AKTUÁLNÍ INFORMACE K PROVOZU PRODEJEN ELVIA-PRO: Objednávejte a vyzvedávejte bez omezení. Více informací...

YAMAHA TSX-70 DARK BLUE

Mikrosystém hifi Yamaha TSX-70 DARK BLUE
Kompatibilní s iPod/iPhone - integrovaný dok
Ergonomické ovládání
FM tuner
Inteligentní budík
Skladem
Katalogové číslo: 89442
4 990 
ks

Audio systém Yamaha TSX-70

Yamaha představuje další ze svých excelentních audio systémů TSX-70, který přináší špičkový zvuk v kompaktní velikosti. Nabízí zvuk HiFi kvality od odborníků společnosti Yamaha s letitými zkušenosti v oblasti špičkového audia.

Kvalitní zvuk plný basů

Tři individuální zesilovače napájí reproduktorový systém 2.1 dodávající překvapivou úroveň vysoce kvalitního zvuku z takto kompaktního zařízení. Speciální SR-Bass reproduktor, který se nachází ve spodní části jednotky dodává systému vynikající basový výkon. Kvalita zvukového výstupu pak těží také z pokročilé DSP technologii od Yamaha. Music Enhancer zlepšuje jakýkoli hudební materiál a Extended Stereo efekt přináší poslechový zážitek jako by byly reproduktory dále od sebe, než ve skutečnosti jsou.

Pohodové vstávání s funkcí IntelliAlarm

IntelliAlarm je speciální typ alarmu, který vás budí hudbou. Funkce bude hudbu z vašeho iPodu nebo iPhonu přehrávat zpočátku slabě a postupně zvyšovat hlasitost, tak aby bylo probuzení co nejemnější.

Zvukové výstupní kanály 2.1 kanály/kanálů
Napětí baterie 15 V
Vstup AUX Ano
Napájecí konektor Ano
Budík Ano
FM rádio Ano
Ovládání hlasitosti Digitální
RMS výkon subwooferu 8 W
Barva Modrá
Rozměry a hmotnost 210 x 134 x 110 mm / 1,5kg

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.