Black Friday je plném proudu. Připravili jsme pro vás neodolatelnou nabídku. Chci vidět více!

YAMAHA MCR-B370D SILVER

Hi -Res mikrosystém Yamaha MCR-B370D s DAB+ tunerem - stříbrný
Bezdrátový Bluetooth streaming
Hi-res audio (192 kHz/24-bit, FLAC/WAV) přes USB
Autentický Hi-Fi design a ladění
DAB/DAB+/FM tuner (dle dostupnosti v regionu)
Výstup pro subwoofer
Výkon 2x 20 W
Skladem
Katalogové číslo: MCRB370DSILVER

Elegantní, sofistikovaný, kompaktníPřední hliníkový panel mikrosystému je doplňován reproduktory Piano Black Gloss. Využívá technologii VCCS (zabraňuje nežádoucím vibracím reproduktorů), přináší špičkový zvuk Yamaha, podporuje Bluetooth technologii, disponuje digitálním rádiem a optickým vstupem pro poskytnutí přístupu k různým hudebním a zvukovým zdrojům.


Bezdrátový přenos přes BluetoothBezdrátové připojení přes rozhraní Bluetooth umožňuje rychlé a snadné přehrávání zvuku z chytrých telefonů či tabletů. Ať už budete poslouchat hudbu z mobilu nebo sledovat videa na tabletu, získáte co nejvíce tak, že budete streamovat do vašeho mikro Hi-Fi systému.


Hi-res hudba z USBPřehrávání souborů FLAC a WAV s rozlišením 192 kHz/24 bitů přes USB odráží Hi-Fi původ tohoto zařízení. Tato podpora nabízí majitelům možnost zažít skvělý poslech prostřednictvím Hi-Fi sestavy.


Design PianoCraftSérie PianoCraft již dlouhá léta přináší autentický Hi-Fi výkon z kompaktní jednotky. Sdílení designérských filozofií Yamaha Hi-Fi zaručuje kvalitní výkon z jakéhokoliv produktu PianoCraft.


Sofistikovaný vzhledModel MCR-B370D zachovává konstrukční obraz Hi-Fi komponentů značky Yamaha, které představují mimořádně elegantní a sofistikovaný design. Centrální jednotka je vybavena čelním panelem vyrobeným z kvalitního hliníku s vlasovou úpravou a vypadá čistě a elegantně. Přidáním tohoto stylového a moderního Hi-Fi elementu do vaší domácnosti docílíte lepší zvuk pro každodenní poslech.


Elegantní černé reproduktoryTyto reproduktory, které jsou součástí sestavy, garantují eleganci, muzikálnost a výkon. Spolu s centrální jednotkou vytvářejí komplet, z něhož vyzařuje stylovost a je doplněn skvělým výkonem.


Technologie VCCSAby se zabránilo nežádoucím vibracím, vyvinula společnost Yamaha vnitřní strukturu nazvanou VCCS (Vibration Control Cabinet Structure), která využívá strategicky umístěné kusy kompozitního materiálu a poskytuje vynikající výkon při izolaci vibrací.


Digitální rádioVerze DAB a DAB+ (dostupnost služeb se liší podle regionu) digitálního rádia nabízejí velký výběr rozhlasových stanic s vysoce kvalitním zvukem. Mezi další výhody patří automatické ladění dostupných stanic a zobrazování informací, jako například název rozhlasové stanice.Funkce Bluetooth,FM/AM tuner, DAB/DAB+ tuner
Hi-Res Audio Podpora 192 kHz/24-bit High Resolution Music (Flac / WAV / AIFF)
Výstupní výkon 2 x 20 W
Funkce tuneru DAB, DAB+, FM tuner 30 předvoleb
Přehrávač disků Ano, přehrává CD, CD-R, CD-RW (Audio CD, MP3, WMA), flac, ALAC, wav, aac
Reproduktory NS-BP 102 BL
Barva Stříbrná
Konektory subwoofer OUT, výstup na sluchátka, USB, optický vstup, AUX IN