Během státního svátku dne 28.10. mají prodejny Karlovo náměstí a Poděbradská otevřeno do 18 hodin.

HISENSE WFGA90141VM

Předem plněná pračka Hisense WFGA90141VM na 9 kg prádla
9 kg pračka,14 programů
Přehledný LED displej, elektronické řízení spotřeby
Odstřeďování 1400 ot, elektronické vyvážení prádla
Indikátor množství pracího prostředku DoseAid
Steam Refresh osvěžuje oblečení pomocí páry
Buben Wave Active pro šetrnější praní vašich oděvů
Invertorový motor Power drive
Skladem
A
G
B
Katalogové číslo: WFGA90141VM
11 990  Ušetříte 21 % (2 491 Kč)

Skvěle vybavená pračkaPračka s předním plněním Hisense WFGA90141VM nabízí špičkový výkon, díky kterému bude vaše prádlo vždy dokonale čisté a v dobré kondici. Tato volně stojící pračka pojme až 9 kg prádla, takže její služby ocení i větší rodiny.

Tento model má 14 skvělých programů, technologie jako Wave Active, Power Wash, DoseAid, 1400 otáček za minutu a také invertorový motor Power Drive. Hlučnost při praní je pouhých 75 dB.


Motor s nízkou spotřebouPračka je vybavena invertorovým motorem Power drive. Invertorová technologie umožňuje rotaci motoru vaší pračky při optimální rychlosti pro náplň. Výsledkem jsou nižší úrovně vibrací, což znamená tišší, trvanlivější a spolehlivější pračku, která spotřebovává méně energie než běžné pračky.

Invertorový motor je přímo elektronicky řízený. Dochází u něj k plynulé přímé regulaci. Spotřebič vybavený invertorovým motorem díky tomu dosahuje výborných výsledků při minimální spotřebě energie.


Ekonomické praníK bezproblémovému chodu pračky Hisense WFGA90141VM přispívá indikátor množství pracího prostředku DoseAid. Vždy vám pomůže najít optimální dávku použitého pracího prostředku, bez ohledu na množství prádla, které jste do pračky vložili. Nebude docházet k přepěnění a usazování zbytku prášku ve vašem oblečení a prádlo bude pokaždé krásně voňavé. Navíc můžete prát s dobrým pocitem, že používáte prací prostředek tím nejekonomičtějším způsobem.


Přehledný LED displejU každé pračky je její důležitou součástí přehledný a uživatelsky přívětivý displej. Tento model to naprosto splňuje. Na LED displeji se velmi rychle zorientujete a snadno navolíte, co v dané chvíli bude vaše prádlo potřebovat. Vybírat si můžete ze 14 programů, mezi kterými najdete například antialergenní, vlnu, Eco a také Steam Refresh.

Steam Refresh je speciální a nezávislý program, který osvěžuje oblečení pomocí páry. Cílem parní úpravy je redukovat zmačkání prádla, pachy, bakterie a dosáhnout toho, aby oblečení bylo více jemnější i bez nutnosti použití aviváže. Skvěle se hodí i na přípravu oblečení pro snazší žehlení.


Šetrný k vašemu prádluV této pračce je instalován buben Wave Active. Je to unikátní vlnovitý vzor bubnu v kombinaci se speciálními vlnovitými 3D žebry, což zajišťuje změkčení vláken a poskytuje nejšetrnější praní vašich oděvů. Vaše pračka bude zvládat i superrychlé odstředění, kterým odstraní více vody, aby se minimalizovala doba sušení.

Skvěle vám poslouží také tlačítko Pause & Add, díky kterému můžete přidat do pračky zapomenuté kousky prádla. Stačí toto tlačítko stisknout v počáteční části pracího cyklu.Třída energetické účinnosti modelu B
Vážená roční spotřeba energie v kWh za rok 214 kWh
Vážená roční spotřeba vody v litrech za rok 10 654 L
Třída účinnosti sušení odstřeďováním B
Max.otáčky při odstřeďování dosažené u standart. 1400 ot./min
Hlučnost při praní 54 dB
Hlučnost při odstředování 75 dB
Určeno pro český trh Ano
Kapacita praní 9 kg
Funkce Dětská pojistka, zvukový signál ukončení programu, automatický dávkovač detergentu, automatická detekce hmotnosti prádla, vlastní nastavení praní pro všechny programy, odložený start, ukazatel času do konce praní,
* senzor kontroly množství pěny, ochrana proti přetečení, kontrola vyváženosti odstřeďování
Programy Program na sportovní oblečení, funkce na čištění bubnu, nastavení teploty praní až do 95º, program na košile, antialergenní, vlna, Eco, Steam Refresh, Pause & Add
Typ bubnu Wave Active
Motor Digitální invertorový motor
Displej LED
Barva Bílá
Rozměry spotřebiče (Š x V x H) 850 × 600 × 610 mm
Celková hmotnost (kg) 73

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.