SONY XPERIA 5 II 5G BLACK

Mobilní telefon Sony Xperia 5 II 5G - černý
6,1” 21:9 CinemaWide™ FHD+ HDR OLED displej
Mobilní platforma Qualcomm® Snapdragon™ 865
Snadný posun na displeji s obnovovací frekvencí 120 Hz
Automatické zaostření na oči lidí a zvířat v reálném čase
Zpomalené video záběry ve 4K HDR 120 fps

Prodej ukončen
Katalogové číslo: XPERIA5IIBLACK

Velký výkon, malé rozměryPředstavujeme nejkompaktnější Xperia s 5G technologií. Posuňte s Xperia 5 II zábavu a kreativitu ještě o stupeň výš.


Design, který si zamilujete, s technologií, kterou potřebujeteDokonalé rozměry pro vaši dlaň i kapsu, a přesto nabité nejnovější technologií od Sony. Objevte Xperia 5 II.


Pro fotografy


Technologie fotoaparátů Alpha – pro výsledky ostré jako břitvaXperia 5 II si vypůjčila technologii od profesionálních fotoaparátů Alpha, aby vám mohla poskytnout rychlost a přesnost, kterou potřebujete k zachycení kouzelných chvilek s ostrostí břitvy a dokonalou expozicí.


MomentkyFunkce automatického ostření na oči v reálném čase zajistí, že se nejvýraznější část obličeje dostane do popředí i tehdy, když je jedno oko zakryté nebo se když se osoba rychle pohybuje.


Osobitý a plný výrazuPokud váš fotografovaný objekt nechce spolupracovat, nemějte strach – Xperia 5 II si přesto najde oči a rychle zaostří pro nezapomenutelný záběr.


Vždy zaostřeno na chvíle, o které nesmíte přijítChcete zachytit ty neocenitelné pomíjivé chvíle, vždy s dokonalým zaostřením? Snímání série snímků až při 20 fps vám spolu s automatickým ostřením a automatickou expozicí dodá veškerou rychlost, kterou potřebujete.


Vynikající kvalita ZEISS ve vašem smartphonu XperiaMnohostranným fotoaparátem s trojitým objektivem můžete zachytit krásné krajiny i portréty a přiblížit vzdálené objekty. Optika ZEISS je kalibrována přímo na Xperia 5 II a díky vynikající antireflexní ochraně ZEISS T* dosáhnete skvělého kontrastu a čistoty snímků.


16mm superširokoúhlýKdyž chcete co nejširší záběr, použijte 16mm superširokoúhlý objektiv.


24mm širokoúhlýVšestranný 24mm širokoúhlý objektiv si poradí s většinou fotografických situací.


70mm teleobjektivKdyž se chcete dostat blíž k fotografovanému objektu, zvolte si 70mm teleobjektiv s 3x optickým zoomem.


Smartphone s tlačítkem závěrkyAbyste mohli pořizovat dokonalé snímky, má Xperia 5 II speciální tlačítko závěrky stejně jako profesionální fotoaparát.


Skvělé fotky i při nedostatečném osvětleníXperia 5 II má větší snímač obrazu, který zachycuje více světla, a procesor BIONZ X pro mobilní telefony, jenž vám zaručí vynikající výsledky při každém osvětlení.


Získejte čistší obsah z většího snímačeNáš 1/1,7" obrazový snímač Exmor RS je o 50% větší než snímač v našich předchozích modelech a má větší pixely, které zachycují více světla. Výsledkem je kvalitnější obraz.


Lepší citlivost světla s BIONZ X pro mobilní technologieProcesor BIONZ X pro mobilní zařízení má unikátní algoritmus vyvinutý společností Sony, který zaručuje vyšší citlivost na světlo a méně šumu.


Pro milovníky filmů


Nechte se vtáhnout do akce6,1” 21:9 CinemaWide FHD+ a HDR OLED displej vás díky svým rozměrům a velké zobrazovací ploše vtáhne do děje přesně tak, jak měli tvůrci v úmyslu.


Čistší, jasnější a lepší kontrast u všeho, co sledujeteX1 pro mobilní zařízení přináší remasterovací technologii BRAVIA HDR do všeho, co sledujete, a zlepšuje kontrast, barvu a čistotu jakéhokoliv obsahu, dokonce i streamování.


Barvy jako v HollywooduRežim Creator využívající technologii CineAlta se inspiroval profesionální technologií reprodukce barev Master Monitor od Sony, používanou v hollywoodských studiích, a nyní přináší i do vaší dlaně nepřekonatelnou přesnost barev a obrazu přesně tak, jak to tvůrci zamýšleli.


