Rekonstrukce! Prodejna Karlovo náměstí! Novou prodejnu Sony pro Vás otevíráme v září 2018!

SAMSUNG RH56J6917SL

Chladnička Samsung RH56J6917SL s dvojitým řešením otevírání dveří.
Revoluční chladnička Food Showcase.
LED displej v kovovém provedení a ledově
modrým podsvětlením. Beznámrazová technologie.
METAL Cooling - kovová vnitřní stěna dveří pro
rychlejší a lepší chlazení. Hlučnost 42 dB.
Energetická třída A+

Prodej ukončen
A+
Katalogové číslo: RH56J6917SL

 

Oblíbené potraviny na dosah
Dveře ShowCase jsou „lednička v ledničce“, která vám i vaší rodině umožňuje rychlý a snadný přístup k oblíbeným a často používaným potravinám. Obsahují 5 prostorných přihrádek na různé druhy potravin a pro různé členy rodiny.
 

rh56j6917s2
Všechny potraviny, perfektně čerstvé 
Ve vnitřním prostoru InnerCase vydrží vaše potraviny čerstvé. Hlouběji v chladničce se výborně uchovávají větší trvanlivější potraviny jako zelenina, ovoce nebo maso. 

lednička_Samsung_RH56j6917s2
Nastavitelné chlazení 
Technologie Twin Cooling Plus™ chladí odděleně chladničku a mrazák, takže potraviny vydrží déle čerstvé a nedochází k mísení pachů. Nezávislý chladicí systém zajišťuje optimální vlhkost. Potraviny vydrží delší dobu čerstvé. 

samsung_rh56j6917s2
Navrženy, aby chladily
Kovové dveře jsou nejen krásné, ale také praktické. Udržují potraviny a nápoje umístěné ve dveřích ShowCase opravdu chladné i při častém otevírání. 

lednice_rh56j6917s2Nadčasový elegantní design
Elegantní styl spojující ušlechtilý kovový povrch s ledově modrým displejem přinese vytříbenou eleganci do každé kuchyně.


lednice_rh56j6917s2

 

Zásobník ledu a vody
Zásobník ledu a vody s povrchem z ušlechtilé oceli a ledově modrým displejem vám po jediném stisknutí tlačítka dodá chlazenou filtrovanou vodu, kostky ledu nebo drcený led.
 

lednice_rh56j6917s2Více prostortu, více ledu 

Výrobník ledu je zabudovaný ve dveřích, takže uvolňuje cenný prostor v mrazáku. Má větší kapacitu a navíc přesně ukazuje, kolik ledu vám ještě zbývá.
 

lednice_RH56j6917s2Výkonné vnitřní osvětlení 
Vysoce výkonné vestavěné LED osvětlení je užší, chladnější a úspornější než konvenční řešení. Je umístěno po celé délce na obou stranách zadní stěny, vypadá skvěle a osvětluje každý kout chladničky mnohem efektivněji než horní osvětlení.
 

lednice_rh56j6917s2Čerstvost bez námrazy Už nikdy nebudete muset vyklízet chladničku a mrazák kvůli odmrazování, už nikdy totiž nebudete muset odmrazovat. Technologie True No Frost společnosti Samsung zajišťuje rovnoměrné chlazení, díky kterému se netvoří námraza ani led.
 

lednice_rh56j6917s2

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.