SONY SF-M128T

Paměťová karta SD Sony SF-M128T UHS-II se specifikací TOUGH
Užijte si vysokou rychlost až 277 MB/s (čtení) a 150 MB/s (zápis)
Specifikace karet TOUGH s designem odolným proti rozdrcení a nárazům
Provedení bez drážek a přepínače proti přepsání snižuje riziko rozbití, čímž zvyšuje spolehlivost
Krytí IP68 odolá vodě i prachu
Nástroj SD Scan monitoruje stav karty a upozorní vás, než dosáhne limitu cyklů zápisu
Skladem
Katalogové číslo: SFM128T
2 590 
ks

Nejodolnější karta SD na světěPředstavujeme odolnou a rychlou kartu řady SF-M se specifikací TOUGHPokud snímáte v náročných prostředích, pak jsou pro vás naše karty SD řady SF-M se specifikací TOUGH ideální. Jsou navrženy pro celou řadu profesionálních fotografů a kameramanů a také pro fotografické nadšence – jsou dostatečně odolné, aby zvládly extrémní snímání. Jsou naprosto spolehlivé a rychlé, takže máte k dispozici veškerý výkon potřebný k zachycení akce.


Vůbec nejodolnější: 18x větší odolnost ohnutíDíky mimořádně odolné konstrukci z pryskyřice jsou karty řady SF-M se specifikací TOUGH 18x odolnější proti ohýbání než běžné karty SD. To je odolnost, na kterou se můžete spolehnout.


Vodotěsnost a prachotěsnost, stupeň krytí IP68Naše karty řady SF-M se specifikací TOUGH lze až na 72 hodin ponořit do hloubky 5 metrů, zároveň jsou plně prachuvzdorné. To zajišťuje kompletní ochranu při natáčení ve všech podmínkách.


Odolnost vůči nárazům: Odolá pádu až z 5 metrůNaše karty řady SF-M se specifikací TOUGH lze až na 72 hodin ponořit do hloubky 5 metrů, zároveň jsou plně prachuvzdorné. To zajišťuje kompletní ochranu při natáčení ve všech podmínkách.


Odolnost vůči nárazům: Odolá pádu až z 5 metrůJednodílná karta řady SF-M se specifikací TOUGH je vyrobena z pevných materiálů, takže vydrží pád až z 5 metrů.


Nejodolnější jednodílné provedení na světěDíky inovativnímu jednodílnému provedení a vysoce odolným materiálům poskytují karty z řady SF-M se specifikací TOUGH profesionálům i nadšencům jistotu a ochranu kdekoliv, kam je touha po snímku zavede.


Rychlost, na kterou se můžete spolehnoutAť jste profesionální fotograf pořizující snímky ve vysokém rozlišení, kameraman pracující na dokumentu s rozlišením 4K nebo fotografický nadšenec zkoumající vzdálené krajiny, paměťové karty řady SF-M disponují potřebnou rychlostí k zachycení akce. Poskytují rychlé uvolňování vyrovnávací paměti při snímání série snímků a efektivní proces pro přenášení obsahu do počítače.


Vysoké rychlosti zápisuDíky vysoké rychlosti zápisu až 150 MB/s si karty poradí s delším snímáním série snímků ve vysokém rozlišení a také umí rychleji čistit vyrovnávací paměť.


Blesková záloha a přenos datVěnujte více času pořizování snímků a méně přenášení a zálohování dat. Díky vysoké rychlosti čtení až 277 MB/s3 přenesete do počítače i ty největší mediální soubory během okamžiku.


Pro videa V60 ve vysokém rozlišeníNaše paměťové karty řady SF-M podporují rychlostní třídu videa V60 pro stabilní a vysokorychlostní přenos záznamu v rozlišení 4K. Ideální pro natáčení videa ve vysokém rozlišení.


Zaručená spolehlivostKarta má díky speciálnímu softwaru špičkový výkon.


Kontrolujte a sledujte stav kartyVšechny karty SD se časem opotřebují a přestanou nahrávat data spolehlivě. Nástroj Media Scan Utility od společnosti Sony automaticky skenuje paměťové karty SD a upozorní vás předtím, než dosáhnou svých limitů.


Obnova ztracených souborůI když se něco pokazí, se speciálním softwarem na záchranu souborů, který obnovuje omylem smazané soubory a poškozené fotografie či videa, se vyhnete neštěstí.


Typ SDXC
Kapacita 128 GB
Rychlostní třída 10 U3
Rozhraní UHS II
Max. rychlost čtení (MB/s) 277
Max. rychlost zápisu (MB/s) 150