ECG SM 3510 Mix&Go

Smoothie mixer ECG SM 3510 Mix&Go
Mixovací nádoba 600 ml
Plochý nerezový sekací nůž
Protiskluzové nožičky
Pojistka proti přehřátí

Prodej ukončen
Katalogové číslo: 221692

Láhodné smoothie i výživná dětská strava

Připravte si lahodný a osvěžují nápoj plný vitamínů a energie, který vám dodá tu pravou šťávu. Nejen pro milovníky zdravé stravy je skvělým domácím pomocníkem Smoothie mixér ECG SM 3510 Mix&Go, který vám zajistí dostatečný přísun tělu prospěšných látek. Smoothie mixér ECG ocení proto i rodiny s dětmi. Pokud do své ratolesti nemůžete dostat ovoce či zeleninu, v podobě lahodného nápoje se vám to opravdu povede. Mixér lze dle potřeby využít k přípravě čerstvých koktejlů, smoothie nápojů nebo nutriční a dětské výživy.

Zdravý nápoj během chvilky

Srdcem mixéru je výkonný motor dosahující rychlosti až 22000 otáček za minutu. Mixér si proto poradí i s tvrdším ovocem a zeleninou. Rotační nerezový sekací nůž dokonale rozmixuje všechny suroviny. Mixovací nádoba o objemu 600 ml slouží také jako sportovní láhev. Připravte si svůj oblíbený náboj, uzavřete praktickým víkem a vezměte si ji kamkoliv s sebou. Láhev je vyrobena z kvalitního a odolného Tritanu a vyznačuje se označením BPA FREE. Je tedy zcela zdravotně nezávadná.

Ideální velikost a dokonalá stabilita

Díky kompaktní velikosti celého přístroje ho snadno uskladníte i v malé kuchyni. Při jeho údržbě pak velmi oceníte odnímatelné čepele, které se proto velmi snadno čistí. Manipulaci s mixérem vám maximálně usnadní odlehčená plastová konstrukce. Perfektní stabilitu během mixování zajišťují praktické pogumované nožky. Skvělým ochranným prvkem je bezpečnostní pojistka proti přehřátí.