OLED televize SONY BRAVIA KE-48A9

OLED televize Sony KE-48A9 se 4K HDR rozlišením a Android TV
Úhlopříčka 121 cm (48")
Obrazovka OLED přináší nevídanou černou, kontrast a barvy
Obrazový procesor Picture Processor X1™ Ultimate pro nepřekonatelný realistický obraz
Zvyšte rozlišení libovolného obsahu na 4K s technologií 4K X-Reality™ PRO
Harmonie zvuku a obrazu – celá obrazovka je reproduktor
Minimalistický design vás vtáhne do obrazu
Aplikace O2 TV
Skladem
A
G
G
Katalogové číslo: KE48A9
48 490  Ušetříte 41 % (19 700 Kč)

Hluboká černá, skvělý zvuk a kompaktní rozměryZakuste hlubokou černou a přirozené barvy panelu OLED na kompaktnějším televizoru. Náš procesor dává možnost vyznít detailům každé scény a zároveň si budete moci užít harmonii zvuku a obrazu. Vychutnejte si kvalitní obraz a zvuk v úžasně kompaktním provedení.


Kompaktní televizor s panelem OLED vybavený naším skvělým procesoremStejný procesor, který pohání televizory s rozlišením 8K, analyzuje obrazová data tak, aby dokázal využít intenzivní kontrast panelu OLED se sytou černou, špičkovým jasem a realistickým obrazem.


Zřetelnější barvy a kontrast dodávající větší hloubku a realismusPodívejte se, jak vypadají skutečné barvy, objevte detaily v temných stínech i vysokých jasech. Funkce Pixel Contrast Booster zajišťuje intenzivnější barvy a kontrast na jasných místech, takže si můžete vychutnávat scény plné realistických barevných nádechů a odstínů, s větší prostorovostí, jemnými texturami a kontrastní sytou černou, jakou dokáže zajistit jen zobrazovací technologie OLED.


Realističtější barvy a kontrastTechnologie Object-based HDR remaster analyzuje barvu objektů na obrazovce a upravuje kontrast – na rozdíl od běžných televizorů, které upravují kontrast podle kontrastní křivky černé a bílé. Díky vylepšení jednotlivých objektů dokáže tento televizor dosáhnout větší hloubky, detailnějších textur a realističtějšího obrazu.


Skvělé rozlišení, ať už se díváte na cokoliS pomocí jedinečných funkcí společnosti Sony lze jakýkoli obsah převést na realistické rozlišení 4K. Náš procesor X1 Ultimate je dvakrát rychlejší než procesor X1 Extreme a přesně analyzuje a zpracovává data, čímž doplňuje 4K3 obraz realistickými detaily a texturami. Technologie 4K X-Reality PRO s jedinečnou 4K databází dokáže zvýšit rozlišení dokonce i u záběrů natočených ve 2K a Full HD na hodnoty blízké rozlišení 4K.4 Rozlišení jednotlivých objektů je následně optimalizováno technologií Object-based Super Resolution, která reprodukuje neuvěřitelně věrné textury.


Reprodukuje širší a přesnější škálu barevDíky rozšíření barevného spektra dokáží displeje TRILUMINOS vybavené našimi procesory X1 reprodukovat více barev než běžné televizory. Analyzují a zpracovávají data každého snímku tak, aby barvy působily ještě přirozeněji a přesněji a obraz se tak blížil realitě v takové míře, v jaké to dosud nebylo možné.


Rychlé scény jsou jasné a čistéDíky obrazu vytvářenému miliony samostatně řízených pixelů je vše na televizorech OLED ostré a jasné. A díky naší technologii X-Motion Clarity je i rychlá akce plynulá a zřetelná. Pohyblivý obraz je přesně kontrolován, aby se minimalizovalo rozmazání a obraz zůstal i během rychlých scén věrný a neztrácel jas.


Úchvatné barvy ze všech úhlůSledování televizoru z úhlu je nyní stejně uspokojivé jako sledování přímo. Naše panely OLED s vlastním osvětlením zajišťují konzistenci a věrnost barev bez ohledu na to, odkud je sledujete.


Harmonie zvuku a obrazu – celá obrazovka je reproduktorDíky obrazovce, která funguje současně jako reproduktor, je zvuk v souladu s obrazem a ozývá se z toho správného místa ve scéně, takže zážitek se blíží tomu v kině.


Zvuk vycházející z obrazovky pro naprosto pohlcující zážitekZvuk u běžných televizorů s reproduktorem umístěným pod obrazovkou není často synchronizovaný obrazem. Díky naší technologii Acoustic Surface Audio je reproduktorem samotná obrazovka. Inovativní měnič za obrazovkou ji jemně rozechvívá a zvuk tak vychází přesně z místa, kde se odehrává děj – dialogy z postav, hluk motoru z automobilu.


