MP4 přehrávače

Patříte mezi vášnivé hudební nadšence, kteří bez své oblíbené muziky v uších nedají ani ránu? Pořiďte si jeden z moderních MP4 přehrávačů z naší nabídky a vaše milované skladby vás budou moci doprovázet na každém kroku – zpříjemní vám trénink v posilovně, výlet do přírody i třeba každodenní běhání.

MP4 přehrávač je totiž kompaktní přenosné zařízení, které se vám obvykle vejde do dlaně, takže vám při chůzi, běhu či jiném typu aktivity nijak zvlášť nepřekáží. I přes své menší rozměry vám ale dokáže zprostředkovat špičkovou zvukovou reprodukci, díky níž si poslech hudby vychutnáte se vší parádou.

K MP4 přehrávači je třeba připojit kompatibilní sluchátka, a to buď kabelově (pomocí 3,5mm audio konektoru, rozhraní USB apod.), anebo bezdrátově. Pokud si chcete při poslechu muziky dopřát svobodu bez kabelů, ujistěte se, že vámi vybraný MP4 přehrávač podporuje bezdrátovou technologii Bluetooth.

Na rozdíl od starších MP3 přehrávačů si moderní MP4 přehrávače poradí i s video formáty. Pořízením tohoto šikovného přístroje tak získáte všestranného parťáka, s nímž si užijete spoustu skvělé zábavy.

Zobrazit více
Řadit dle:
7 990 Kč
8 990 Kč
Zobrazit značky:
SONY NW-A105 16GB BLACK

SONY NW-A105 16GB BLACK

Síťový přehrávač Walkman Sony NW-A105 se zvukem s vysokým rozlišením a operačním systémem Android - černý
7 990 
Skladem
SONY NW-A105 16GB ORANGE

SONY NW-A105 16GB ORANGE

Síťový přehrávač Walkman Sony NW-A105 se zvukem s vysokým rozlišením a operačním systémem Android - oranžový
8 490 
Na objednávku
SONY NW-A105 16GB RED

SONY NW-A105 16GB RED

Síťový přehrávač Walkman Sony NW-A105 se zvukem s vysokým rozlišením a operačním systémem Android - červený
8 990 
Na objednávku