Využijte dopravu zdarma! Stačí nakoupit za více jak 3 000 Kč.

HISENSE RB470N4EIC

Nepřehlédněte
Nenámrazová lednička Hisense RB470N4EIC s mrazákem dole
Objem chladničky 255 l, objem mrazáku 106 l
Total No frost, Smart Fresh, Multi Air Flow, Super zmrazení
Kontrola teploty v chladicí části - Zvukový alarm a modré světlo
CrispZone zásuvka s HumidityControl
SensoTech přepínač - ukazatel teploty chladnička/mraznička
Barva kartáčované nerezové oceli

Prodej ukončen
A
G
C
Katalogové číslo: RB470N4EIC

Chladnička, která upoutá pozornostKapacita stávající chladničky vám již přestává stačit, a tak hledáte vhodnou náhradu? Volně stojící kombinovaná chladnička Hisense RB470N4EIC je trefou do černého. Spotřebič v elegantním nerezovém designu s celkovou kapacitou 361 litrů poskytuje dostatek místa pro potraviny i nápoje. S pomocí zaměnitelného otevírání dveří chladničku snadno přizpůsobíte každému interiéru. Sami se rozhodnete, zda vám více vyhovuje otevírání na pravou nebo levou stranu. Spotřebič je opatřen výškově nastavitelnými nožičkami, a vy tak hravě vyřešíte problém se šikmou podlahou.


Prostorná chladicí částChladicí prostor se může pochlubit celkovou kapacitou až 255 litrů. Bezchybné nasvícení interiéru zajišťuje výkonné LED osvětlení, které se spustí při každém otevření spotřebiče. Snáze tak najdete to, co zrovna hledáte, a vyhnete se nežádoucímu úniku chladu. Uvnitř chladicí části naleznete pět skleněných polic, přičemž tři jsou výškově nastavitelné. Dále máte k dispozici držák na láhve a zásuvku CrispZone, která je speciálně navržena pro skladování ovoce a zeleniny. Další samostatné přihrádky naleznete v prostoru dveří. Optimální proudění vzduchu uvnitř spotřebiče zajišťuje systém Multiflow 360°.


Účinná beznámrazová technologieMrazicí část nabízí celkový objem až 106 litrů. Využít můžete celkem tři průhledné zásuvky. Prostřední hluboká zásuvka SpaceBox se hodí především pro skladování objemných potravin, jako jsou například celé kusy drůběže, nebo větší nádoby se zmrzlinou. V případě potřeby můžete využít funkci Super Freeze, která se postará o bleskově rychlé zmrazení nově vložených potravin. V průběhu 24 hodin je možné zmrazit až 13 kg potravin. Samozřejmostí je také beznámrazová technologie Total NoFrost, která chrání spotřebič před vznikem ledových krystalů.


Tichý společníkKombinovaná chladnička Hisense RB470N4EIC je opatřena elektronickým ovládacím panelem s LED displejem. Velmi snadno tak nastavíte požadovanou vnitřní teplotu, nebo spustíte některou z navrhovaných funkcí. V případě, že zapomenete spotřebič správně zavřít, automaticky se rozezní zvukový alarm, který vás včas upozorní na únik chladu. Potraviny tak zde budou vždy v naprostém bezpečí. Velkou výhodou je pak nízká hlučnost chladničky. Úroveň hluku nepřekročí hladinu 35 dB. O novém pomocníkovi tak téměř nebudete vědět.