SONY XPERIA 1 II 5G Single SIM BLACK

Mobilní telefon Sony Xperia 1 II 5G Single SIM - černý
6,5" 4K HDR OLED displej CinemaWide™ 21:9
Mobilní platforma Qualcomm Snapdragon 865 5G
Rychlé automatické ostření a expozice s až 20 snímky za sekundu
Automatické zaostření na oči lidí a zvířat v reálném čase
Cinema Pro využívající technologii CineAlta

Prodej ukončen
Katalogové číslo: XPERIA1IIBLACK

Stvořen k rychlostiModel Xperia 1 II trhá rekordy v rychlosti smartphonů. Je nabitý nejnovějšími technologiemi včetně konektivity 5G a fotoaparátu, na jehož vývoji se podíleli inženýři z týmu, který vyvíjí fotoaparáty Sony Alpha. Na smartphone má výjimečně rychlé automatické zaostřování. Na 6,5" displeji 4K HDR OLED CinemaWide s poměrem stran 21:9 můžete vše sledovat v úžasné kvalitě jako v kině.


Vyšší rychlost, větší možnosti – připojení 5GPřipojení 5G je vaší branou do světa nových možností. Připojení 5G je nejen rychlé, ale také responzivní, má malou latenci a velkou šířku pásma. Můžete bez obtíží streamovat, stahovat a nahrávat i velké soubory s videem ve formátu 4K a obrazem v plném rozlišení během několika vteřin.


Pro fotografy


Profesionální technologie z fotoaparátů AlphaŽádný smartphone ještě neměl takový fotoaparát jako Xperia 1 II. Vyvinuli jej inženýři odpovědní za nejnovější řadu aparátů Alpha 9, která se vyznačuje prvotřídním automatickým zaostřováním. Automatické ostření Eye AF lze používat při focení lidí i zvířat a rozhraní je navrženo tak, aby splňovalo požadavky profesionálních fotografů. Má nové manuální ovládací prvky a podporuje práci s formátem RAW.


Legendární kvalita značky ZEISS ve vašem smartphonu XperiaLegendární kvalitní objektivy značky ZEISS kalibrované speciálně pro smartphone Xperia. Vrstva ZEISS T* redukuje světelné odrazy a přispívá k jedinečnému vykreslení a kontrastu.


Sériovým snímáním při 20 sn./s s automatickým ostřením a expozicí zachytíte i to, co dříve zachytit nešloXperia 1 II dokáže zachytit okamžiky, které nezachytí žádný jiný smartphone. Díky kontinuálnímu sekvenčnímu snímání s rychlostí až 20 sn./s, automatickému ostření a automatické expozici můžete zachytit stovky okamžiků v několika sekundách. Rychlost 5G připojení umožní vše nahrát a zálohovat.


Propočet průběžného automatického ostření a expozice až 60x za sekunduZůstaňte zaostřeni bez ohledu na to, co se kolem vás děje. Xperia 1 II průběžně propočítává automatické ostření a expozici a to až 60 za sekundu. A díky novým algoritmům, které se starají o výkon a přesnost automatického ostření, bude mít jasné záběry i v prostředí, kde dochází k rychlému pohybu.


Snímač pro rychlou práciInovativní fotografický systém rychle ostří za každé situace, ve dne i v noci. Snímač s duální fotodiodou zaručuje mimořádně rychlé a přesné ostření. Díky automatickému ostření pokrývajícímu 2/3 snímače a inovativnímu snímači 3D iToF (indirect Time-of-Flight) pro focení při nízkém osvětlení můžete přesně zaostřit bez ohledu na okolní podmínky. A když k tomu přičteme 1/1,7" obrazový snímač Exmor RS pro mobilní zařízení s obrazovým procesorem BIONZ pro mobilní zařízení, výsledkem jsou rychle pořízené fotky neuvěřitelné kvality.


Snímač s duální fotodiodouV našem fotoaparátu má každý pixel dvě fotodiody, takže automatické ostření je rychlejší a přesnější.


Pokrytí automatického zaostřováníAutomatické ostření smartphonu Xperia 1 II pokrývá téměř 2/3 snímače, což znamená lepší zaostřování na rychle se pohybující subjekty ve větší části záběru, jako je tomu u nejnovějších fotoaparátů z řady RX100.