Zvuk vás obklopí díky technologii Dolby AtmosNechte se obklopit zvukem, jako kdybyste byli přímo na scéně. S technologií Dolby Atmos zvuk přichází shora i ze stran, takže objekty nad hlavou budou realističtěji a vy si tak budete moci dopřát skutečně multidimenzionální zážitek.


Multidimenzionální zvuk s technologií S-Force Front SurroundUžijte si zvuk jako při poslechu několika samostatných reproduktorů. Konverzí vstupů zajišťuje technologie S-Force Front Surround virtuální reprodukci systému vytvářejícího prostorový zvuk, takže si můžete dopřát napětí ještě více pohlcujícího zvuku.


Zřetelně slyšitelné hlasyS technologií Voice Zoom uslyšíte lidskou řeč zřetelně bez nutnosti zesilovat hlasitost – ideální pro zpravodajské relace a dokumenty.


Skvělý obraz a zvuk v jakémkoli prostředíPohodlně se posaďte a užívejte si ten nejlepší možný zážitek ze sledování. Unikátní technologie optimalizace podle okolního prostředí od společnosti Sony zajistí automatickou úpravu nastavení obrazu a zvuku podle prostředí.


Jas přizpůsobený vaší místnostiU běžných televizorů zůstává jas stejný bez ohledu na osvětlení místnosti, takže obraz může být příliš tmavý nebo moc jasný. Tento 4K televizor OLED je vybaven světelným snímačem, který optimalizuje jas obrazu podle podmínek v místnosti, To znamená, že v jasně osvětlených místnostech se jas zvýší a ve tmavých sníží, abyste vždy získali dokonalý obraz.


Zvuk přesně do vašeho prostředíZvukový zážitek se může lišit podle prostředí v místnosti. Například záclony a závěsy pohlcují zvuk a objekty před televizorem mohou rušit průchod zvuku a snižovat tak kvalitu poslechu. Tento televizor s rozlišením 4K Ultra HD tyto objekty detekuje a reprodukuje zdokonalený zvuk optimalizovaný pro danou místnost.


Minimalistický design vás vtáhne do obrazuDíky tenkému rámečku se můžete soustředit na obrazovku a vychutnávat obsah. Televizor díky kompaktní velikosti, tenkému provedení a designu One Slate harmonicky zapadne do vašeho obývacího pokoje.


Úzký hliníkový rámUmožní vám se zcela soustředit na obraz, ne na televizor.


Středový hliníkový stojanNavržen, aby zapadl do vašeho obývacího pokoje.


Minimální změť kabelůDíky držákům zůstanou kabely úhledně skryté a televizor bude vypadat dobře zepředu, z boku i zezadu.


Snadný přístup pro snadný životDíky snadnému přístupu k veškerému vašemu oblíbenému obsahu, službám a zařízením vám naše chytré televizory s platformou Android zjednoduší život.


Stačí mluvit a objevíte nové světySvou vysněnou zábavu dostanete tak rychle, jak si o ni zvládnete říct. Díky vylepšenému hlasovému ovládání vám tento televizor s platformou Android TV umožní si během okamžiku užívat filmy a pořady z aplikací a vysílání.


Přes 5000 aplikací – více, než kolik má jakýkoli jiný chytrý televizorChytré televizory Sony s platformou Android TV disponují nepřebernou nabídkou aplikací. Můžete si vybrat ty, které vám do života přinesou více radosti a zábavy.


Už žádné čekáníAplikace se spouští rychle a při přepínání mezi nimi už nemusíte čekat – Netflix se spouští 3x rychleji než dříve.


Podpora funkcí Apple AirPlay / Apple HomeKit15S funkcí Apple AirPlay můžete streamovat video a zvuk ze svého zařízení iPhone, iPad nebo počítače Mac. Sledujte filmy a pořady například prostřednictvím aplikace Apple TV nebo dokonce i prohlížeče Safari a podělte se se všemi o své fotografie.


Váš nový chytrý životSlužba Chromecast vám umožňuje přenášet oblíbená videa, hry a aplikace z mobilního zařízení v plné kvalitě do televizoru. Stačí jednou klepnout na tlačítko přenosu na obrazovce zařízení se systémem Android nebo iOS a váš oblíbený obsah získá větší rozměry. Přeneste obsah a poté můžete pokračovat v procházení obsahu na telefonu či tabletu.


Vychutnejte si plynulejší hraní s lepší odezvouTelevizory s funkcí BRAVIA Sync dokáží rozpoznat herní konzoli a přepnout se do herního režimu, ve kterém je zpracování obrazu optimalizováno na rychlejší obnovovací frekvence videoher. Užijete si tak plynulé hraní her s výbornou odezvou bez nepříjemných prodlev a zasekávání.


