SONY ECM-G1

Kompaktní vlogovací mikrofon Sony ECM-G1
Směrový mikrofon bez kabelů
Potlačí okolní zvuk a zdůrazní zvuk před kamerou
Extra malé kompaktní provedení, nízká hmotnost
Napájení přímo z těla fotoaparátu

Předobjednávka
Katalogové číslo: ECMG1

Nový mikrofon nabízí vysoce kvalitní zvuk kdekoli a kdykoliSpolečnost Sony představuje nový malý a lehký mikrofon ECM-G1, který zvyšuje úroveň záznamu videa díky kvalitnímu snímání zvuku. Díky potlačení okolního zvuku a čistému přednímu snímání zvuku si uživatelé mohou při nahrávání obsahu užívat vynikající kvalitu zvuku.


Zvyšte standard záznamu videa pomocí vysoce kvalitního zvukuPři pořizování video obsahu hraje důležitou roli čistý a kvalitní zvuk. Model ECM-G1 se může pochlubit mikrofonní kapslí s velkým průměrem (přibližně 14,6 mm), která zajišťuje čistý záznam zvuku a zároveň potlačuje šum, což výrazně zvyšuje kvalitu videa. Model ECM-G1 je ideální mikrofon pro natáčení vlogů, protože snímá čisté hlasy, disponuje větrnou ochranou pro snížení hluku větru při natáčení venku a má optimalizovanou konstrukci pro potlačení frekvenčních vibrací pomocí antivibračních tlumičů. Při připojení mikrofonu k fotoaparátu Sony prostřednictvím patice Multi Interface (MI) eliminuje bezkabelová konstrukce dokonce i hluk vibrací přenášený kabelem.


Potlačení okolního zvuku a čistý záznam zvuku přicházejícího zepředuČistý sběr zvuku z prostoru před kamerou či fotoaparátem je zdůrazněn superkardioidou a potlačením okolního zvuku, takže mikrofon zachytí pouze požadovaný zvuk - skvělé pro natáčení selfie videí. Také při natáčení v interiéru je model ECM-G1 vysoce účinný při potlačování ozvěny od stěn a dozvuku hlasu, takže umožňuje čistý záznam zvuku konverzace.


Vychutnejte si vysoce kvalitní zvuk kdekoli a kdykoliPodpora patice MI Shoe umožňuje větší flexibilitu při natáčení bez baterie a bez kabelu. Napájení probíhá přímo z fotoaparátu do mikrofonu, takže odpadají problémy s vybitím baterie nebo překážejícími kabely - a to i při snímání s horizontálně otevřeným širokoúhlým LCD displejem. Mikrofon ECM-G1 je velmi lehký, váží pouhých 34 g a je velmi kompaktní (Š x V x H: 28,0 mm x 50,8 mm x 48,5 mm), takže jej lze používat kdekoli a kdykoli. V neposlední řadě je součástí balení kabel pro snadné nahrávání a konektor pro mikrofon je kompatibilní s celou řadou zařízení, jako jsou fotoaparáty a chytré telefony. To uživatelům poskytuje maximální flexibilitu při různých požadavcích na natáčení.


Typ mikrofonu Elektretový kondenzátorový typ ( Zoom / Gun )
Kabel/konektor Patice Active Interface Shoe
Aktivní/pasivní Ano / -
Způsob napájení Z přístroje
Frekvenční rozsah 40 Hz až 20 000 Hz
Provozní teplota 0 °C až 40 °C
Rozměry (vnější průměr a délka) mm 28 x 50,8 x 48,5 mm
Hmotnost (g) 34
Dodávané příslušenství Kryt proti větru, ochranná krytka konektoru , podložka ,sáček na přenášení