Black Friday je plném proudu. Připravili jsme pro vás neodolatelnou nabídku. Chci vidět více!

SAMSUNG GALAXY S21 FE 5G (G990B) 128 GB OLIVE

Mobilní telefon Samsung Galaxy S21 FE 5G (SM-G990BLGDEUE) 6+128GB Olive
6.4" rovný (2400 x 1080) Full HD+ Dynamic AMOLED 2X (48-120 Hz)
Procesor Qualcomm Snapdragon 888, RAM 6 GB, interní paměť 128 GB
Fotoaparát zadní 12 MPx + 12 MPx + 8 MPx (3 x optický zoom)
Fotoaparát přední 32 MPx pro sefle
Baterie o kapacitě 4500 mAh, bezdrátové nabíjení
Gorilla glass Victus, IP68 (1.5 m & 30 min)
Optická čtečka otisků prstů v displeji, Stereo reproduktory

Prodej ukončen
Katalogové číslo: SMG990BLGDEUE

Fanouškovská edice je zpět.Zatleskejme telefonu Galaxy S21 FE 5G, nejnovějšímu modelu epické řady Galaxy S21 5G. Vzali jsme to, co máte nejraději a vytvořili dokonalý telefon inspirovaný fanoušky. Naše nejrychlejší čipová sada? Samozřejmě. Fotoaparát profesionální úrovně? Jistě.


Design, za kterým se všichni otočíGalaxy S21 FE nabízí řadu skvělých barev. Od jemných, jako jsou olivová a levandulová, až po klasické barvy - grafitová a bílá - vždy můžete najít takovou, která odpovídá vašemu stylu.1 Nezapomeňte se zamyslet na celkovým sladěním s vaším outfitem.


Epické provedení 6,4”Telefon Galaxy S21 FE 5G má vše, co zbožňujete, ve velikosti 6,4 palců – to je velikost, která je ideální pro spojení s přáteli, objevování nových vášní, živé přenosy a sledování vašich oblíbených pořadů.


Nic než plynulostNejplynulejší posouvání obrazovky s displejem Super Smooth 120Hz – vaše palce vám poděkují. Optimalizuje obnovovací frekvenci pro vyhlazení obrazu a umožňuje vám využít rychlé časy odezvy dotyku v herním režimu.3 Ideální pro odrovnání herního soupeře v závěrečné bitvě.


Benefity velké obrazovky, kterou můžete držet v jedné rucePůsobivá obrazovka je tak neskutečná, že zapomenete, co je skutečné. Díky displeji Dynamic AMOLED 2X telefonu Galaxy S21 FE 5G se nejen výrazně zeštíhlily rámečky pro širší pohled, ale také oceníte zářivé barvy a jas i za přímého slunečního světla.


Velmi odolné sklo„Ach jo, praskliny“ již není součástí vašeho slovníku se sklem Gorilla Glass Victus, které je nejodolnější u chytrých telefonů Samsung Galaxy.


Každý obrázek je impozantníFotoaparát Galaxy S21 FE 5G profesionální třídy poskytuje stejně hodnotný obsah bez námahy a zhotovuje neuvěřitelně realistické fotografie a videa s vynikajícími úrovněmi detailů.


Proměňte selfie v umělecká dílaŽádný filtr, žádný strach. Foťte ty nejlepší selfies s předním fotoaparátem 32 Mpx. Rysy jsou zvýrazněné a rafinované, takže na všech sociálních sítích budete vypadat skvěle.


Buďte hercem i režiséremZlepšete svou hru a vlogování na profesionální úroveň. Během natáčení můžete přepínat mezi fotoaparáty nebo okamžitě zachytit vaši šokovanou reakci.


Vypadejte skvěle dnes večer i kdykoliv jindyS předním fotoaparátem 32 Mpx, který zachytí vaše nejlepší selfie i v noci, zvýrazníte i ta nejslabší světla. Umělá inteligence při zpracování více snímků přináší více barev a detailů, takže vaše snímky ukazují více vás a méně šumu.


Sbohem dálky, ahoj detailyDíky funkci 30X Space Zoom fotoaparátu Galaxy S21 FE 5G můžete zachytit snímek až zezadu z tribuny. Využijte také funkci Zoom Lock, která sníží roztřesení při větším přiblížení.


Náš nejrychlejší čip v telefonu Galaxy S21 FE 5GProcesor, který je výkonný, takže můžete podat skvělý výkon při hrách. Spolu s moderní a efektivní technologií je tento čip tak rychlý, tak výkonný a tak inteligentní, že můžete snadno hrát graficky náročné hry a provádět multitaskingové úkoly jako nikdy předtím.


Na shledanou, noční můry o vybitých bateriíchBaterie s kapacitou 4500 mAh funguje společně s energeticky úsporným displejem a procesorem tak, aby vydržela celý den i v 5G sítích – takže si můžete užít více epizod seriálů a prohlédnout si více nejnovějších příspěvků.


Získejte epickou sílu fanouškuJediné věci, které potřebujete k tomu, abyste své radosti posunuli na vyšší úroveň – přístroj, datový kabel USB-C, jehlu pro vysunutí SIM a rychlý průvodce – to vše je součástí balení.