Využijte dopravu zdarma! Stačí nakoupit za více jak 3 000 Kč.

Podložka na podlahu SILTEX E 1,21x1,83 1300099

Ochranné podložky SILTEX E 1,21x1,83 na podlahy z vysoce kvalitního průhledného materiálu.
Polyprotecové podlahové ochranné podložky pod židle z vysoce kvalitního průhledného materiálu, zabraňují poškození, opotřebení a hlubokému poškrábání
Vhodné pro všechny druhy tvrdých a hladkých podlahových, silně zatížených krytin (parkety, laminátové a korkové podlahy, mramor, dlažba, linoleum, beton atd.)
Zploštělé hrany a zaoblené rohy zajišťují hladký přechod přes podložku
Speciální potah na spodní straně podložky zabraňuje posouvání a klouzání na podlaze, vhodné i pro podlahy s podlahov
Skladem
Katalogové číslo: 1300099
1 190 
ks

Ochranná podložka pod židli na tvrdé podlahy v rozměru 1,21 x 1,83. Polyprotecové podlahové ochranné podložky z vysoce kvalitního průhledného materiálu. Možno používat v pracovních i soukromých prostorech (kancelář, recepce, pod rostlinami, v jídelně, před krbem, na podlahové topení atd.). Vhodné pro všechny druhy tvrdých a hladkých podlahových, silně zatížených krytin (parkety, laminátové a korkové podlahy, mramor, dlažba, linoleum, beton atd.). Zabraňují poškození, opotřebení a hlubokému poškrábání. Zploštělé hrany a zaoblené rohy zajišťují hladký přechod přes podložku. Obtížně zápalné, vysoce odolné a nežloutnou a nedrážejí světlo. Povrch neprodukuje žádné škodlivé výpary a podložky jsou vhodné i pro alergiky. Speciální potah na spodní straně podložky zabraňuje posouvání a klouzání na podlaze. Vrchní strana je opatřena hladce strukturovaným povrchem. Velmi snadná údržba vodou a tekutými prostředky na mytí nádobí. Podložky jsou plně recyklovatelné. Materiál: 100% polykarbonát. Záruka 10 let.

Typ na podlahu
Formát E
Tloušťka podložky [mm] 2
Rozměry [m] 1,21 x 1,8