Paměťové karty pro mobilní telefony

Paměťové karty představují chytrý způsob, jak jednoduše zvětšit kapacitu úložiště mobilního telefonu či tabletu. Pokud se vám tak do chytrého zařízení nevejdou všechny potřebné aplikace, multimédia či hry, jste na správné adrese. V této kategorii našeho e-shopu totiž najdete právě paměťové karty, které se dají využít jako externí úložiště mobilů a tabletů.

Současné mobilní telefony i tablety jsou zpravidla kompatibilní s paměťovými kartami typu microSD. Jedná se o miniaturní externí úložiště, pro které bývá v chytrých zařízeních připraven speciální slot. Ten může být buď samostatný, anebo sdílený – v takovém případě máte na výběr, jestli budete používat dvě SIM karty, nebo dáte přednost jedné SIM kartě doplněné o paměťovou kartu.

Maximální kapacita původních microSD karet bývala 8 GB. Dnes už se však setkáte i s pokročilejšími externími úložišti, na které se také vejde o poznání více dat. Vybírat tak můžete i z moderních paměťových karet typu microSDHC (až 32 GB) a microSDXC (až 2 TB). Před koupí si však ověřte, jestli je váš chytrý mobilní telefon či tablet s danou generací karet kompatibilní.

U jinak špičkových chytrých telefonů a tabletů je mnohdy menší kapacita úložiště jedinou nevýhodou. Často si však stačí pořídit paměťovou kartu s optimální kapacitou a je po problému. Vyberte si z naší nabídky tu svou.

Zobrazit více
Řadit dle:
2 090 Kč
2 390 Kč
Zobrazit značky:
SAMSUNG MB-MC512HA/EU

SAMSUNG MB-MC512HA/EU

Paměťová karta microSDXC Samsung MB-MC512HA EVO Plus Class 10 s SD adaptérem
2 090 
Na objednávku
SAMSUNG MBMC512KA/EU

SAMSUNG MBMC512KA/EU

Paměťová karta microSDXC Samsung MBMC512KA EVO Plus Class 10 s SD adaptérem
2 390 
Skladem