Pojištění MOBIL

Pojištění náhodného poškození na 1 rok a odcizení na 1 rok pro MOBIL v hodnotě 0-2999Kč.
Kryje případy náhodného poškození výrobku a jeho odcizení.
Platí ihned po zakoupení přístroje.
Zaplatíme za Vás náklady na opravu (až do výše pořizovací ceny zařízení).
V případě, že je přístroj neopravitelný či odcizený, za Vás zaplatíme náklady na nový produkt se srovnatelnými parametry (až do výše pořizovací ceny toho původního).
Spoluúčast 15% z výše plnění.
Skladem
Katalogové číslo: M-NP1-MOBIL 0-2999
459 
ks

Lze dokoupit pouze při koupi výrobku - ne samostatně ani dodatečně.

Pojištění náhodného poškození a odcizení je služba externího partnera prodávajícího AWP P&C Česká republika, patřící do skupiny Allianz SE.
Objednáním tohoto produktu souhlasíte se zpracováním a předáním vašich osobních údajů mezi ELVIA-PRO (zpracovatelem) a APW P&C (správcem) za účelem sjednání a poskytnutí této služby. Více informací naleznete v odkazu níže.

CO ZÁRUKA NÁHODNÉHO POŠKOZENÍ OBSAHUJE A KDO SI HO MŮŽE ZAKOUPIT?
Záruka obsahuje pojištění náhodného poškození a odcizení. Zakoupením záruky na 12 nebo 24 měsíců si doplníte zákonnou záruku, kterou Vám k zakoupenému výrobku automaticky poskytuje výrobce. Pomáhá předejít neočekávaným výdajům spojeným s poškozením nového přístroje. Platnost začíná dnem sjednání Záruky.
Tento produkt si můžete zakoupit pouze jako soukromá osoba.

V JAKÝCH PŘÍPADECH SE MOHU NA TUTO FINANČNÍ SLUŽBU SPOLEHNOUT?
Po dobu 12 nebo 24 měsíců - v případě poškození přístroje, mimo jiné: - následkem nárazu či pádu, například při pádu fotoaparátu ze stolu - vzniklé působením vlhkosti či vody, například při polití notebooku kávou
Po dobu 12 měsíců - v případě odcizení výrobku v důsledku loupeže nebo vloupání.

 >> Podrobnosti o prodloužených zárukách a pojištění.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.