Pouzdra a obaly na tablety

Pády na zem, poškrábání dotykového displeje či znečištění senzorů a konektorů. To vše jsou rizika, která na váš tablet číhají dnes a denně. Pořízením vhodného pouzdra či obalu na tablet ale můžete zmíněná nebezpečí výrazně eliminovat.

Pouzdra a obaly na tablety mohou mít celou řadu podob. Pořídit si můžete základní zadní kryt, měkkou brašnu na zip i třeba pouzdro, které se zavírá a otevírá jako knížka. Ať už se ale rozhodnete pro jakýkoliv typ, vždy svému tabletu zajistíte lepší ochranu před poškozením či znečištěním.

Některá pouzdra či obaly na tablet nabízejí i praktické vychytávky navíc. Setkat se můžete třeba s pouzdrem, v němž je rovnou zabudována i klávesnice. Jiné obaly zase disponují praktickým stojánkem. A k mání jsou i pouzdra, do jejichž přihrádek se vám vedle tabletu vejdou i doklady či jiné cennosti.

Při koupi pouzdra či obalu na tablet máte na výběr i z celé řady barev, stylů a materiálů (kůže, polykarbonát, silikon…). V každém případě si ale zvolte takové příslušenství, které je přesně určeno pro konkrétní model vašeho tabletu. Pouze tak si totiž zajistíte, že bude dané pouzdro obsahovat přesné výřezy na všechna tlačítka, konektory a senzory vašeho přístroje.

Zobrazit více
Řadit dle:
590 Kč
1 490 Kč
Zobrazit značky:
SAMSUNG EF-BT220PJEGWW

SAMSUNG EF-BT220PJEGWW

Ochranný kryt Samsung EF-BT220PJE Book Cover TAB A7 Lite šedý
590 
Na objednávku
SAMSUNG EF-BT220PSEGWW

SAMSUNG EF-BT220PSEGWW

Ochranný kryt Samsung EF-BT220PSE Book Cover TAB A7 Lite stříbrný
590 
Na objednávku
SAMSUNG EFBT970PJEGEU
-25%

SAMSUNG EFBT970PJEGEU

Ochranný kryt Samsung EF-BT970PJ Book Cover TAB S7+ šedý
1 990 
1 490 
Na objednávku