Porovnání výrobků Oblíbené produkty

PlayStation Portal

Katalogové číslo: Z04053
Novinka Novinka
Dálkový ovladač PlayStation Portal pro konzoli PS5.Hrajte na konzoli PS5 pomocí sítě Wi-Fi a ovládání, jehož kvalita se rovná kvalitě ovládání na konzoli. Vezměte si sbírku her na konzoli PS5 do kapsy - s dálkovým ovladačem PlayStation Portal můžete hrát kompatibilní hry nainstalované na konzoli, aniž byste museli ke hraní použít televizor.
Předobjednávka
ks
5 390 Kč
S dálkovým ovladačem PlayStation Portal máš přístup ke hrám na konzoli PS5 prostřednictvím Wi-Fi, do hry se tak ponoříš, aniž bys musel ke hraní použít televizor. S PlayStation Portal můžeš hrát kompatibilní hry nainstalované na konzoli PS5, včetně svých oblíbených her pro konzole PS5 a PS4. Pociť pohlcující sílu funkcí, jako jsou hmatová odezva a adaptivní spouště u podporovaných her.Citlivé vibrace reagují na tvé herní volby a simulují okolní prostředí. Ve vybraných hrách pro konzoli PS5 dynamický odpor napodobuje interakci s předměty ve hře. Všimněte si každého dokonalého detailu svých oblíbených her, které doslova ožívají na nádherné, jasně osvětlené obrazovce s rozlišením Full HD. PlayStation Portal zajistí plynulé hraní s rychlostí až 60 snímků za sekundu a vysokou čistotou obrazu na obrazovce s rozlišením 1080p. PlayStation Portal je účelové zařízení, které bylo vytvořeno, aby poskytovalo fantastické zážitky ze vzdáleného hraní. To znamená, že zapnutím ovladače a zmáčknutím tlačítka, pomocí kterého se připojíš ke konzoli PS5, skočíš pozoruhodnou rychlostí přímo do hry.

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Kupoval jsem TV Samsung 55", zavolali mi a upozornili mne že se jedná o vystavený kus, což je od nich férové a nakonec přidali i dárek zdarma, nakupoval jsem přes internet u ELVIAPRO poprvé. V minulosti solidní obchod zaměřený hlavně na značku SONY, nyní už dělají více značek. Jeden den jsem objednal, druhý den mi zavolali a ještě ten samý den doručili. Paráda

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Přehledné stránky, rychlost vyřízení objednávky. Naprostá spokojenost. Děkuji.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-x5v hp-wide-x5v

XPERIA 5 V 5G

Kompaktní. Kreativní. Výkonný.