Na základě usnesení vlády ze dne 15. března 2020 č. 215 o přijetí krizového opatření jsou naše provozovny uzavřeny, nicméně tímto nařízením není omezen internetový prodej, pouze se mění způsob doručování objednaného zboží.
 
Objednané zboží vám doručíme standardně pomocí přepravců: ELVIA-PRO (pouze po Praze), Česká Pošta, DPD či Logflex (pro nadrozměrné zboží).

OSOBNÍ ODBĚR

Na základě plánu Ministerstva zdravotnictví na uvolňování restrikcí, jsme pro Vás, dne 27. dubna, znovuotevřeli naše prodejny na Karlově náměstí a na Poděbradské ulici.
Prodejny fungují dle své standardní otevírací doby a samozřejmě nadále fungují i jako odběrná místa pro Vaše objednávky.
 
Jako novinku, pro osobní odběry, jsme pro vás zřídili bezkontaktní odběrná místa, tzv. prodej z okénka, na našich pražských pobočkách Karlovo náměstí, Praha 2 a Poděbradská, Praha 9.
Odběrná místa jsou dostupná od pondělí do pátku, vždy od 10:00 do 17:00 hodin.

PLATBA ZA ZBOŽÍ

Vzhledem k doporučenému omezení osobního kontaktu, upřednostňujeme, v současné době, platbu online (při jakémkoliv způsobu dopravy).

POMOC S VÝBĚREM ZBOŽÍ ČI OBJEDNÁVKOU

Máte technický dotaz nebo potřebujete poradit s výběrem?
I nadále nás můžete kontaktovat telefonicky na čísle 602 302 405 či mailem po@elvia.cz a rádi vám pomůžeme.
Máte dotaz k objednávce?
Pak jsme tu pro vás připraveni na čísle 725 440 658 nebo mailu shop@elvia.cz.

REKLAMACE A VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Z bezpečnostních důvodů přijímáme zboží k reklamaci nebo vrácení pouze distančním způsobem (Česká Pošta, DPD, apod.)

BEZPEČNOST

Pro zachování bezpečnosti vás i našich zaměstnanců, jsou naši zaměstnanci vybavení ochrannou rouškou, jednorázovými rukavicemi, desinfekčními prostředky a jsou proškoleni jak správně a bezpečně pracovat.
 
Věříme, že i přes výše uvedená omezení a změny, nám i nadále zachováte přízeň a že s objednanými výrobky budete maximálně spokojeni.
 
Team internetového obchodu ELVIA-PRO