Rekonstrukce! Prodejna Karlovo náměstí! Novou prodejnu Sony pro Vás otevíráme v září 2018!

HUAWEI P8 Lite Dual Bílý

Mobilní telefon Huawei P8 Lite - bílý
Našlápnutý procesor pro spolehlivý, plynulý a rychlý chod
Vysoce kvalitní displej
Kvalitní fotoaparát s panoramatickým režimem a HDR
Nejnovější systém s oblíbenou uživatelskou nadstavbou
Podpora LTE, NFC a dual-SIM

Prodej ukončen
Katalogové číslo: HUAP8LITEWH

Minimal to the Max 
Předurčený k dokonalostiDíky ladnému vnějšímu obrysu, 7,7mm tenkému tělu s bezchybnými liniemi padne P8lite do dlaně dokonale vyváženě. Nejčistší výraz designového pojetí, které přináší pohodlí, snadnou obsluhu a stabilitu pro každý okamžik života.
 Předurčený k dokonalosti 

Fotografické poklady

Fotografické poklady
P8lite má mimořádné fotografické schopnosti díky 13MP zadnímu fotoaparátu s profesionálními parametry. A to není všechno. Fenomenální 5MP přední fotoaparát umožňuje báječně fotografovat z obou stran, z této strany například při snímání působivých selfies.


Dokonalé selfie

Dokonalé selfie
Umění selfie, neboli autoportrétu, je posunuté na vyšší úroveň pomocí režimu "beauty". Tato inteligentní funkce umožní zvýraznit vaše nejlepší rysy. Režim beauty rozpozná majitele telefonu a na jeho fotografii aplikuje přednastavené retuše, díky nimž budete moci každou selfie ihned zařadit do alba.


Jasné snímky ve dne i v noci

Jasné snímky ve dne i v noci
I při nízkém osvětlení můžete v noci fotit mimořádně prokreslené a zřetelné snímky. Detaily jsou ostré, barvy jasné a každá fotografie vypadá přirozeně, a to i za velmi slabého osvětlení.

Inteligentní výkonSrdcem smartphonu P8lite je osmijádrový 64bitový procesor Kirin 620, který podporuje fotografování HDR a kódování a dekódování HD videa v rozlišení 1080p. Procesor rovněž podporuje rychlé připojení LTE Cat4 s rychlostí stahování až 150 Mb/s.
Inteligentní výkon 

Síla hudbyReproduktor u telefonu Huawei P8lite překonává omezení jiných smartphonů díky větší integrované komorové akustice, technologii vylepšení více zvukových frekvencí a potlačení šumu HDR. Každý zvuk, který se z reproduktoru ozve, je čistší, ostřejší a prokreslenější.
Síla hudby

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.