Nabíječky pro tablety

Vlastníte spolehlivý tablet, ale jeho nabíječka už po čase vypověděla službu? Nebo byste své chytré zařízení potřebovali nabíjet i na cestách, ale nevíte, jak na to? Pro oba zmíněné případy máme snadné řešení – pořiďte si nabíječku na tablet z naší nabídky a zajistěte svému elektronickému pomocníkovi vždy dostatek energie.

V této kategorii našeho e-shopu najdete celou řadu pomůcek, které byly stvořeny k tomu, aby vašemu tabletu dokázaly kdykoliv dodat novou energii. Pořídit si u nás můžete klasickou nabíječku do zásuvky, ale i speciální dobíjecí adaptér do auta nebo třeba přenosnou powerbanku (záložní baterii).

Většina nabíječek z naší nabídky se může pochlubit univerzálním připojením (obvykle micro USB či USB-C). Kromě tabletů tak s nimi můžete jednoduše nabíjet i mobilní telefony, chytré hodinky a celou řadu dalších kompatibilních přístrojů.

Kvalitní nabíječka beze sporu patří mezi příslušenství, bez nějž se žádný tablet neobejde. Vsaďte na jistotu a pořiďte si jednu z nabíječek z naší nabídky.

Zobrazit více
Řadit dle:
390 Kč
590 Kč
Zobrazit značky:
AVACOM CarPRO2
-20%

AVACOM CarPRO2

Nabíječka AVACOM do auta 12/24V 36W
490 
390 
Skladem
SONY CP-AD2M4WC
-14%

SONY CP-AD2M4WC

Napájecí adaptér Sony CP-AD2M2WC 4x USB 6A + micro USB kabel
690 
590 
Na objednávku
SONY CP-AD3
-25%

SONY CP-AD3

Napájecí adaptér Sony CP-AD3 pro port USB-C
790 
590 
Na objednávku