FINLUX 24FHD4760

LED televize Finlux 24FHD4760 s tunerem DVB-T2/H.265 a DVB-S2
24" (60 cm) HD
Edge LED, 100 Hz FMX
DVB-T2 HEVC (H.265AV) + MPEG2/4 HD
DVB-S2 HEVC+ MPEG2/4 HD
FASTSCAN + USB instalace Skylink
Nahrávání na USB/HDD
Hotelový mód

Prodej ukončen
A
G
F
Katalogové číslo: TVF24FHD4760

FINLUX 24FHD4760

24FHD4760 od Finluxu je televizor perfektní pro využití v menších místnostech, jako jsou kuchyně, dětské pokoje nebo ložnice, abyste si oblíbené pořady mohli užít nejen v obývacím pokoji, kde samozřejmě netrávíte celý den. Soustředí se na kvalitu obrazu a potěší také energetickou úsporou díky třídě A+.

HD Ready obraz

Na 24 palcích se můžete těšit na jemný obraz, jehož garancí je v kategorii často využívané HD Ready rozlišení podpořené úspornou LED technologií a širokými pozorovacími úhly, aby byl obraz dokonale vidět ze všech rohů místnosti.

Stejně tak si Finlux dal ale záležet i na zvukovém projevu, jenž obstarávají stereo reproduktory s odpovídajícím celkovým výkonem a technologií Dolby Digital Plus.

Intuitivní ovládání

Televizor potěší i ty, kteří se neradi přehrabují ve složitých nabídkách. Už od prvního zapnutí je patrné, že se výrobce soustředil na intuitivní ovládání, takže nečekejte otravné zbytečnosti. Nicméně se můžete těšit na praktické funkce typu teletext, jenž vám bude servírovat aktuální zprávy od nás i ze světa nebo přehrávání multimédií z flashdisků.

Připraven na budoucnost

Televizor je 100% připraven na příjem signálu nové generace DVB-T2 s kodekem H.265 HEVC. Kromě toho ale televizor disponuje i S2 tunerem s možností získání satelitních programů.