Pouzdra a obaly na tablety

Pády na zem, poškrábání dotykového displeje či znečištění senzorů a konektorů. To vše jsou rizika, která na váš tablet číhají dnes a denně. Pořízením vhodného pouzdra či obalu na tablet ale můžete zmíněná nebezpečí výrazně eliminovat.

Pouzdra a obaly na tablety mohou mít celou řadu podob. Pořídit si můžete základní zadní kryt, měkkou brašnu na zip i třeba pouzdro, které se zavírá a otevírá jako knížka. Ať už se ale rozhodnete pro jakýkoliv typ, vždy svému tabletu zajistíte lepší ochranu před poškozením či znečištěním.

Některá pouzdra či obaly na tablet nabízejí i praktické vychytávky navíc. Setkat se můžete třeba s pouzdrem, v němž je rovnou zabudována i klávesnice. Jiné obaly zase disponují praktickým stojánkem. A k mání jsou i pouzdra, do jejichž přihrádek se vám vedle tabletu vejdou i doklady či jiné cennosti.

Při koupi pouzdra či obalu na tablet máte na výběr i z celé řady barev, stylů a materiálů (kůže, polykarbonát, silikon…). V každém případě si ale zvolte takové příslušenství, které je přesně určeno pro konkrétní model vašeho tabletu. Pouze tak si totiž zajistíte, že bude dané pouzdro obsahovat přesné výřezy na všechna tlačítka, konektory a senzory vašeho přístroje.

Zobrazit více
SAMSUNG BOOK COVER KEYBOARD S7/S8 (EF-DT630UBEGEU) BLACK

SAMSUNG BOOK COVER KEYBOARD S7/S8 (EF-DT630UBEGEU) BLACK

Pouzdro na tablet s klávesnicí Samsung EF-DT630UBEGEU pro Galaxy Tab S7/S8 - černé
2 490 
Skladem