Prodejna Sony Center Karlovo Náměstí Vám nabízí unikátní možnost ochránit váš mobil, chytré hodinky, tablet a mnoho dalších zařízení většiny světových značek a to speciální ochrannou folií Invisible Shield. Tato folie je vhodná i pro displeje fotoaparátů nebo kamer, včetně dotykových. Díky instalaci ochranné folie Invisible Shield zásadně snížíte riziko poškození displeje vašeho zařízení.

variabilita aplikace ochranné folie Invisible Shield

Folie se vyrábějí ze speciálního materiálu původně navrženého pro vojenské použití (ochrana vrtulníkových rotorů) a jejich odolnost je tak skutečně vysoká. Přímo na prodejně ji zařízení „vyřízne“ na rozměr vašeho přístroje a to buď v plné velikosti, nebo v případě telefonů i upravenou „do pouzdra“ tak, aby nedocházelo k jejímu odlepování při použití silikonových nebo plastových obalů a pouzder. Vzhledem ke své flexibilitě je folie vhodnější než sklo hlavně pro displeje se zakřivením, kde lépe přilne k zaoblené hraně skla.

Mezi další výhody folií patří samoobnovovací funkce (vrchní vrstva materiálu absorbuje drobné škrábance či otlaky), dále jejich výborná barevná propustnost (nedochází ke zkreslení barev displeje) či zaručená funkce čteček otisků prstů umístěných v displeji (na rozdíl od skla není v místě dotykového senzoru folie zeslabena).

Nabízíme dva druhy ochranných folií a to:

  • standardní HD 3-vrstvá, slabší folie s tloušťkou 0,2 mm, která lépe přilne k zakřiveným povrchům, chrání primárně proti škrábancům.
  • vylepšená HD-ULTRA 5-vrstvá folie s tloušťkou 0,39 mm je silnější díky dodatečné vrstvě pro lepší roznášení nárazů na displej.

Samozřejmě žádná folie či ochranné sklo nemohou plně eliminovat poškození displeje při pádu či silném úderu, ale s foliemi Invisible Shield uděláte pro ochranu displeje svého zařízení maximum. Doporučujeme ji i pro zabránění vzniku škrábanců například v tašce nebo kabelce. Vzhledem k nákladům na případné opravy či snížení komfortu při používání poškrábaného či popraskaného displeje si Vám dovolujeme tuto službu maximálně doporučit.

Naši prodejci pro vás na prodejně folii připraví a na počkání pečlivě nalepí na vaše zařízení.

tiskárna Invisible Shield na prodejně Karlovo náměstí