Výrobce elektroniky Samsung v roce 2017 nabídne nové televizory, které nesou název QLED.

Nová řada QLED nabídne především výrazně lepší barevné podání, přidává širší barevný prostor a přesné zobrazování barevného prostoru.

Televizory Samsung QLED jsou schopny reprodukovat 100 procent barevného prostoru a zobrazují všechny barvy při jakékoli úrovni jasu, a především při nejvyšším stupni jasu technologie QLED – 1500 až 2000 cd/m2.

Nové QLED TV využívají Quantum Dot panely, které disponují hlubší černou barvou, a navíc bohatými detaily bez ohledu na to, jak světlá nebo tmavá daná scéna je, nebo zda se obsah přehrává v dobře osvětlené nebo tmavé místnosti. Televizory Samsung QLED nabízejí proti loňskému roku také vyšší maximální jas. Novinkou je nejen jiný design, ale především jediný „neviditelný“ optický kabel (VG-SOCM15), jehož prostřednictvím se k televizoru budou připojovat připojit veškerá periferní zařízení. K tomu bude možné dokoupit montážní sadu pro připevnění televizoru těsně na stěnu ( VMN-M10EA nebo WMN-M20EA).
ilustrační obrázek QLED televizoru Samsung

Pokud chcete nejlepší model QLED Samsung televize, tak si můžete vybrat z úhlopříček 55“, 65“ a 75“, jedná se o modely QE55Q8C, QE65Q8C a QE75Q8C, které jsou v prohnutém provedení.

Pokud chcete v rovném provedení, tak můžete vybírat již od úhlopříčky 49“, jedná se o modely QE49Q7F, QE55Q7F, QE65Q7F a QE75Q7F.

Nemůžete se rozhodnout jakou si vybrat? Přijďte se podívat do našich prodejen ELVIA-PRO na Poděbradské 51 nebo do Brand Store Samsung v obchodním centru Černý Most, kde Vám předvedou tyto nové Samsung televizory, ale i další modely roku 2017 ve velikostech 32“ až 75“ řady UE.

Těšíme na Vaší návštěvu.