Doprava již od 2 000 Kč ZDARMA!

SONY BRAVIA KDL-40WE665B

Akce
doprava zdarma
LED televize Sony KDL-40WE665 s Full HD HDR displejem a DVB-T2 o úhlopříčce 40"
Úhlopříčka 101 cm (40")
Full HD HDR (1920 x 1080) displej, Edge LED podsvícení
Technologie X-REALITY PRO zvyšuje rozlišení každého pixelu a redukuje šum
Podpora videa s vysokým dynamickým rozsahem (HDR)
Motionflow XR 400Hz
Wi-Fi®, LAN, zrcadlení obrazovky (Miracast™), Opera Store, YouTube™
Přístup na YouTube™ jedním tlačítkem na dálkovém ovladači

Prodej ukončen
A+
Katalogové číslo: KDL40WE665B

Tlačítko YouTube™ vás okamžitě přenese na internet
Jděte přímo na YouTube™ a pusťte si všechna svá oblíbená videa. Na tomto televizoru s připojením k internetu je YouTube™ rychlejší než kdy dřív a aby se vám videa dobře procházela, přidali jsme na dálkový ovladač tlačítko YouTube™


 

Zářivě světlé oblasti a krásné textury
Díky vysokému dynamickému rozsahu (HDR) jsou zachovány detaily ztracené v nejtmavších a nejsvětlejších oblastech obrazu, který tak působí dynamičtěji. Podívejte se na texturu lesklého kovového křídla letadla a odrazů slunečního světla na jeho trupu.


 

Zřetelnější, podrobnější, úchvatnější
Na tomto televizoru Full HD uvidíte úchvatné detaily a textury. Vše, na co koukáte, je vybroušeno tak, aby vznikl minimální šum a maximální vylepšení. Podívejte se na rozdíly budov a pobřeží.


 

Objevte znovu každý detail
Technologie zpracování obrazu X-Reality PRO vylepšuje každý pixel pro dosažení výjimečné zřetelnosti. Snímky jsou analyzovány a každá scéna porovnána s obrazovou databází pro zlepšení obrazu a potlačení šumu. Povrchy budov a lodí jsou ještě detailnější.


 

Stvořeno k poslechu
Užijte si poslech stejně přirozený jako obraz, který sledujete. Režim ClearAudio+ vyladí zvuk televizoru a zaručí emocionálně bohatý zážitek, který jako by vás obklopil. Hudba i rozhovory jsou čistější a zřetelnější nehledě na to, co právě sledujete.


 

Více obrazu, méně kabelů
Nenechte se při sledování rušit. Úzký a štíhlý rám s hliníkovou povrchovou úpravou udrží vaši pozornost na obrazovce. Kabely jsou ukryty ve stojanu v přední a zadní části pro čistý a ničím nerušený vzhled.


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.