ECG SJ 2150 Per la Vita

Odšťavňovač ECG SJ 2150 Per la Vita
Slow (šnekový) juicer
Plnící otvor 55 x 35 mm
Nádoba na šťávu a odpad 2 x 1 l
Nerezové provedení, nerezové filtrační síto
Uzávěr proti odkapávání, kartáček na čištění
Výkonný DC motor 150 W
Skladem
Katalogové číslo: 209144
2 490 
ks

Vitamínová bomba

Milujete čerstvou ovocnou či zeleninovou šťávu plnou vitamínů. Čistá energie, která se do vás jedním douškem dostane, je skutečně nenahraditelná. K přípravě této vitamíny nabité pochoutky vyzkoušejte slow (šnekový) juicer ECG SJ 2150 Per la Vita, který vám pomůže připravit chutnou šťávu plnou živin.

Díky elegantnímu barevnému provedení metalické hnědé v kombinaci s bílou se z tohoto odšťavňovače stane nejen užitečný, ale také i designový doplněk vaší domácnosti.

Šnečí otáčky

Podstatou šnekového odšťavňovače jsou nízké otáčky, které zachovávají ve šťávě více živin a vitamínů z použitých surovin. Přístroj pak dosahuje maximálně 80 otáček za minutu. V případě potřeby lze nastavit funkci zpětného chodu, která vám usnadní čištění a údržbu spotřebiče. Odšťavňovač je vybaven hned dvěma objemnými nádobami – nádobou na šťávu a nádobou na odpad – každá pojme maximálně 1 l.

Výkonný motor

Specialitou spotřebiče je pak vysoce výkonný speciální DC motor, díky kterému vydrží odšťavňovač souvisle pracovat až 30 minut. Z praktických důvodů je přístroj vybaven pro větší stabilitu přísavnými nožičkami a bezpečnostní pojistkou. Součástí balení je také účelný kartáč na čištění síta.

Nádoba na šťávu 1 000 ml
Nádoba na dužinu 1 000 ml
Příkon 150 W
Plnící otvor 55×35 mm
Počet rychlostí 2
Hmotnost (kg) 4,49