Rychlé zaostřování se snímačem 3D iToFSnímač iToF (indirect Time-of-Flight) okamžitě spočítá vzdálenost mezi fotoaparátem a subjektem, což umožňuje rychlé a přesné automatické ostření bez ohledu na prostředí.


Velký snímač a pixely1/1,7" obrazový snímač Exmor RS je o 50 % větší než snímač v předchozích modelech a má větší pixely, které zachycují více světla. Výsledkem je kvalitnější obraz.


Vyzkoušejte si automatické ostření podle oka v reálném čase při focení lidí i zvířatDíky perfektnímu automatickému ostření Eye AF můžete pořizovat úžasné snímky lidí i zvířat.


Automatické ostření Eye AF pro každou situaciPokaždé nefotíte tak, aby subjekt hleděl oběma očima do objektivu. Ale i když je jedno oko zakryté nebo se před subjekt dostane jiný objekt, Xperia 1 II oko vzápětí najde a rychle zaostří.


Spolehněte se na rychlé ostření, dokonce i při nedostatku světlaI při nedostatku světla můžete používat rychlé automatické ostření a to dokonce i když se subjekt pohybuje. Mohou za to 3 výkonné technologie: snímač 3D iToF, obrazový procesor BIONZ pro mobilní zařízení a velký obrazový snímač Exmor RS pro mobilní zařízení.


Seznamte se s profesionálními fotografickými technologiemi inspirovanými aparáty řady AlphaXperia 1 II má ovládací prvky, s nimiž se obvykle setkáváte u profesionálních fotoaparátů. Můžete používat automatická nastavení nebo ručně ovládat ISO, rychlost závěrky, vyvážení bílé barvy a další aspekty. K dispozici je výstup ve formátu RAW (.DNG) a rozhraní inspirované fotoaparáty Alpha.


Vyberte si správnou ohniskovou vzdálenostXperia 1 II má tři různé objektivy s flexibilními ohniskovými vzdálenostmi: 16 mm, 24 mm a 70 mm. Jsou to objektivy legendární značky ZEISS a umožňují skutečně kreativní fotografování.


Spolupracuje s fotoaparáty Sony AlphaXperia 1 II je perfektním společníkem pro fotoaparáty Sony Alpha. Smartphone Xperia poslouží jako vzdálený bezdrátový displej. V mobilní aplikaci Imaging Edge můžete upravovat nastavení a pracovat s fotografiemi.


Pro milovníky filmů


Cinema Pro s technologií CineAlta – natáčení filmů 21:9Natáčejte filmy s podobnými parametry a barevným nastavením jako profesionálové. Zkušenosti expertů navrhujících naše filmové digitální kamery, barevné předvolby Look, poměr stran 21:9, 4K HDR a 24 sn./s vám poskytnou všechny nástroje, které ke své tvorbě potřebujete. A díky připojení 5G se o každou nahrávku podělíte během několika sekund.


Rozhraní, které vám poskytne kreativní kontroluZdokonalené rozhraní režimu Cinema Pro využívajícího technologii CineAlta má snadno ovladatelné funkce, jako jsou výřezová pole, nastavení expozičního času (úhlu), dotykové automatické ostření, automatická expozice, manuální vyvážení bílé a další.


Chytré filtrování větru umožňuje natáčení videí s lepším zvukemXperia 1 II je vybaven naší špičkovou technologií pro separaci zvuku, která umožňuje odfiltrovat zvuk větru.
Chytré filtrování větru [1] VYPNUTO [2] ZAPNUTO.


Profesionální předvolby správy barev LookVybírat můžete z osmi různých nastavení barev, které do vašich záběrů dodají náladu různých filmových stylů.


Pro milovníky filmů


6,5" 4K HDR OLED displej CinemaWide 21:9Sledujte filmy tak, jak to jejich tvůrci zamýšleli. Umožní vám to poměr stran 21:9 na 6,5" 4K HDR OLED displeji CinemaWide. Nová technologie pro redukci rozmazání pohybu je zárukou jasnějšího a kvalitnějšího obrazu. Díky zvukové technologii Dolby Atmos nedochází k žádným kompromisům v kvalitě.
A díky konektivitě 5G můžete stahovat rychleji a streamovat ve vyšším rozlišení.\


Reprodukce barev na profesionální úrovniRežim autora využívající technologii CineAlta je inspirován profesionální technologií reprodukce barev Master Monitor od Sony, se kterou pracují v hollywoodských studiích. Nyní přináší i vám nepřekonatelnou věrnost barev a obrazu tak, jak to tvůrci zamýšleli, včetně seriálů a filmů na Netflixu.


