Všechny provozovny jsou otevřeny! Otevírací doba zde. Těšíme se na vaši návštěvu.

Mobilní telefony Samsung Galaxy Z

Mobilní telefony Samsung Galaxy Z nabourají vaši zažitou představu o smartphonech. Jedná se totiž o vyspělé přístroje, které používají unikátní ohebný displej. Jejich obrazovka zkrátka disponuje speciálním středovým kloubem, díky němuž se dá otevírat a zavírat jako knížka.

Ohebnost smartphonů Samsung Galaxy Z má hned několik výhod. Když máte přístroj složený, můžete jej používat jako klasický chytrý telefon. Jakmile ho ale rozložíte, máte vlastně k dispozici plnohodnotný tablet. A kromě toho z něj můžete udělat i obrazovku se stabilním stojánkem, což je ideální řešení pro sledování filmů či uskutečňování videohovorů.

Vedle neobvyklého ohebného displeje vás však chytré telefony z řady Samsung Galaxy Z zaujmou i celou řadu těch nejmodernějších funkcí a technologií. Jako u spousty dalších mobilů Samsung se i zde můžete spolehnout na pokročilou fotografickou výbavu, bezdrátové nabíjení i třeba rychlý mobilní internet.

Samsung Galaxy Z jsou zkrátka špičkové přístroje, které navíc posouvají svět smartphonů zase o krok dál. Pokud tak patříte mezi milovníky moderních technologických vychytávek, rozhodně neváhejte a dejte mobilu z této řady šanci.

Zobrazit více
SAMSUNG GALAXY Z FLIP 5G (F707F) 256 GB BRONZE
-25%

SAMSUNG GALAXY Z FLIP 5G (F707F) 256 GB BRONZE

Ohebný mobilní telefon Samsung Galaxy Z Flip 5G (SMF707BZNAXEZ) 256GB - bronze
35 990 
26 990 
Skladem
SAMSUNG GALAXY Z FLIP 5G (F707F) 256 GB GRAY
-25%

SAMSUNG GALAXY Z FLIP 5G (F707F) 256 GB GRAY

Ohebný mobilní telefon Samsung Galaxy Z Flip 5G (SMF707BZAAXEZ) 256GB - gray
35 990 
26 990 
Na objednávku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.