Výprodej skladových zásob! - Prodejna Karlovo náměstí! – Jen do 28.6.2018! Z důvodu rekonstrukce prodejny!

SONY BRAVIA KDL-49WD759B

LED televize Sony KDL-49WD759B s Full HD displejem a DVB-T2 - černá
X-Reality PRO: čistší, vykreslenější obraz
Kvalita Full HD 1080p
Skvělé přehrávání různých formátů z rozhraní USB
Motionflow XR 400Hz
Skvělá zábava bezdrátově díky vestavěné funkci Wi-Fi®
Zobrazte chytrý telefon na velké obrazovce
DVB-T2 ( kodek H.265/HEVC)

Prodej ukončen
A+
Katalogové číslo: KDL49WD759B

 

Zábava pro každého. To je televizor KDL-49WD759B
Získejte přístup do světa filmů, televizních pořadů a aplikací a vychutnejte si každý okamžik v kvalitě obrazu, která překonává rozlišení Full HD. Vše je doplněno bohatým, dynamickým zvukovým doprovodem. 

KD32WD600
 

4K_HDR

Ještě dokonalejší vysoké rozlišení


Zažijte úchvatnou kvalitu obrazu Full HD, ať už sledujete cokoli. Unikátní obrazový procesor X-Reality PRO společnosti Sony analyzuje, čistí a vylepšuje obraz pro dosažení zážitku plného detailů. Dokonce i obsah streamovaný v nízkém rozlišení je vylepšován technologií X-Reality PRO, aby mohla společnost Sony poskytnout obraz, který probudí k životu veškerý sledovaný obsah.


Objevte znovu každý detail Technologie zpracování obrazu X-Reality PRO vylepšuje každý pixel pro dosažení zřetelného obrazu. Snímky jsou analyzovány a scény porovnány s obrazovou databází pro zlepšení obrazu a potlačení šumu. Výsledkem je neuvěřitelně realistický obraz.

X-reality proTenký a elegantní Tento televizor díky tenkému profilu elegantně zapadne do vašeho obývacího pokoje. Je dokonalý k upevnění na zeď a díky diskrétnímu, úzkému rámu se budete soustředit výhradně na obraz a nikoli na rám.


 

KDL-32WD600

Zjistěte více o zábavě, kterou máte rádiAť už si chcete připomenout svůj oblíbený film nebo se jen podívat na video na YouTube™, s televizorem Sony máte neomezené možnosti.

Youtube

  
 

Motionflow XR 
Ať už sledujete cokoliv, díky technologii Motionflow XR si můžete na obrazovce vychutnat neuvěřitelně plynulé, dynamické, akční scény. Tato inovativní technologie vytváří a sama vkládá záběry navíc mezi ty původní. Ve zlomku sekundy porovnává nejdůležitější vizuální faktory v řadě záběrů, kde v sekvencích chybí akce. Přenášený obraz je tak urovnán do dokonalosti a vy si tak můžete naplno vychutnat rychlé akční záběry.
 

Motionflow_200 


SceenMirronig

Zobrazte obsah svého telefonu na velké obrazovceZrcadlení obrazovky vám umožní vychutnat si obsah a aplikace ve vašem smartphonu na obrazovce televizoru Sony. Zvětšete všechny své vzpomínky a vychutnejte si je na velké obrazovce s rodinou a přáteli.

 


USB_play

Přehrávejte z USBPřehrávejte hudbu, videoklipy a prohlížejte si sbírky fotografií na televizoru prostřednictvím přehrávání různých formátů z rozhraní USB. Díky podpoře celé řady kodeků můžete zažít naprostou univerzálnost formátu – stačí připojit a můžete začít.


Photo_share

Snadné sdílení fotografií 
Photo Sharing Plus je pro vás a vaše přátele snadným způsobem pro sdílení fotografií a videí na velké obrazovce. Vyžeňte z televizní obrazovky své oblíbené hvězdy, protože vaši přátelé se s vámi podělí o výjimečné okamžiky – pomocí až 10 zařízení.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.