HISENSE RB434N4BC2

Nepřehlédněte
Nenámrazová lednička Hisense RB434N4BC2 s mrazákem dole
Objem chladničky 235 l, objem mrazáku 96 l
Total No frost, Smart Fresh, Multi Air Flow, Super zmrazení
CrispZone zásuvka s HumidityControl
SensoTech přepínač - ukazatel teploty chladnička/mraznička
Barva kartáčované nerezové oceli

Prodej ukončen
A
G
E
Katalogové číslo: RB434N4BC2

Osvědčená kvalitní značkaKombinovaná lednička Hisense RB434N4BC2 je vyhotovena z nerezu inoxlook a to jí dodává glanc. Bude se ve vaší domácnosti skvěle vyjímat. Také pro její kapacitu a množství funkcí si ji velmi rychle oblíbíte. Díky nastavitelným předním nohám a oboustranným dveřím si ledničku můžete přizpůsobit podle svého přání. U tohoto modelu najdete mrazák ve spodní části. Ovládání ledničky je elektronické a všechny podstatné informace se vám budou zobrazovat na přehledném LED displeji s dotykovým ovládáním.


Obsahuje vše potřebnéChladicí část o objemu 235 litrů obsahuje 3 police z tvrzeného skla. Součástí je také 1 XL zásuvka na ovoce a zeleninu. Ve dveřích se nacházejí čtyři přihrádky na drobné potraviny. Umístit tam však můžete i vysoké PET lahve. Ve výbavě nechybí ani tác na vejce nebo praktický držák lahví. A najdete zde také konvertibilní zásuvku FreshZone Odmrazováním chladničky se zabývat nemusíte, je plně automatické. Abyste měli dokonalý přehled o všech uskladněných potravinách, disponuje chladicí část LED osvětlením.


Zbaví vás odmrazováníV mrazicí části najdete tři mrazicí zásuvky, což představuje celkový objem 95 litrů, připravených k dispozici pro vaše potraviny. Pokud jste byli zvyklí trávit čas nepříjemným odmrazováním, tak zde budete této činnosti ušetřeni. U tohoto modelu je totiž zajištěno automatické odmrazování mrazáku. Jeho mrazicí výkon je skvělých 12 kg potravin za 24 hodin. Pokud by došlo k přerušení elektrické energie, nemusíte se o své potraviny obávat. Mrazák zvládne skladovat potraviny až 17 hodin.


Důležitá funkceTato lednice disponuje funkcí Super freeze, která zajišťuje kvalitní zmrazení nově vložených potravin a zároveň brání roztání již zmrazených potravin. Děje se tak pomocí krátkodobě prudce snížené teploty. Lednička má elektronické ovládání teploty, které je oddělené zvlášť pro chladicí a mrazicí část. Pokud by se vám stalo, že nedopatřením nedovřete dveře, nemusíte se toho obávat. Na tuto skutečnost vás upozorní dveřní alarm.


Dokonalá péče o potravinyLednička je vybavena technologií Total No Frost. Tento beznámrazový systém zajistí, aby v mrazničce obíhal vzduch, který v ní optimálně rozloží chlad. Výsledkem je snížení vlhkosti uvnitř ledničky, a na stěnách ani vašich potravinách nevznikne námraza. Navíc brání vysychání uložených potravin, takže ty zůstanou déle čerstvé. AdaptTech technologie je inteligentní systém, který udržuje konstantní teplotu, i když otevíráte dveře ledničky často. Tento systém neustále sleduje, jak ledničku používáte a podle toho řídí teplotu tak, aby se příliš nezvyšovala.


Pracuje v tichostiPro úsporu energie byla chladnička vybavena funkcí EcoMode. Ta v případě, že budete delší dobu pryč a dveře by nebyly otevírány, umožní nastavit chladničku, aby pracovala po tuto dobu v úsporném režimu. Kondenzační jednotka je nainstalovaná mezi stěnu spotřebiče a izolační pěnu, čímž lze chladničku umístit blíže ke zdi. Díky tomu skrytý kondenzátor zabraňuje kondenzaci, usnadňuje čištění a zajišťuje tišší provoz. Hlučnost je u tohoto modelu pouhých 38 dB.