HISENSE WFPV6012EM

Předem plněná pračka Hisense WFPV6012EM na 6 kg prádla
6 kg pračka,15 programů
Přehledný LED displej, elektronické řízení spotřeby
Odstřeďování 1200 ot., elektronické vyvážení prádla
Vlastní nastavení praní pro všechny programy
Steam Refresh osvěžuje oblečení pomocí páry
Skladem
A
G
E
Katalogové číslo: WFPV6012EM
7 990  Ušetříte 6 % (493 Kč)

Úsporná, ale výkonnáPředem plněná pračka Hisense WFPV6012EM je skvělou volbou do vaší domácnosti. Jedná se o velice úsporný model, jenž je svou spotřebou energie šetrný nejen k životnímu prostředí, ale také k vaší peněžence.

Ideálně se hodí pro páry či rodiny s dětmi, pojme totiž najednou až 6 kg špinavého prádla. Pračka je rovněž tichá, a nebude vás tak rušit při jiných činnostech. Její maximální hlučnost dosahuje 58 dB, při ždímání pak 76 dB.


15 programůTato pračka disponuje až 15 programy prakticky pro každou příležitost. Kromě klasických programů pro praní bavlny nechybí ani program pro praní sportovního oblečení, košilí či program Allergy Care. U všech programů si budete moci uzpůsobit nastavení podle potřeby.

Potřebujete vyprat prádlo rychleji, než je standardní doba pracího cyklu? Žádný problém, jednoduše si nastavíte funkci rychlého programu, čímž rapidně snížíte dobu praní. Pokud tedy budete zrovna chtít vyprat tričko do školy či do práce, tato funkce vám to velice usnadní.


Odložený startMáte hromadu špinavého prádla, ale nemůžete zrovna zapínat pračku? Pak vás jistě potěší, že Hisense WFPV6012EM je vybavena funkcí odloženého startu, s níž si jednoduše přednastavíte požadovanou dobu a pračka poté sama spustí prací cyklus. Vy si tak budete moci zajít na nákup či do práce, po návratu na vás bude čekat vyprané prádlo.

Pro větší přehled pračka disponuje LED displejem, díky kterému budete vždy vědět, kolik času zbývá, než bude prádlo vyprané.


Praktické funkceDalší skvělou funkcí tohoto modelu je automatická detekce hmotnosti prádla. Pračka jednoduše sama podle objemu špinavého prádla upraví spotřebu vody a energie.

Další užitečnou vychytávkou je funkce na čištění bubnu, která usnadní údržbu spotřebiče a prodlouží tak jeho životnost.

Za zmínku jistě stojí i skladné rozměry této pračky. S šířkou 59,5 a hloubkou pouhých 46 cm se bez problémů vejde do každé domácnosti. A díky povedenému designu se navíc bude u vás doma skvěle vyjímat.


Bezpečnostní prvkyMezi bezpečnostní prvky tohoto modelu patří například ochrana proti přetečení a senzor pro kontrolu množství pěny, jenž zabrání tomu, aby vás doma potkala nepříjemná potopa.

Pokud by vám vaše děti chtěly pomáhat při domácích pracích, pak se nemusíte obávat, pračka je vybavena dětskou pojistkou, která se postará o jejich bezpečí.Třída energetické účinnosti modelu E
Vážená roční spotřeba energie v kWh za rok 153 kWh
Vážená roční spotřeba vody v litrech za rok 8 000 L
Třída účinnosti sušení odstřeďováním B
Max.otáčky při odstřeďování dosažené u standart. 1200 ot./min
Hlučnost při praní 58 dB
Hlučnost při odstředování 76 dB
Určeno pro český trh Ano
Kapacita praní 6 kg
Funkce Steam Refresh, Odložený start, Rychlý program, Dětská pojistka, Zvukový signál ukončení programu, Funkce na čištění bubnu
Programy Nastavení teploty praní až do 95ºC, Program pro košile, Program na sportovní oblečení
Typ bubnu SnowFlake
Displej LED
Barva Bílá
Rozměry spotřebiče (Š x V x H) 850 x 595 x 460 mm
Celková hmotnost (kg) 60