Výprodej skladových zásob! - Prodejna Karlovo náměstí! – Jen do 28.6.2018! Z důvodu rekonstrukce prodejny!

HUAWEI P9 Dual 32GB Zlatý

Mobilní telefon Huawei P9 Dual s vnitřní pamětí 32 GB - zlatý
Android OS, v6.0 (Marshmallow)
12Mpx dvojitý fotoaparát Leica
5,2" displej s rozlišením 1080×1920 px
Tělo z leteckého hliníku
Čtečka otisků prstů

Prodej ukončen
Katalogové číslo: HUAP9GD

 Huawei P9 Vyvinuto ve spolupráci s firmou Leica

Průlomový objektiv s dvěma čočkami
Huawei a Leica se spojili, aby vytvořili jedinečný fotoaparát pro smartphone s dvěma čočkami. Více světla pro průzračnější obraz, ohromující fotografie a videa.Nový rozměr mobilní fotografie

Nový rozměr mobilní fotografie
Huawei P9 v sobě snoubí dokonalé hardwarové i softwarové vybavení a dva objektivy od Leica zasazené do dokonale vyhlazeného těla. Umožňuje vám tak zachytit fotografie té nejlepší kvality, která nezná kompromisy.Průlomový dvojitý objektiv
Huawei P9 zachycuje zářivé barvy, výraznou černou a bílou a emocionální účinek jako u snímků z fotoaparátů Leica.

 

Se dvěma snímači, jedním RGB a jedním monochromatickým, zachytíte více světla. Pomocí slučovacího algoritmu přístroje Huawei P9, který inteligentně kombinuje barvy zachycené RGB snímačem s detaily z monochromatického snímače, získáte neuvěřitelné záběry.

 

Se dvěma 12megapixelovými fotoaparáty s velikostí pixelu 1,25 µm budete moci lépe fotografovat při slabém světle a technologie IMAGEsmart 5.0 přístroje Huawei P9 dá vašim snímkům, pořízeným za jakýchkoliv podmínek, profesionální kvalitu.

 

Díky algoritmu kvality obrazu, vypracovanému ve spolupráci s firmou Leica, dosáhnete kvality snímků na úrovni profesionálních fotoaparátů, a to i při slabém světle.
Průlomový dvojitý objektiv
 

Jasné, rychlé, přesné zobrazování

Jasné, rychlé, přesné zobrazování
 
Pomocí vestavěného dvoujádrového procesoru ISP, profesionálního procesoru DSP a procesoru ISP s měřením hloubky pro lepší zaostřování obrazu a rychlost zpracování budete pořizovat ostré záběry.

 

 

Díky technologii „Hybrid Focus“, používající laserové zaostřování a měření hloubky a kontrastu, můžete pořizovat snímky neuvěřitelnou rychlostí a s neuvěřitelnou hloubkou a jasem.

 

Pocítíte výhody vynikajícího výkonu na míru vyrobeného čipsetu s procesorem Kirin 955. Uvnitř procesoru Kirin 955 se nachází jeden dvoujádrový ISP pro rychlé slučování a optimalizované řízení barev a šumu a vyhrazený DSP pro postprocessing.


Efekt profesionálního fotoaparátu

 
Dosáhnete profesionálních fotografických efektů a možnosti využít řady jedinečných funkcí, včetně volby režimů filmu, efektu široké clony, černobílého režimu a profesionálního režimu.

 

 

Efekt široké clony vám umožní vytvářet ohromující záběry.

 

Reprodukce autentických barev díky speciálním režimům: Standard, Živé barvy, Hladké barvy.

 

Prostřednictvím profesionálního režimu Huawei P9 s výstupem RAW můžete své snímky editovat bez ohrožení jejich kvality.
Efekt profesionálního fotoaparátu

Dokolaná selfie ve dne v noci

Dokonalá selfie ve dne i v noci
Díky 8MP přednímu fotoaparátu dosáhnete úžasných selfie i v tmavém prostředí.

 

Prémiový. Elegantní. Stylový.
Design Huawei P9 je výsledkem práce skvělých světových průmyslových designérů. Konstrukce vás na první pohled okouzlí svými diamantem broušenými a nádherně zaoblenými hranami. Celokovové tělo Huawei P9 bylo vytvořeno z leteckého hliníku a nejkvalitnějšího 2,5D skla.Displej přetékající barvami
Poznejte svět přetékající živými a přirozenými barvami na okouzlujícím 5,2“ FHD displeji s 96% barevnou saturací.Displej přetékající barvami
 

Žádný moment vám neunikne

       

Trojitá anténa

       

Jedinečná konektivita

       

Bezpečný. Přesný. Pohodlný.Žádný moment vám neunikne


 

Díky baterii s kapacitou 3000 mAh vydrží Huawei P9 déle nabitý.


 Trojitá anténa

 


Signal+ 2.0 Huawei P9 je smartphone s virtuální trojitou anténou, což znamená, že si při různých stavech signálu nemusíte dělat starosti s polohou ruky.

 Jedinečná konektivita 

Wi-Fi+ 2.0 Automatické připojení k nejsilnější dostupné Wi-Fi síti. Huawei P9 automaticky vyhodnocuje Wi-Fi hotspoty a upřednostňuje nejlepší připojení.

 Bezpečný. Přesný. Pohodlný.


 

Využívejte výhod zvýšené bezpečnosti svého telefonu, který můžete snadno odemykat pomocí vylepšeného snímače otisků prstů.

   

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.