Rekonstrukce! Prodejna Karlovo náměstí! Novou prodejnu Sony pro Vás otevíráme v září 2018!

SONY BRAVIA KDL-32RE405B

LED televize Sony KDL-32RE405B s DVB-T2 o úhlopříčce 32"
HD Ready HDR (1366 x 768) displej, Edge LED podsvícení
Technologie X-REALITY PRO zvyšuje rozlišení každého pixelu a redukuje šum
Podpora videa s vysokým dynamickým rozsahem (HDR)
Motionflow XR 400Hz
USB HDD Recording
Hliníkový rám, rozteč otvorů VESA® (Š x V) 10 x 20cm

Prodej ukončen
A
Katalogové číslo: KDL32RE405B

Zářivě světlé oblasti a krásné textury
Díky vysokému dynamickému rozsahu (HDR) jsou zachovány detaily ztracené v nejtmavších a nejsvětlejších oblastech obrazu, který tak působí dynamičtěji. Podívejte se na texturu lesklého kovového křídla letadla a odrazů slunečního světla na jeho trupu.


 

Objevte znovu každý detail
Technologie zpracování obrazu X-Reality PRO vylepšuje každý pixel pro dosažení výjimečné zřetelnosti. Snímky jsou analyzovány a každá scéna porovnána s obrazovou databází pro zlepšení obrazu a potlačení šumu. Povrchy budov a lodí jsou ještě detailnější.


 

Stvořeno k poslechu
Užijte si poslech stejně přirozený jako obraz, který sledujete. Režim ClearAudio+ vyladí zvuk televizoru a zaručí emocionálně bohatý zážitek, který jako by vás obklopil. Hudba i rozhovory jsou čistější a zřetelnější nehledě na to, co právě sledujete.


 

Více obrazu, méně kabelů
Nenechte se při sledování rušit. Úzký a štíhlý rám s hliníkovou povrchovou úpravou udrží vaši pozornost na obrazovce. Kabely jsou ukryty ve stojanu v přední a zadní části pro čistý a ničím nerušený vzhled.


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.