ECG MH 910 Delizioso

Multifunkční hrnec ECG MH 910 Delizioso
10 přednastavených programů
Objem nádoby 4,5 l, LCD displej
3D ohřev, možnost pomalého vaření
Časovač až 24 hodin, nastavení teploty od 40 do 180 °C
Vyjímatelná nádoba s nepřilnavým povrchem
Příkon 900 W
Skladem
Katalogové číslo: 209145
1 890 
ks

Nezbytná výbava moderní hospodyňky

Šikovný multifunkční hrnec ECG MH 910 Delizioso by rozhodně neměl chybět v žádné moderní domácnosti, kde se stane vítaným pomocníkem při každodenní přípravě jídel. Kromě bohatého vybavení se může také pochlubit i pěkným designovým provedením v kombinaci hnědé a bílé, se kterým bude vynikat v každé kuchyni.

Široký výběr programů

Mezi základní vybavení tohoto hrnce patří vyjímatelná 3l nádoba disponující nepřilnavým povrchem. K dispozici zde máte celkem 10 přednastavených programů. Nechybí zde speciální program pro vaření v páře, díky němuž jsou v připravovaných potravinách maximálně zachovány všechny důležité výživné látky. Milovníky lahodných moučníků potěší programy pro pečení a výrobu marmelády. Tento model dále nabízí také možnost pomalého vaření při nízké teplotě.

Užitečné funkce

Jistě také rádi uvítáte praktickou vychytávku v podobě časovače s možností nastavení až do 24 hodin. Jakmile vaření skončí, můžete využít funkci pro udržení stálé teploty a nechat si hotové jídlo na později. Teplotní nastavení je zde v rozsahu od 40 do 180°C. Nastavování jednotlivých teplot a funkcí provádíte pomocí dotykových tlačítek – vše se zobrazuje na velkém digitálním displeji.

Maximální příkon 900 W
Specifické funkce Příprava rýže, pilaf, zapékání, pečení, výroba marmelády, vaření, dušení, vaření v páře, smažení, ohřev
Standardně dodávané příslušenství Špachtle, mřížka na vaření v páře, odměrka, naběračka
Rozměry (š x v x h) (mm) 280 x 260 x 400
Hmotnost 4,1

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.