Vychutnejte si vícerozměrný zvuk s technologií Dolby Atmos®Sledovat film se zvukem, který zajišťuje technologie Dolby Atmos, je strhující zážitek. Vícerozměrný zvuk se vznáší v prostoru všude okolo vás. S Xperia 5 II si pomocí klasických i bezdrátových sluchátek nebo dopředu nasměrovaných stereofonních reproduktorů vychutnáte zvuk Dolby Atmos® naladěný ve spolupráci se Sony Pictures Entertainment.


Užijte si hladší posunDíky obnovovací frekvenci 120 Hz nabízí OLED displej hladký posun a přechod mezi zobrazeními.


Pro mobilní hráče


Optimalizováno pro Call of Duty: MobilXperia je oficiálním smartphonem Call of Duty: Mobile World Championship Tournament 2020 a Xperia 5 II je připravena chopit se výzvy. Ať už hrajete pro zábavu, nebo se ucházíte o titul, hra je pro umocnění vašeho zážitku optimalizována pomocí Qualcomm Snapdragon Elite Gaming.


Podívejte se, co chybí konkurenciDisplej s poměrem stran 21:9 je širší než běžné displeje, díky čemuž odhaluje více akce a své nepřátele tak spatříte dříve, než oni spatří vás.


Užijte si hladkou a čistou hruDisplej s nativní obnovovací frekvencí 120 Hz čistě zobrazuje rychle se pohybující objekty a umožňuje tak skutečně hladkou hru. Ale tím Xperia 5 II nekončí – díky 240Hz redukci rozmazání snímku displej aktualizuje zobrazení v neuvěřitelné frekvenci 240 za vteřinu a zajišťuje tak čistou akci.


Přesné a rychlé pohybyXperia 5 II vám poskytuje výhodu u her, které vyžadují rychlé prsty. Podporuje rychlost snímání dotyku 240 Hz, což je čtyřikrát více než u předchozího modelu – to znamená, že co se týče přesnosti ovládání, probíhá akce přesně tak, jak jste chtěli. I odezva na dotyk je rychlejší a systém váš dotyk rozpozná přesně v okamžiku, který jste zamýšleli.


Žádné chybné pohybyKdyž všude kolem vás naplno jede akce, i ta nejmenší chyba vás může přijít draho – Xperia 5 II vám proto umožňuje zablokovat dotykovou oblast displeje, abyste zamezili chybným pohybům.


Vstupte do herního režimuHerní nastavení blokuje oznámení, příchozí hovory a další případné aktivity odvádějící pozornost, abyste se mohli soustředit pouze na hru.


Audio směšovačAudio směšovač vám umožňuje nahrávat během hraní zvuk a hlas s oddělenými nastaveními hlasitosti a pomáhá vám tak vytvářet herní videa a sdílet je online.


Převezměte kontrolu – připojte svůj DUALSHOCK 4Pro ještě živější mobilní herní zážitek, hrajte na svém Xperia 5 II hry pro operační systém Android s ovladačem DUALSHOCK 4.


Hrajte, nabíjejte a poslouchejte najednouDíky speciálnímu 3,5mm sluchátkovému konektoru lze během nabíjení vašeho telefonu Xperia 5 II připojit sluchátka pomocí konektoru USB Type-C, a můžete hrát déle. Klasická sluchátka mají také nižší latenci zvuku pro lepší zážitek ze hry.


Zabraňuje přehřátí, abyste mohli déle hrátSoučástí Xperia 5 II je vylepšená grafenová struktura pro odvod tepla, která telefon během provozu chladí. A pokud hrajete a nabíjíte zároveň, funkce kontroly výkonu s potlačením tepla v režimu Game Enhancer zajišťuje, že se nabíjí pouze zařízení, nikoliv baterie. To snižuje zátěž baterie a pomáhá prodloužit její životnost.


Nepřestávejte hrátKdyž už máte nový rekord skoro v kapse, nechce se vám přestat – a díky 4 000mAh baterii s dlouhou životností v Xperia 5 II nebudete muset.


Pro milovníky hudbyXperia 5 II obsahuje řadu audio technologií (včetně 360 Reality Audio), které jsou navrženy tak, aby vás přivedly k vašim oblíbeným interpretům tak blízko, jak jste si ani nedovedli představit.


3,5mm sluchátkový konektor pro nejvyšší kvalitu zvukuZapojte svá oblíbená sluchátka do 3,5mm sluchátkového konektoru a získejte vynikající zvuk s čistším oddělením levé a pravé stopy a sníženým šumem signálu na téměř nepostřehnutelných 20 dB – o více než 90 % nižší než u předchozího modelu.


Nejlepší možný hudební zážitekDíky Xperia 5 II si svou hudbu budete moci užít na maximum, bez ohledu na to, v jakém digitálním formátu ji posloucháte.


