Na základě usnesení vlády ze dne 15. března 2020 č. 215 o přijetí krizového opatření jsou naše provozovny uzavřeny, nicméně tímto nařízením není omezen internetový prodej, pouze se mění způsob doručování objednaného zboží.
 
Objednané zboží vám doručíme standardně pomocí přepravců: ELVIA-PRO (pouze po Praze), Česká Pošta, DPD či Logflex (pro nadrozměrné zboží).

OSOBNÍ ODBĚR

Jako novinku, pro osobní odběry, jsme pro vás zřídili bezkontaktní odběrná místa, tzv. prodej z okénka, na našich pražských pobočkách Karlovo náměstí, Praha 2 a Poděbradská, Praha 9.
Odběrná místa jsou dostupná od pondělí do pátku, vždy od 10:00 do 17:00 hodin.

PLATBA ZA ZBOŽÍ

Vzhledem k doporučenému omezení osobního kontaktu, upřednostňujeme, v současné době, platbu online (při jakémkoliv způsobu dopravy).

CENA ZA DOPRAVU

Doprava zdarma již od 2 000 Kč.
Vzhledem k mimořádné situaci a omezení osobních odběrů, jsme pro vás snížili limit pro možnost dopravy zdarma z 6 000 Kč na 2 000 Kč.

POMOC S VÝBĚREM ZBOŽÍ ČI OBJEDNÁVKOU

Máte technický dotaz nebo potřebujete poradit s výběrem?
I nadále nás můžete kontaktovat telefonicky na čísle 602 302 405 či mailem po@elvia.cz a rádi vám pomůžeme.
Máte dotaz k objednávce?
Pak jsme tu pro vás připraveni na čísle 725 440 658 nebo mailu shop@elvia.cz.

REKLAMACE A VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Z bezpečnostních důvodů přijímáme zboží k reklamaci nebo vrácení pouze distančním způsobem (Česká Pošta, DPD, apod.)

BEZPEČNOST

Pro zachování bezpečnosti vás i našich zaměstnanců, jsou naši zaměstnanci vybavení ochrannou rouškou, jednorázovými rukavicemi, desinfekčními prostředky a jsou proškoleni jak správně a bezpečně pracovat.
 
Věříme, že i přes výše uvedená omezení a změny, nám i nadále zachováte přízeň a že s objednanými výrobky budete maximálně spokojeni.
 
Team internetového obchodu ELVIA-PRO