Máme pro Vás otevřeno! Všechny naše prodejny fungují jako výdejní místa. Zkontrolujte si provozní dobu.

Mobilní telefony Samsung Galaxy XCover

Pracujete dnes a denně ve vlhkém či prašném prostředí? Anebo holdujete adrenalinovým sportům či pobytu v divoké přírodě? Pokud ano, chytré telefony z řady Samsung Galaxy XCover jsou pro vás jako stvořené. Jedná se totiž o špičkové smartphony, které mají vedle skvělého výkonu a výbavy ještě jednu výraznou přednost – jsou nadstandardně odolné, takže s vámi mohou absolvovat takřka jakékoliv dobrodružství.

Samsung Galaxy XCover zkrátka patří mezi telefony, které můžete podrobit i těm nejnáročnějším zkouškám. Přístroje z této řady se totiž mohou pochlubit oficiálními certifikáty odolnosti vůči vodě a prachu (IP68), a dokonce splňují i přísný standard armády Spojených států (MIL-STD-810G). Déšť, písečná bouře ani tvrdý pád na zem je tedy v žádném případě neohrozí.

Oproti ostatním přístrojům z kategorie tzv. outdoorových telefonů se navíc mobily Galaxy XCover pyšní celou řadou moderních vychytávek. Po vzoru vlajkových lodí Galaxy Note a Galaxy S vám tak nabídnou i špičkové fotoaparáty, velký displej s ostrým obrazem i třeba technologii NFC pro snadné platby mobilem. Samozřejmostí je pak i dlouhá výdrž baterie, díky níž vám přístroj z této řady poslouží i v situacích, kdy se dlouho nedostanete k elektřině.

Stejně jako všechny chytré telefony Samsung se zkrátka i přístroje z řady Galaxy XCover mají čím pochlubit. Oproti ostatním modelům však přidávají i něco navíc – odolnost, která je pro řadu lidí naprosto nezbytná. Patříte-li mezi ně, rozhodně neváhejte a mobil Galaxy XCover si pořiďte.

Zobrazit více
Kategorie neobsahuje žádná data
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.