Prodejna Sony Center Karlovo Náměstí vám nabízí unikátní možnost, jak snadno a rychle ochránit mobil, chytré hodinky nebo třeba tablet před zbytečným poškozením. Zmíněnou vychytávkou je speciální ochranná fólie Invisible Shield, která se dá využít s rozličnými zařízeními většiny světových značek – vhodná je i pro displeje fotoaparátů či kamer, a to včetně těch dotykových. Ať už zkrátka tuto ochrannou fólii nainstalujete na jakoukoliv elektroniku, zajistíte si u ní zásadní snížení rizika poškození displeje.

variabilita aplikace ochranné fólie Invisible Shield

Je odolnější, než byste čekali

Fólie Invisible Shield se vyrábějí z unikátního materiálu, který byl původně navržen pro vojenské použití (jeho úkolem byla ochrana vrtulníkových rotorů). Jejich odolnost je proto skutečně vysoká, a tak váš smartphone, tablet či jiné zařízení ochrání opravdu spolehlivě.

Ochrání mobil, tablet i třeba kameru

Přímo na prodejně máme k dispozici zařízení, které vám fólii vyřízne na míru. Výsledný produkt tak svými rozměry přesně odpovídá vašemu přístroji – buď v plné velikosti, nebo (v případě telefonů) upravený pro používání pouzdra (tak, aby nedocházelo k odlepování fólie při používání silikonových nebo plastových obalů a pouzder).

Vzhledem ke své flexibilitě je fólie Invisible Shield vhodnější než sklo hlavně pro displeje se zakřivením, kde lépe přilne k zaoblené hraně.

Pořád jako nová

Vybrané typy fólií mají ještě jednu zásadní výhodu – pyšní se samoobnovovací funkcí. Její zásluhou dokáže vrchní vrstva materiálu absorbovat drobné škrábance či otlaky, takže se vlastně sama udržuje v perfektní kondici.

Moderní vychytávky vašeho smartphonu zůstávají funkční

Instalací této ochranné fólie rozhodně nepřijdete o žádnou z předností svého chytrého mobilního telefonu. Invisible Shield se totiž pyšní vynikající barevnou propustností, díky níž nedochází ke zkreslení barev displeje. A kromě toho je zaručeno i zachování funkčnosti čteček otisků prstů umístěných v displeji (na rozdíl od skla není v místě dotykového senzoru fólie zeslabena).

Nabízíme tři druhy ochranných fólií a to:

  • Original – základní ochrana displejů, např. fotoaparátů či kamer proti poškrábání.
  • Cena této základní fólie je 499 Kč.
  • HD – 3vrstvá, slabší fólie s tloušťkou 0,2 mm, která lépe přilne k zakřiveným povrchům, chrání primárně proti škrábancům, ale je odolnější než Original, s lepší průhledností u kontrastních displejů telefonů či tabletů.
  • Cena HD fólie pro displeje mobilů je 599 Kč.
  • HD-ULTRA – 5vrstvá fólie s tloušťkou 0,39 mm, je silnější díky dodatečné vrstvě pro lepší roznášení nárazů na displej. Má samoopravnou vrchní vrstvu proti poškrábání. Doporučujeme pro ochranu mobilních telefonů.
  • Ochrana displeje touto HD-ULTRA fólií stojí 799 Kč pro telefony a 1199 Kč pro tablety.

Cena za přípravu a aplikaci fólie bez rozdílu druhu přímo na váš přístroj je 150 Kč + vlastní cena materiálu uvedená výše. Naši prodejci pro vás na prodejně fólii vyříznou a na počkání pečlivě nalepí na vaše zařízení.

Plně eliminovat poškození displeje při pádu či silném úderu samozřejmě nemůže žádná fólie ani ochranné sklo. S fóliemi Invisible Shield však uděláte pro ochranu obrazovky svého zařízení maximum.
Doporučujeme ji i pro zabránění vzniku škrábanců, například v tašce nebo kabelce.
Vzhledem k nákladům na případné opravy či snížení komfortu při používání poškrábaného či popraskaného displeje si vám dovolujeme tuto službu maximálně doporučit.

V případě, že to máte na naši prodejnu daleko a na instalaci fólie si troufnete svépomocí, můžete si objednat samoinstalační sadu na našem e-shopu. Při zakoupení on-line vám spolu s fólií dodáme aplikační sadu pro nalepení fólie doma. V tomto případě dodržujte prosím pokyny a postup dle přiloženého návodu. Jelikož se jedná o zboží na zakázku, není možné jej vrátit ve lhůtě do 14 dnů. Doporučujeme vám proto pokud možno využít odbornou instalaci přímo na prodejně.