Rekonstrukce! Prodejna Karlovo náměstí! Novou prodejnu Sony pro Vás otevíráme v září 2018!

SAMSUNG UE32M5602

LED televize Samsung UE32M5602 s Full HD rozlišením a úhlopříčkou 80cm
Full HD (1920×1080) LED TV 32" (80 cm)
Tunery (DVB T2/C) kodek H.265 HEVC, nahrávání na externí HDD - (PVR), Time Shift
Wi-Fi,LAN, Bluetooth®, internetový prohlížeč, zrcadlení
Steam Link ( hry na TV z PC po domácí síti ), video na přání - HBO GO, Voyo, Netflix
Game Mode, Smart Control ovladač
Tizen OS, rozteč otvorů VESA® (Š x V) 10 x 10cm

Prodej ukončen
A
Katalogové číslo: UE32M5602
Vyšší kvalita obrazu díky Ultra Clean ViewMaximální možná kvalita přehrávaného obsahu je při sledování televizoru absolutní prioritou. S technologií Ultra Clean View je tento úkol snadno splněn. Díky ní si vychutnáte vždy nesmírně čistý obraz.


Contrast Enhancer zajistí výjimečnou ostrostOpravdu ostrý obraz s dosud nevídanou hloubkou. Funkce Contrast Enhancer jednoznačně splní ty nejnáročnější požadavky na výjimečnou kvalitu obrazu i u toho nejpřísnějšího diváka.


Pokročilá technologie podsvíceníI ta vizuálně nejnáročnější scéna se vám ukáže v té nejvyšší možné kvalitě. S funkci Micro Dimming Pro jsou v každém okamžiku všechny oblasti obrazovky pečlivě přizpůsobovány přehrávanému obsahu pro dosažení vrcholného zážitku.


PurColour přináší výborné barvyZískejte paletu naprosto přirozených barev okolního světa. Rozmanitá krása odstínů na obrazovce televizoru vás bude vybízet ke sledování nádherně vypadajícího obsahu – a vy tak pokaždé s radostí učiníte.


Praktický i působivý štíhlý designDopřejte si designově i technologicky působivé provedení televizoru. Jeho tenká konstrukce spolu s úzkým rámečkem jej předurčují k tomu, aby vám poskytl naprosto nerušený zážitek.


Více zařízení, jeden ovladačUž není nutné hledat to správné dálkové ovládání. Díky inteligentním technologiím společnosti Samsung si vystačíte s jediným ovladačem pro veškeré přístroje, které se svým televizorem propojíte.Synchronizace se smartphonemAť už na svém chytrém telefonu sledujete jakýkoliv obsah, na obrazovce televizoru si jej vychutnáte ještě víc. Díky jednoduchému spojení smartphonu s televizorem pomocí aplikace Smart View můžete ze svého telefonu také udělat i praktický dálkový ovladač.
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.