Dálkové ovládání se snadným používánímNáš špičkový dálkový ovladač z broušeného hliníku s tenkými liniemi příjemně padne do ruky a harmonicky zapadne do vašeho obývacího pokoje. Svůj televizor můžete díky připojení Bluetooth jednoduše ovládat i v případě, že jsou v cestě překážky, pomocí několika tlačítek zajišťujících nejdůležitější funkce jediným stisknutím.


Snadné ovládání s chytrým ovladačemPřipojte k chytrému televizoru OLED set top boxy a další zařízení přes HDMI a všechna je ovládejte jedním ovladačem. Díky tenčímu designu s vestavěným mikrofonem a vylepšeným rozložením tlačítek je jeho použití rovněž opravdová hračka.


Užijte si obsah, jak jej tvůrci zamýšleliPři digitální kompresi obrazu z filmů do televizního vysílání dochází ke snížení kvality a vaše zážitky neodpovídají záměru režiséra ve studiu. Díky celé řadě unikátních funkcí si můžete doma dopřát zábavu ve studiové kvalitě – přesně tak, jak to režisér zamýšlel.


Vychutnejte si kvalitu režimu Netflix Calibrated ModeTento režim byl vyvinut speciálně pro originální pořady Netflix a v televizoru reprodukuje stejnou kvalitu obrazu jako na hlavní studiové kopii. V režimu Netflix Calibrated Mode je plně zachována vize a záměr autora snímku.


Užijte si všechny vzrušující zážitky z kinaVychutnejte si doma zážitek jako v kině. Technologie Dolby Vision přivede scény k životu a zvuk Dolby Atmos naplní místnost úchvatným prostorovým zvukem.


Vášeň v nezkreslené podoběPři řešení odchylek barev, ke kterému dochází při produkci, používá tento televizor autokalibrační software Calman značky Portrait Displays. Tento nástroj zajišťuje kvalitní kalibraci a nabízí možnost přesného doladění, jakého není možné dosáhnout klasickým procesem nastavení obrazu. Výsledkem je věrná reprodukce barev, která odpovídá původnímu televiznímu signálu a dokáže reagovat i na nejmenší změny barev, ke kterým může časem docházet. Tento televizor podporuje software Calman, čímž zákazníkům nabízí možnost využívat nástroj, který je určen především ke kontrole kvality při práci s vizuální postprodukcí, a prokazuje naši touhu nabízet i domácnostem obraz s přesně kalibrovanými barvami a profesionální kvalitou.1Třída energetické účinnosti modelu G
Roční spotřeba elektrické energie 90 kWh / 1 000 h
Viditelná úhlopříčka obrazovky 121 cm
Typ podsvícení obrazovky OLED
Určeno pro český trh Ano
Rozlišení 4K Ultra HD (3840 x 2160), TRILUMINOS™ displej
Technologie zpracování obrazu 4K HDR Processor X1™ Ultimate , Dual database processing, Technologie 4K X-Reality™ PRO, Object-based Super Resolution, Super bit mapping™ HDR, Pixel Contrast Booster, HDR10, HLG, DolbyVision, Live Colour, dynamické vylepšení kontrastu
Frekvence zpracování obrazu X-Motion Clarity, automatický režim
TV tuner DVB-T, DVB-T2, DVB-S, DVB-S2, DVB-C, Analogový
Multimediální funkce Wi-Fi®, LAN, Bluetooth®, Chromecast, Apple Airplay,Apple Homekit, USB HDD Recording, ovladač s funkcí hlasového vyhledávání
Smart TV Operační systém Android™ (vestavěné úložiště 16GB), Google Play, internetový prohlížeč Aplikace Vewd, Photo Sharing Plus, aplikace Video & TV SideView
Grafické vstupy 4 x HDMI (HDCP2.2), ARC, HDMI-CEC, 3 x USB
Ostatní vstupy/výstupy 1 x digitální optický výstup, 1 x výstup na sluchátka, 1 x kompozitní vstup
Výkon reproduktorů 10 W + 10 W + 5 W, technologie Acoustic Surface Audio+, S-Force Front Dolby Vision, Surround, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Pulse, DTS, režim ClearAudio+
Barva Černá, stojan tmavě stříbrný
Rozměry TV s podstavcem (š x v x h) 106,9 x 62,9 x 25,5 cm
Rozměry TV bez podstavce (š x v x h) 106,9 x 62,4 x 5,8 cm
Přepravní rozměr (š x v x h) 118,8 x 74,1 x 18,8 cm
Rozteč otvorů VESA® (š x v) 30 x 30 cm
Celková hmotnost (kg) 17,6
Obsah balení Baterie, dálkový ovladač pro hlasové ovládání, napájecí kabel, provozní pokyny, průvodce rychlým nastavením, stojánek na stůl