Doprava již od 2 000 Kč ZDARMA!

SAMSUNG QE49LS03

doprava zdarma
UHD QLED televize Samsung Frame QE49LS03 s rozlišením 4K o úhlopříčce 123 cm
QLED TV
Art Store
Držák na zeď
Neviditelný kabel

Prodej ukončen
B
Katalogové číslo: QE49LS03

Televizor nebo umělecké dílo? Záleží na vás.Obohaťte svůj domov jedinečným lifestylovým televizorem, který odráží váš styl a dokonale se hodí do jakéhokoli interiéru. The Frame je ve skutečnosti více než jen televize. Ve vašem domově vytvoří krásné okamžiky, zatímco se pyšní vysokým rozlišením obrazu QLED. Zapněte ji a vychutnejte si neuvěřitelnou TV, anebo ji vypněte a obklopte se ohromujícím uměním.

Přinášíme vám galerii světové úrovně

Art StoreVyzkoušejte zdarma zkušební verzi s vaším The Frame a objevte veškerý úžasný obsah v Samsung Art Store. Staňte se členem a získejte neomezený přístup k uměleckým sbírkám a fotografiím od klasiky až po současnost.


Objevte umění v každé kategoriiKaždý si najde umění, které se mu líbí. Jednoduché a přehledné kategorie umění v Samsung Art Store umožňují zábavné a snadné objevování široké škály umění pro každou příležitost — od barev přes objekty a mnohem více.


Režim UMĚNÍ

Zvýrazněte váš obývací pokoj uměnímObjevte moderní způsob zobrazování umění. The Frame se sladí s vaším interiérem i s vaším stylem. Stane se elegantním doplňkem vašeho domova. Po zapnutí to bude úžasná televize, po vypnutí úžasné umělecké dílo.


Vystavujte svoje oblíbené umění

OblíbenéVytvořte ve vašem obývacím pokoji vlastní galerii poskládanou z vašich oblíbených uměleckých kousků. Vyberte a označte díla, která se vám líbí, a mějte je všechny na jednom místě.


Měňte atmosféru

Nastavení času pro promítáníUžijte si umění, kdykoli budete chtít. Promítněte na TV vaše oblíbené dílo a nastavte čas, jak dlouho má být na obrazovce zobrazeno.


Ideální způsob jak si vychutnat umění po celý den

Světelný senzorSenzor světla detekuje okolní světlo a automaticky vyrovnává jas a tón barev obrazovky pro přirozené osvětlení. Takže ať už je den nebo noc, můžete se kochat umění tak, jak ho zamýšleli samotní tvůrci.


Vnímá vaši přítomnost

Pohybový senzorKdyž jste poblíž, pohybový senzor detekuje vaši přítomnost a promění TV obrazovku na umělecká díla, takže si můžete užívat své oblíbené umění, aniž byste se museli starat o zapínání televize. Když odejdete, TV se vypne, a šetří tak energii.


Přizpůsobí se vašemu stylu

Přizpůsobitelný rámKdyž přijde na The Frame od společnosti Samsung, volba je pouze na vás. Vyberte si ideální přizpůsobitelný rám, který bude ladit s vaším interiérem, stylem anebo uměleckým dílem – magnety se jednoduše připnou nebo odepnou k dosáhnutí jiného stylu.


Vyměňujte rám podle svojí náladyZměňte vzhled s připevňovacími přizpůsobitelnými rámy


Ničím nerušený obraz

One Invisible ConnectionVyužijte lépe váš prostor. Řešení One Invisible Connection skryje kabely, takže můžete připojit všechna vaše zařízení bez neestetických zamotaných drátů. Připojte je téměř neviditelně.


One ConnectTenký One Invisible Connection připojí všechna zařízení k TV skrze One Connect Box. To vám umožní položit připojená zařízení dál od TV, takže můžete využít vzniklý prostor k dekoraci vašeho interiéru.


Visí jako skutečný rám

Držák No Gap Wall-MountInstalace The Frame je jednoduchá a rychlá, navíc ho můžete naklonit do stran, dozadu nebo dopředu pro ideální výhled. Je nádherný ze všech stran, perfektně se hodí do vašeho interiéru.


Umění podle vašeho výběruThe Frame nabízí ještě více možností přizpůsobení. Režim Umění vám umožňuje vybrat si ze 7 typů layoutu a 10 rozličných barevných provedení. Nastavte si galerii podle svého stylu a nechte vyniknout vaše umělecká díla či fotografie.


Podívejte se na svět s certifikací QLED

100% barevný objemVaše oči si zaslouží ještě lepší obrazovou kvalitu a skutečně nádherné barvy. The Frame je vybavený technologií Quantum Dot od společnosti Samsung, a nabízí vám tak 100% barevný objem, který dokáže zobrazit všechny odstíny realisticky i v těch nejjasnějších či nejtmavších scénách.


Detaily ožijí před vašima očima

HDR 10+Nádherné barvy. Výjimečný kontrast. Bezchybné detaily. HDR 10+ je pokročilá technologie, která dokáže zobrazit všechny tak, jak je zamýšlel režisér. I v těch nejjasnějších a nejtmavších scénách uvidíte detaily tak, jako nikdy předtím.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.