Všechny provozovny jsou otevřeny! Otevírací doba zde. Těšíme se na vaši návštěvu.

ECG SJ 2150 Per la Vita

Odšťavňovač ECG SJ 2150 Per la Vita
Slow (šnekový) juicer
Plnící otvor 55 x 35 mm
Nádoba na šťávu a odpad 2 x 1 l
Nerezové provedení, nerezové filtrační síto
Uzávěr proti odkapávání, kartáček na čištění
Výkonný DC motor 150 W
Skladem
Katalogové číslo: 209144
1 690  Ušetříte 11 % (191 Kč)
1 499 
ks

Vitamínová bomba

Milujete čerstvou ovocnou či zeleninovou šťávu plnou vitamínů. Čistá energie, která se do vás jedním douškem dostane, je skutečně nenahraditelná. K přípravě této vitamíny nabité pochoutky vyzkoušejte slow (šnekový) juicer ECG SJ 2150 Per la Vita, který vám pomůže připravit chutnou šťávu plnou živin.

Díky elegantnímu barevnému provedení metalické hnědé v kombinaci s bílou se z tohoto odšťavňovače stane nejen užitečný, ale také i designový doplněk vaší domácnosti.

Šnečí otáčky

Podstatou šnekového odšťavňovače jsou nízké otáčky, které zachovávají ve šťávě více živin a vitamínů z použitých surovin. Přístroj pak dosahuje maximálně 80 otáček za minutu. V případě potřeby lze nastavit funkci zpětného chodu, která vám usnadní čištění a údržbu spotřebiče. Odšťavňovač je vybaven hned dvěma objemnými nádobami – nádobou na šťávu a nádobou na odpad – každá pojme maximálně 1 l.

Výkonný motor

Specialitou spotřebiče je pak vysoce výkonný speciální DC motor, díky kterému vydrží odšťavňovač souvisle pracovat až 30 minut. Z praktických důvodů je přístroj vybaven pro větší stabilitu přísavnými nožičkami a bezpečnostní pojistkou. Součástí balení je také účelný kartáč na čištění síta.

Nádoba na šťávu 1 000 ml
Nádoba na dužinu 1 000 ml
Příkon 150 W
Plnící otvor 55×35 mm
Počet rychlostí 2
Hmotnost (kg) 4,49

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.