Poslouchejte a prožijte zvuk všude kolem vásS 360 Reality Audio bude hudba tak živá a skutečná jako nikdy předtím – Xperia 5 II byla navíc navržena tak, abyste si hudbu mohli užít s klasickými i bezdrátovými sluchátky. Obsahuje dokonce i integrované hardwarové dekódování, které optimalizuje kvalitu zvuku a zlepšuje spotřebu energie, abyste mohli déle poslouchat.


Dokonalost do kapsyXperia 5 II je smartphone, na který jste čekali – je navržen tak, aby dokonale padl do ruky i do kapsy.


Kompaktní a výkonnýTelefon Xperia 5 II je sice kompaktní, ale přesto je nabitý nejnovějšími technologiemi od Sony a nepřipouští tedy žádný kompromis ve výkonu – ať už hrajete, streamujete videa nebo posloucháte hudbu.


Přesně vám padne do rukyS pouhými 68 mm šířky a 8 mm tloušťky je Xperia 5 II jako stvořená pro ovládání jednou rukou – dokonce je v rozích zaoblenější, aby se lépe držela.


Nadčasový stylDíky výběru barev, které se hodí k vašemu stylu, se telefon Xperia 5 II dobře používá i dobře vypadá.


Zkonstruován tak, aby obstál při každodenním použitíToto zařízení má třídu ochrany IP 65/68 proti vodě a prachu, která je chrání před vlivy počasí, a navíc má vepředu i vzadu pevné a odolné sklo Corning Gorilla Glass 6.


Vytvořte si dvě obrazovky pro snadnou práci na více úkolech najednouChcete brouzdat po internetu a zároveň chatovat s přáteli? Žádný problém. Obrazovku 21:9 CinemaWide lze rozdělit do dvou částí a snadno tak můžete dělat více věcí najednou.


Pro výkon


Objevte rychlost 5GXperia 5 II se dokáže připojit k super rychlým 5G sítím, čímž vám umožní užít si stahování ve vysoké kvalitě a nepřerušované streamování bez kompromisů – a to i u souborů ve vysokém rozlišení.


Streamujte a surfujte rychleji s Wi-Fi 6Wi-Fi 6 vám poskytuje lepší připojení s vyšší rychlostí, nižší latencí a lepší správou připojení – to znamená, že stejnou síť může využívat více zařízení bez vyčerpání šířky pásma.


Vždy s nejlepším připojenímPomocí chytré technologie Xperia 5 II neustále analyzuje kvalitu Wi-Fi sítě, ke které jste připojeni. Pokud předvídá snížení kvality, automaticky vás přepne na mobilní data, abyste se mohli vždy těšit z nejlepšího dostupného připojení.


Síla, kterou potřebujete pro výjimečný výkonXperia 5 II vám umožní fotit, hrát, sledovat poslouchat a pracovat na více úkolech najednou jako nikdy předtím – a to vše díky mobilní platformě Qualcomm Snapdragon 865 5G a systému Snapdragon X55 5G Modem-RF 20. Kombinují neuvěřitelné 5G rychlosti v řádech gigabitů s CPU a GPU, které jsou o 25% rychlejší než u předchozích modelů. Tak se připoutejte a užijte si jízdu.


Baterie, na kterou se můžete spolehnout

Nabití až na 50 % již za 30 minutSoučástí Xperia 5 II je výkonná 4 000mAh baterie podporující rychlé nabíjení. Pokud tedy spěcháte a baterie je téměř vybitá, můžete ji dobít na 50 % již za pouhých 30 minut.


Zdravá baterie po 2 letech používáníNaše technologie nabíjení udrží baterii déle ve formě. Funkce Ochrana baterie zabraňuje přebíjení telefonu a Adaptivní nabíjení Xperia telefon během nabíjení monitoruje a zajišťuje, aby se baterie nepřetěžovala.

1. Kapacita baterie
2. Životnost baterie
3. Normální nabíjení


pomalené video záběry ve 4K HDR 120 fpsXperia 5 II nabízí video záznam v 4K HDR 120 fps, což vám umožní natáčet úžasné zpomalené záběry.


Natáčejte videa jako profesionálovéNyní můžete natáčet videa, za která by se nemuseli stydět ani profesionálové. Xperia 5 II vychází ze zkušeností našich techniků z Digital Cinema Camera a nabízí řadu nástrojů pro vylepšené nahrávání videa. Buďte kreativní díky přednastavené správě barev, nahrávání videa v poměru 21:9, 4K HDR při 24, 25, 30, 60 a 120 fps a inteligentnímu filtru hluku způsobeného větrem.


Funkce a ovládání inspirované fotoaparáty AlphaS Xperia 5 II máte díky ovládání, kterým jsou obvykle vybaveny profesionální fotoaparáty, při fotografování naprostou svobodu. Zvolte si automatická nastavení nebo manuálně ovládejte ISO, expoziční čas, vyvážení bílé barvy a další funkce. Poté exportujte do RAW (.DNG) pomocí rozhraní inspirovaného fotoaparáty Alpha.