Všechny provozovny jsou otevřeny! Otevírací doba zde. Těšíme se na vaši návštěvu.

ECG RS 200

Ruční mixér ECG RS 200
5 stupňová regulace otáček
TURBO tlačítko
Tlačítko pro vyjmutí metel a háků
2 ks šlehacích metel, 2 ks hnětacích háků
Na objednávku
Informace o dostupnosti
Po-Pá 9.00-17.00
Tel.: 725 440 658
E-mail: shop@elvia.cz
Katalogové číslo: 212306
399 
ks

edinečné spojení vynikajících vlastností

Výkonný ruční šlehač ECG RS 200 je šikovný kuchyňský pomocník, který by neměl chybět ve výbavě všech vášnivých milovníků pečení i vaření. Kromě elegantního designu se tento model může pochlubit velice bohatým vybavením i snadným elektronickým ovládáním. Neméně důležitým prvkem je ergonomické zpracování rukojeti, které zajišťuje komfort při obsluze, přičemž tak dosáhnete vždy těch nejlepších výsledků.

Krémy i těsta snadno a rychle

Pomocí několika tlačítek můžete vybírat celkem z 5 stupňů rychlosti. Pro rychlé dosažení maximálního výkonu zde máte k dispozici speciální funkci Turbo. V příslušenství tohoto šlehače naleznete 2 šlehací metly společně se 2 hnětacími háky. Ke snadné výměně nástavců slouží praktické tlačítko.

Nezbytné vybavení

Základním stavebním kamenem přístroje je silný 200W motor. Samozřejmě zde nechybí ani bezpečnostní pojistka proti přehřátí. Ruční šlehač ECG RS 200 je dodáván v jednoduchém bílém provedení, které je nápaditě doplněno šedými prvky.

Příkon 200 W
Nástavec 2 ks šlehacích metel, 2 ks hnětacích háků
Rychlosti 5

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.