Plynulejší přechody barevXperia 1 II má displej ekvivalentní 10bitovým barvám (8 bitů s 2bitovým vyhlazováním), který dokáže zobrazit jemné barevné přechody bez pruhů.


Displej profesionální kvalityDíky vysokému kontrastnímu poměru 1 000 000 : 1 dokáže Xperia 1 II zobrazit hlubší černé tóny a současně přirozenější barvy. Obrazovka také podporuje profesionální standardy reprodukce barev jako DCI-P3 (100%), barevný prostor BT.2020 a bílý bod D65.


Všechno co sledujete, převedené blíže k dokonalostiEngine X pro mobilní zařízení aplikuje remasterovací technologii BRAVIA HDR na vše, co sledujete. Dokonce i streamovaný obsah bude mít větší kontrast, vyšší jas a hlubší barvy.


Zvuk, který uslyšíte v kině – Dolby Atmos ve spolupráci se Sony Pictures EntertainmentSledovat film se zvukem, který zajišťuje technologie Dolby Atmos, je strhující zážitek. Zvuk je v prostoru všude okolo vás. Nyní máte technologii Dolby Atmos k dispozici a jedinečný zvuk můžete poslouchat v klasických i bezdrátových sluchátkách nebo v předních stereofonních reproduktorech.


Pro audiofily


Poslouchejte hudbu tak, jak to bylo zamýšlenoVyužili jsme své zkušenosti se zvukovým hardwarem a zařízeními pro poslech hudby a Xperia 1 II byl navržen tak, aby poskytoval při poslechu autentický zážitek díky zvuku vyladěnému ve spolupráci se Sony Music Entertainment. Připojení 5G umožňuje streamovat a stahovat zvuk ve vysokém rozlišení bez čekání.


Tak intenzivní. Tak reálný. Vyzkoušejte zvuk ve formátu 360 Reality AudioNechte se obklopit zvukem. Jako kdybyste navštívili koncert nebo sledovali umělce nahrávajícího ve studiu. Díky hudebnímu formátu 360 Reality Audio je hudba intenzivní a živá jako nikdy předtím.


Vyrobeno pro hudební formát 360 Reality AudioXperia 1 II přehrává hudební formát 360 Reality Audio. Jedinečné hardwarové dekódování optimalizuje kvalitu zvuku, když posloucháte hudbu na Tidalu.


Poslouchejte zvuk v dopředu nasměrovaných stereofonních reproduktorechStereofonní reproduktory v Xperia 1 II jsou umístěny vpředu, takže zvuk je hlasitý a vyvážený.


Kvalitnější poslech zvuku – přes kabel i bezdrátověMůžete používat 3,5mm zvukový konektor nebo bezdrátové připojení – je to na vás. Zvukové technologie ve smartphonu Xperia 1 II měli na starost odborníci, takže stereofonní zvuk je lépe oddělen a zní přirozeněji, ať už posloucháte vlastní hudbu nebo streamujete, a to dokonce i ve formátu 360 Reality Audio.


Každý kanál má bohatší zvuk díky 3,5mm konektoruZdokonalili jsme audioseparaci u 3,5mm konektoru, takže pravý i levý kanál má jasnější zvuk. Výrazné ladění zvuku zredukovalo šum na nepostřehnutelných 20 dB – o více než o 90% méně než u běžných sluchátek.


Špičkové zvukové příslušenstvíDíky zvuku ve vysokém rozlišení (přenášenému přes kabel i bezdrátově) a LDAC můžete poslouchat hudbu v kvalitě, která předčí dokonce i CD. Zvuk je reprodukován v plné šíři, takže jej uslyšíte tak, jak jeho autoři zamýšleli.


Poslouchejte co nejkvalitnější zvuk díky funkci DSEE UltimateFunkce DSEE Ultimate vznikla, aby zdokonalila kvalitu veškeré digitální hudby. K automatickému zlepšování zvukové frekvence a datového toku používá umělou inteligenci. Zdokonalovány jsou horní i spodní rozsahy, a každá skladba se tak blíží kvalitě zvuku ve vysokém rozlišení. Funguje to s klasickými i bezdrátovými sluchátky, u souborů v zařízení a dokonce i u streamovacích služeb.


