Dodáváme produkty předních světových výrobců jako jsou SONY Professional Solutions, IMAGINE Communications, CANON, MediaKind, VINTEN, FUJINON, RTW, TSL, BROAMAN, TEKTRONIX, SACHTLER, PORTA BRACE, PROBEL, WOHLER a mnoha dalších. Na základě mnohaletých úzkých obchodních vztahů s dodavateli dosahujeme velmi výhodných dodacích podmínek.

V portfoliu našich dodavatelů hraje významnou roli mateřská společnost ELVIA, která kromě standardních výrobků vyrábí i nezbytné atypické produkty, technologický nábytek, speciální kabely atd., vše orientované na požadavky zákazníka.

Další naší významnou činností jsou komplexní dodávky na klíč. Zkušený tým našich špičkových odborníků je připravený zrealizovat záměr zákazníka od projektu, dodání veškeré technologie, montáže a oživení až po záruční a pozáruční servisní zabezpečení.

Našimi typickými komplexními projekty je například výroba přenosových vozů, stavba a rekonstrukce televizních pracovišť jako jsou studia, režie, odbavovací pracoviště, střižny apod.

Klíčovými zákazníky jsou velké i menší televizní a rozhlasové společnosti, produkční a postprodukční studia, zdravotnictví, školství, atd. Stejnou péči věnujeme i menším zákazníkům.

Technické i obchodní informace Vám rádi poskytneme v našem předváděcím a prodejním centru nebo v obchodním oddělení.