Black Friday je plném proudu. Připravili jsme pro vás neodolatelnou nabídku. Chci vidět více!

SONY SEL1224G

Black Friday
Full-Frame objektiv SONY SEL1224G F4/12-24 mm
Zoom objektiv FE 12-24mm F4 G s nejširším rozsahem mezi
objektivy Full-Frame s bajonetem E
Vynikajícího rozlišení v celém rozsahu zoomu, efektivní potlačení optických aberací
Rychlé a tiché automatické ostření pro fotografie i videa
Antireflexní nanovrstva od společnosti Sony potlačuje falešné odrazy
Integrovaná sluneční clona na objektiv
Kompaktní rozměry, nízká hmotnost a mobilita
Konstrukce tohoto objektivu je odolná vůči prachu a vlhkosti.
Skladem
Katalogové číslo: SEL1224G

Zde si můžete zdarma zaregistrovat prodloužení zákkoné záruky o jeden rok. https://www.sony.cz/electronics/exwarrantyVelká šířka pro dynamické zachycení prostoruTento širokoúhlý kompaktní 12–24mm objektiv se zoomem nabízí nejkratší ohniskové vzdálenosti ze všech objektivů Full-Frame s bajonetem E a oslnivé rozlišení G Lens na celé ploše snímku při jakékoli cloně. Je to vynikající volba pro dynamické fotografie krajin a architektury. Díky skvělé mobilitě a tichému, rychlému a přesnému automatickému ostření se hodí ke snímání videí i pořizování fotografií.


Vysoké rozlišení pro velmi široké úhlyPropracovaná, mimořádně širokoúhlá optika zachytí rozsáhlé scény s vynikajícím rozlišením a zřetelností.


Kompaktní rozměry, nízká hmotnost a mobilitaNový design výrazně zkracuje celkovou délku a velikost předního členu. Současně však zachovává nejvyšší možný optický výkon. A hmotnost činí pouhých 565 gramů.


Rychlé a tiché automatické ostření pro fotografie i videaTento objektiv je vybaven pokročilým vnitřním ostřicím mechanismem, který pohání systém DDSSM (Direct Drive SSM) od společnosti Sony. Ten zaručuje tiché, rychlé a přesné automatické ostření s funkcí uzamknutí.


Ovládání konečky prstů a vysoká spolehlivostTlačítko aretace zaostření s možností přizpůsobení přináší všestrannější ovládání, zatímco design odolný proti prachu a vlhkosti2 zaručuje spolehlivý provoz i v náročných podmínkách.


Konfigurace objektivuDokonalá konstrukce objektivu Sony G Lens zdůrazňuje precizní rovnováhu mezi vysokým rozlišením a nádherným efektem bokeh na pozadí, který rozšíří vaše fotografické obzory. [1] Asférické [2] Sklo Super ED [3] Sklo ED


Tabulka MTFMTF (modulační přenosová funkce) popisuje schopnost objektivu reprodukovat jemné detaily – měřeno jako stupeň kontrastu dosaženého mezi blízkými linkami. [1] Kontrast (%) [2] Vzdálenost od optického středu čočky (mm) [3] Při 12 mm [4] Při 24 mm [5] Prostorová frekvence [6] 10 párů linek / mm [7] 30 párů linek / mm [8] Maximální světelnost [9] Clona F8 [10] R: Radiální hodnoty T: Tangenciální hodnoty


Ovládací prvky objektivu1. Kroužek zoomu / 2. tlačítko aretace zaostření (přizpůsobitelné) / 3. Sluneční clona na objektiv / 4. Kroužek zaostření / 5. Přepínač režimu ostření


Bajonet E-mount
Ohnisko (mm) 12–24 mm
Ekvivalent ohniskové vzdálenosti 35 mm pro APS-C 18–36 mm
Světelnost ( F ) 4
Součásti objektivu (skupiny/prvky) 13 / 17
Úhel pohledu po připevnění ke 35mm (stupně) 122- 84
Úhel pohledu po připojení k fotoaparátu APS-C 99- 61
Fullframe Ano
APS-C Ano
Čepele clony 7
Kruhová clona Ano
Min. zaostření (m) 0,28 m
Max. zvětšení 0,14x
Rozměry (max. průměr x délka); mm 87 x 117,4 mm
Hmotnost; g 565 g
Kryt na zadní objektiv Ano (ALC-R1EM).