SONY SEL2070G

Full-Frame objektiv SONY SEL2070G F4/20-70 mm
Standardní rozsah zoomu od ultraširokoúhlých 20 mm do 70 mm
Dva členy AA a tři členy ze skla ED zajišťují mimořádně vysoký optický výkon
Minimalizace posunu obrazu díky snížení nežádoucí změny zorného úhlu a osového posunu při zoomování
Dva lineární motory XD pro rychlý, tichý a plynulý pohon ostření
Přizpůsobitelná tlačítka aretace zaostření a nezávislé kroužky clony pro zaostřování, zoom a clonu

Předobjednávka
Katalogové číslo: SEL2070G

Kompaktní, lehký objektiv se standardním zoomem od 20 do 70 mmPřináší novou definici kategorie standardního zoomu s ohniskovou vzdáleností sahající od ultraširokoúhlých 20 mm do 70 mm v pozoruhodně kompaktním a lehkém plnoformátovém objektivu s konstantní hodnotou světelnosti F4.


Nová definice standardního zoomu: ultraširokoúhlý 20–70 mmTento všestranný a vysoce výkonný objektiv s bajonetem E nabízí zoom od ultraširokoúhlých 20 až do 70 mm v kompaktním lehkém modelu, který byl zkonstruován pro nekompromisní kvalitu obrazu, výkon automatického ostření a ovladatelnost při natáčení videa.


Vynikající kvalita obrazu objektivu GDva členy AA (Advanced Aspherical) a tři členy ze skla ED (s extra nízkým rozptylem) dokáží současně korigovat chromatickou a sférickou odchylku a zajistit extrémně vysoký optický výkon až do okrajů snímku, od ultraširokoúhlého rozsahu 20 mm po 70 mm. Hluboký a měkký bokeh je vylepšen díky kruhové cloně s 9 lamelami a optimální sférické odchylce, což podporuje tvorbu krásných a pozoruhodných záběrů.


Špičkový výkon automatického ostření pro fotografie a videaDva lineární motory XD (eXtreme Dynamic) zajišťují rychlý, tichý a plynulý pohon ostření. Vylepšená efektivita tahu vede ke zvýšení rychlosti AF až o 60 %; došlo také až k 2x zvýšení výkonu sledování, takže sledování je spolehlivé a přesné. Pohybující se objekty jsou spolehlivě sledovány při kontinuálním snímání fotografií rychlostí až 30 sn./a a záznam videí s vysokou frekvencí snímků je plynulý.


Zdokonalené snímání videíPokročilé technologie objektivu omezují nežádoucí změny zorného úhlu, posun zaostření a osový posun při zoomu pro zajištění vysoce kvalitního obrazu. Konstrukce také umožňuje tichý provoz při natáčení, protože lineární motory XD a nově vyvinutá jednotka clony velmi výrazně snižují šum a vibrace. Podporuje i kompenzaci nežádoucí změny zorného úhlu podle ohniskové vzdálenosti u kompatibilních těl řady α.


Skvělá ovladatelnost a spolehlivost v jakémkoli prostředíObjektiv odolný proti prachu a vlhkosti s předním členem s fluorovou vrstvou odpuzující nečistoty. Všechny ovládací prvky včetně tlačítek aretace zaostření a nezávislých kroužků clony pro zaostřování, zoom a clonu jsou navrženy pro plynulé, univerzální ovládání při fotografování i natáčení. Přepínač režimu ostření umožňuje snadno přepínat mezi automatickým a manuálním ostřením.


Výhody objektivů Sony pro natáčení videaZjistěte, jaké čtyři jedinečné výhody získáte při natáčení videí pomocí objektivů Sony s bajonetem E. Kombinace fotoaparátů a objektivů Sony pozvedne proces natáčení na novou úroveň.


Bajonet E-mount
Ohnisko (mm) 20–70 mm
Ekvivalent ohniskové vzdálenosti 35 mm pro APS-C 30–105 mm
Světelnost ( F ) 4
Součásti objektivu (skupiny/prvky) 13 / 16
Úhel pohledu po připevnění ke 35mm (stupně) 94°–34°
Úhel pohledu po připojení k fotoaparátu APS-C 70°–23°
Fullframe Full-Frame, 35 mm
APS-C Ano
Čepele clony 9
Kruhová clona Ano
Min. zaostření (m) 0,25 m
Max. zvětšení 0,39x
Rozměry (max. průměr x délka); mm 78,7 x 99 mm
Hmotnost; g 488 g
Průměr filtru; mm 72
Dodávané příslušenství Sluneční clona (model): ALC-SH174, Přední krytka objektivu: ALC-F72S, Zadní krytka objektivu: ALC-R1EM, Měkké pouzdro