

Výroba on-line vysílání je ještě jednodušší než dříve, protože Teradek VidiU Pro zavádí novou exkluzivní technologii Livelink. Pro konfiguraci použijte mobilní aplikaci VidiU App na vašem iOS & Android smartphonu, kamerou zaberte scénu, přihlaste se do vaší on-line video služby a stiskněte tlačítko "Go Live". VidiU Pro obdrží veškeré příslušné informace prostřednictvím technologie Bluetooth a pak se připojí k internetu pomocí jednoho z jeho vlastních síťových rozhraní nebo pomocí smartphonu s 3G/4G/LTE datovým připojením. Všechna nastavení jsou automaticky uložena v zařízení, bez složitého nastavování.Získejte větší šířku přenosového pásma  díky ShareLink

Pokud je propustnost nebo spolehlivost síťového připojení nedostatečná, tak pomůže nová funkce Teradek ShareLink™. Ta kombinuje až 4 síťové prvky do jednoho silného spojení. ShareLink™  umí kombinovat různé typy sítí, takže můžete kombinovat LTE sítě smartphonu s vaší pevnou síti Ethernet & Wi-fi. Pro odesílání dat lze najednou využít až 4 smartphony. ShareLink ™ je k dispozici jako předplacená služba s přístupem prostřednictvím aplikace VidiU App nebo na my.Teradek.com.

 Přepracovaný design s plnou výbavou

Mimo rozšířených možností streamingu má VidiU Pro výkonější hardware, který nabízí dvoupásmovou Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac. Nový síťový procesor nabízí rychlejší propustnost dat přes jakoukoliv síť. Stejně jako jeho sourozenci, tak i VidiU Pro obsahuje vysokokapacitní Li-Ion baterii s nepřetržitým provozem až 2 hodiny, HDMI vstupem a Bluetooth připojením pro rychlou a jednoduchou konfiguraci parametrů streamovaného videa. Další výhodou je slot pro SD kartu, který umožní uložit video H.264 v průběhu vlastního vysílání pro následnou archivaci, editaci a další distribuci
.