SONY BRAVIA KD-32W800

LED televize Sony KD-32W800 s HD displejem a Android TV
Úhlopříčka 80 cm (32")
HD Ready HDR (1366 x 768) displej, Direct LED podsvícení
Podpora videa s vysokým dynamickým rozsahem (HDR)
Vylepšení barev Live Colour a dynamické vylepšení kontrastu
Wi-Fi, LAN, Bluetooth, ChromeCast, záznam USB HDD, O2 TV
Android TV, hlasové vyhledávání
Skladem
A
G
F
Katalogové číslo: KD32W800

Vysoký dynamický rozsahTento televizor s funkcí HDR plnou živých detailů vám přináší vzrušení ze sledování filmů a hraní her. Poradí si s celou řadou formátů HDR včetně HDR10 a Hybrid Log-Gamma.


Technologie BRAVIA ENGINEDíky úplnému digitálnímu zpracování zajišťuje technologie BRAVIA ENGINE obraz ve vysokém rozlišení s nižším šumem, a to jak z digitálního signálu s vysokým rozlišením, tak z analogových signálů. Mimoto maximalizuje výkon zařízení tak, aby bylo možné dosáhnout co nejdokonalejších barev i kontrastu, a vy jste si mohli vychutnávat obraz plný živých barev a hloubky.


Platforma Android TVSvou vysněnou zábavu dostanete tak rychle, jak si o ni zvládnete říct. Díky vylepšené funkci hlasového ovládání vám tento chytrý televizor se systémem Android umožní si během okamžiku vychutnat filmy a pořady z aplikací nebo vysílání.


Hlasové vyhledáváníMocí vlastního hlasu najdete oblíbené pořady ještě rychleji. S funkcí hlasového vyhledávání už není potřeba se složitě proklikávat nebo něco psát. Stačí si říct.


Záznam USB HDDUkládejte si oblíbené televizní pořady na externí pevný disk USB a přehrávejte si je, kdy se vám to hodí. Funkce záznamu USB HDD umožňuje nahrávání digitálního vysílání jedním dotykem nebo na základě nastaveného časovače na připojené zařízení USB HDD s kapacitou až 2 TB. Při sledování stačí stisknout tlačítko nahrávání. Záznam bude automaticky ukončen při skončení programu.


Chromecast built-inTechnologie Chromecast vám umožňuje přenášet oblíbená videa, hry a aplikace z mobilního zařízení v plné kvalitě do televizoru podporujícího technologii Chromecast built-in. Stačí jednou klepnout na tlačítko přenosu na obrazovce zařízení se systémem Android nebo iOS a váš oblíbený obsah získá větší rozměry. Přeneste obsah a poté pokračujte v jeho procházení na telefonu či tabletu.


Recyklace. Renovace. Redukce.Televizory BRAVIA přispívají k ochraně životního prostředí. Režim Vypnout obraz (Display Off) pomáhá šetřit energii tak, že vypne obraz bez nutnosti přepínat televizor do pohotovostního režimu, a vy si tak stále budete moci užívat zvuk.Třída energetické účinnosti modelu F
Roční spotřeba elektrické energie 32 kWh / 1 000 h
Viditelná úhlopříčka obrazovky 80 cm
Typ podsvícení obrazovky Direct LED, ztlumení rámu
Určeno pro český trh Ano
Rozlišení HD Ready (1366 x 768)
Technologie zpracování obrazu Kompatibilita HDR (vysoký dynamický rozsah), Live Colour, dynamické vylepšení kontrastu
Frekvence zpracování obrazu nativní 50 Hz
TV tuner DVB-T, DVB-T2 (kodek H.265/HEVC), DVB-S, DVB-S2, DVB-C
Multimediální funkce Wi-Fi®, LAN, Bluetooth, ChromeCast, Hlasové vyhledávání)
Smart TV Platforma Android TV™, vestavěné úložiště 8 GB, internetový prohlížeč iWedia (pouze HbbTV), hlasové vyhledávání
Grafické vstupy 3x HDMI (HDCP 1.4), ARC, 2x USB
Ostatní vstupy/výstupy 1 x digitální audio výstup, sluchátkový výstup,
Výkon reproduktorů 5W+5W, 2x bassreflex, Dolby™ Audio
Barva Černá, černý stojan
Rozměry TV s podstavcem (š x v x h) 73,3 x 46,8 x 18,9 cm
Rozměry TV bez podstavce (š x v x h) 73,3 x 44,2 x 7,8 cm
Přepravní rozměr (š x v x h) 80,1 x 51,6 x 14,2 cm
Rozteč otvorů VESA® (š x v) 10 x 20 cm
Celková hmotnost (kg) 7