SAMSUNG GALAXY Z FLIP 3 5G (F711B) 256GB BLACK

Skládací mobilní telefon Samsung Galaxy Z Flip 3 5G (SM-F711BZKEEUE) 256GB - black
Ohebný 6.7" Dynamický AMOLED 2X (2640 x 1080) displej
Vnější 1.9" Super AMOLED (260 x 512) displej
Qualcomm Snapdragon 888 (5 nm)
RAM 8 GB, interní paměť 256 GB
Fotoaparát zadní 12 MPx + 12 MPx
Fotoaparát přední 10 MPx
Čtečka otisku prstů, Nano-SIM, eSIM
Voděodolnost IPX8 (až 1,5 m po dobu 30 minut)

Prodej ukončen
Katalogové číslo: SMF711BZKEEUE

Perfektní nápad – nyní ještě lepšíSloží se do kapsy. Schová se do kabelky. Vklouzne do těch nejužších džínových kalhot. Když jej poté vyndáte, změní se v chytrý 5G telefon plné velikosti a ohne se do všech možných úhlů.
Zní, to jako kdybychom přepracovali samotný koncept telefonu, a přesně to jsme udělali. Tohle je výsledek.


I velké věci se vejdou do malých kapesChytrý telefon v plné velikosti, který složíte do těch nejmenších kapes. Složený měří Galaxy Z Flip3 5G 4,2 palců a vejde se i do těch nejmenších kapsiček vašeho oblečení.


Velké věci se dějí i na malém displejiZkontrolujte příchozí zprávy, foťte, přehrávejte hudbu a ještě mnohem více bez nutnosti rozkládat mobilní telefon. 1,9palcový vnější displej zobrazí notifikace a umožní vám s nimi jednoduše pracovat. Vyberte si oblíbené nastavení displeje pro snadný přístup, nebo si vytvořte své vlastní s rozličnými styly a barvami.


Vítejte v hlavním programuDokonale hladké rolování se 120Hz obnovovací frekvencí 6,7palcového Infinity Flex Displeje přináší při práci s displejem perfektní přejíždění, tažení a pouštění. Dokonce optimalizuje obnovovací frekvenci v závislosti na obsahu. S dynamickým zobrazením AMOLED 2X se jedná o vůbec nejživější, nejjasnější a nejhladší displej na Galaxy Z.


Vnější displej zvládne selfies bez problémuNení čas na rozložení? Udělejte si selfies s duálním zadním fotoaparátem — vnější displej vám poskytne náhled. Jednoduše stiskněte postranní tlačítko hlasitosti a aktivujte závěrku.


Najít dokonalý úhel je nyní mnohem snazšíPořizování momentů na jeden záběr bylo pořádně vylepšeno. Režim Flex vám umožní pořizovat fotky a videa mnohem snadněji než kdy předtím. Vše, co musíte udělat, je najít vhodný úhel a odstoupit pro selfies bez nutnosti použít ruce.


Připravit. Pozor. Teď.Roztřesená videa, jen když si to přejete. Postavte Galaxy Z Flip3 5G na rovný povrch a režim Flex poslouží coby tripod ve stabilním úhlu, který vám umožní pořídit dokonalý snímek hned na první pokus.


Objevte lepší možnosti foceníDual Preview

Nechte přátele zkontrolovat si své snímky s funkcí Dual Preview na vnějším displeji, takže budou vypadat skvěle na první dobrou.


Auto Framing

Stiskněte tlačítko nahrávání a fotoaparát vás udrží ve středu záběru, dokonce, i když se budete pohybovat nebo budou ze záběru mizet a znovu se v něm objevovat lidé.


Chatujte bez použití rukouGalaxy Z Flip3 5G může stát samostatně, takže nebude co držet a nic vás tak nebude držet zpět. Sdělte ostatním svůj názor celým tělem v průběhu hovorů přes Google Duo.


Zvládněte dvakrát víceRozdělte obrazovku na dvě poloviny a pracujte jako profesionál. Rovněž můžete procházet YouTube playlist a napsat zprávu příteli — poté odeslat úchvatné selfie a počkat si na reakce. A když něco sledujete, nechte se unášet dokonalým zvukem Dolby Atmos stereofonních reproduktorů.


Mokrý telefon? Žádný problémProlomte vlny s prvním voděodolným skládacím telefonem se stupněm krytí IPX8 Dokáže vydržet v hloubce až 1,5 m po dobu 30 minut, aniž byste museli opustit svůj oblíbený live stream.


Krásný. Odolný.Tak krásný telefon by v dobrém stavu měl zůstat co nejdéle. Technologie provedení Galaxy Z Flip3 5G je naštěstí tak odolná, že jej můžete bez obav vložit do tašky.


Ohebný telefonHlavní displej je vyroben ze skla Samsung Ultra Thin Glass — největšího pokroku v naší technologii skládacích displejů. Přidáním další vrstvy skla a ochranné fólie je o 80 % odolnější než její předchůdci a vydrží až 200 000 složení.


Rozložte jej s dokonalou jistotouSíla nikdy nevypadala tak dokonale. Telefon Galaxy Z Flip3 5G je vybaven naším dosud nejsilnějším hliníkovým rámečkem chránícím pant, takže jej můžete snadno rozložit a zaměřit se na důležitější věci — třeba počet sledujících.


Design bořící zažitá očekáváníŠkrábance a poškození nemají proti telefonu šanci. Vnější obal Galaxy Z Flip3 5G je vyroben z dosud nejodolnějšího skla na Galaxy Z: Corning Gorilla Glass Victus.


Méně čekání, rychlejší připojeníProč čekat, až se načtou vaše oblíbené seriály, nebo během nahrávání obsahu z vašeho nejnovějšího dobrodružství? Sdílejte fotky a videa rychlostí blesku s Hyperfast 5G.


Baterie na celý váš den. A noc.Získejte dlouhou výdrž s 3 300mAh (typicky) baterií. Ta přizpůsobí spotřebu energie dle způsobu užití, takže zvládne vydržet po celý den.


Mějte vše pohromaděVšechna mistrovská díla z vašich fotografií a videí uložena ve vašem telefonu. S kapacitou až 256 GB je na vašem telefonu Galaxy spousta místa.


Náš nejrychlejší čip nyní na Galaxy Z5nm procesor je poháněn vylepšenou GPU, CPU a NPU. Ve spojení s 8 GB RAM přináší Galaxy Z Flip3 5G herní výkon, uspokojující všechny vaše potřeby.


Rouška? Žádný problémJednoduché poklepání ponechá hlavní obrazovku jen pro vaše oči. Snímač otisků prstů umožní bezpečné a přesné odemknutí konečky vašich prstů.


Zjednodušte svou SIMVyberte si způsob připojení. Galaxy Z Flip3 5G má slot pro fyzickou SIM kartu a eSIM, takže se můžete spolehnout na metodu plug-and-play nebo zůstat plně digitální.


Přizpůsobte aplikace režimu FlexDokonce i aplikace jinak nepodporující panel režimu Flex a multitasking mohou být optimalizovány pro použití se skládatelným rozhraním One UI. Jednoduše aktivujte Labs v Nastavení.


Ochránce vašich datSamsung Knox je vestavěný do hardwaru a softwaru vašeho telefonu, čímž chrání vaše data po jednotlivých vrstvách.


Trackpad, který pohání váš telefonVylepšete svou produktivitu s rozšířenými možnostmi multitaskingu. Přenášejte data z jedné aplikace do druhá za pomocí vašeho prstu.