Pro mobilní hráče


Nová úroveň hraníDisplej CinemaWide 21:9 nabízí neomezený záběr na akci. Nová technologie pro redukci rozmazání pohybu je zárukou jasnějšího a kvalitnějšího obrazu. A díky 5G můžete hry stahovat rychleji.


Hrajte si s bezdrátovým ovladačem DUALSHOCK 4Chcete se bavit i na cestách? Stačí připojit Xperia 1 II k ovladači DUALSHOCK 4 a hrát hry pro Android.


Vysoký výkon při hraní herVe výkonnostním režimu můžete maximalizovat rychlost odezvy na dotyk a snímkovou frekvenci, a zvýšit tak požitek z hraní. Můžete také zvolit režim, který prodlouží životnost baterie a tím i herní čas.


Žádné vyrušování, jen vy a vaše hraNové nastavení pro hraní vypne všechna oznámení, příchozí hovory, tlačítko fotoaparátu a všechna další nastavení, která by vás mohla rušit.


Nahrávejte a sdílejte záznamy z hraníNahrajte si najednou průběh hry, svoji tvář a komentáře a sdílejte díky připojení 5G vše na svých oblíbených sítích během několika sekund. A s možností změny hlasu si při komentování hry užijete spoustu zábavy.


Zachyťte své vítězství a podělte se o něj s okolním světemVyhráli jste epickou hru? Ať se o tom svět dozví. Okamžiky vítězství můžete zachytit do série snímků obrazovky (s maximální frekvencí 20 sn./s) o délce až 30 sekund, která je ideální pro sdílení na sociálních sítích.


Pro výkon


Veškerá rychlost, kterou potřebujeteXperia 1 II disponuje konektivitou 5G a Wi-Fi 6 a nejnovější mobilní platformou Qualcomm a baterií – díky tomu představuje nový standard výkonu u smartphonu.


5G konektivita nové generaceXperia 1 II nabízí superrychlé připojení 5G, které umožňuje stahování a streamování i souborů s vysokým rozlišením.


Optimální možnosti připojeníChytrá konektivita telefonu Xperia: umělá inteligence využívá knihovny neuronových sítí Sony k analýze Wi-Fi signálů a odhaduje problémy s konektivitou, které mohou nastat v blízké budoucnosti. Xperia 1 II určí kvalitu připojení v síti, kterou právě používáte, a pokud hrozí zhoršení, automaticky přepne na mobilní síť. S telefony Xperia vždy budete připojeni k té nejlepší dostupné síti.


Seznamte se s nejnovější mobilní platformou Qualcomm Snapdragon 865 5GMobilní platforma Qualcomm Snapdragon 865 5G a modemový a radiofrekvenční systém Snapdragon X55 5G vám umožňují hrát, fotit, natáčet, pracovat a připojovat se nevídanými multigigabitovými 5G rychlostmi a s výkonem o 25% vyšším než u předchozího modelu.


Výkonná baterie s kapacitou 4 000 mAh a rychlým nabíjenímDíky baterii s kapacitou 4 000 mAh budete mít dostatek energie na celý den. A až ji budete potřebovat dobít, můžete použít rychlou USB PD nabíječku UCH32C.


Rychlé a pohodlné bezdrátové nabíjeníProstě smartphone Xperia 1 II položte a baterie se začne nabíjet.


Zdravější baterie s delší životnostíNaše dobíjecí technologie přispějí k delší životnosti vaší baterie. Ochrana baterie zabrání přebití, adaptivní dobíjení Xperia sleduje při dobíjení telefon, aby nedošlo k přetížení baterie.


Navrženo pro vás


Krásný a přitom výkonnýSmartphone Xperia 1 II je výkonný a rychlý. Je voděodolný (třída krytí IP65/68) a na obou stranách má sklo Corning Gorilla Glass 6, takže kromě elegance i něco vydrží.


Díky možnosti zobrazit více oken můžete současně sledovat i pracovatDisplej CinemaWide 21:9 lze snadno rozdělit na dvě části, což je skvělé, když chcete současně brouzdat po webu a sledovat video.