HISENSE WFQY1014EVJM

Předem plněná pračka Hisense WFQY1014EVJM na 10 kg prádla
10 kg pračka, 15 programů
Přehledný LED displej, elektronické řízení spotřeby
Odstřeďování 1400 ot, elektronické vyvážení prádla
Indikátor množství pracího prostředku DoseAid
Steam Refresh osvěžuje oblečení pomocí páry
Buben SnowFlake pro šetrnější praní vašich oděvů
Invertorový motor Power drive

Prodej ukončen
A
G
B
Katalogové číslo: WFQY1014EVJM

Tichá a výkonná pračkaPředem plněná pračka Hisense WFQY1014EVJM je skvělou pomocnicí do vaší domácnosti. Jedná se o spotřebič s opravdu nízkou hlučností, která v průběhu praní dosahuje 56 dB, při ždímání pak 72 dB. Nebude vás tedy rušit, pokud se budete muset věnovat jiným činnostem. Pračka dosahuje skvělých 1400 otáček za minutu, jedná se tak o velmi výkonný model. S energetickou třídou B tak navíc šetří energii a životní prostředí. Kapacita až 10 kg prádla činí z pračky perfektní volbou pro početnější domácnosti.
Povedený je také její design, jenž jí dodává nadčasový vzhled, díky němuž se bude pračka ve vaší domácnosti skvěle vyjímat.


15 programůPračka disponuje celou škálou užitečných programů. Vybírat si budete moci mezi 15 programy pro každodenní praní. Nechybí samozřejmě cykly pro vypraní bavlny, syntetiky či vlny, ale také program pro rychlé praní. Nastavení každého programu si budete moci uzpůsobit dle vlastních potřeb.
Pokud budete potřebovat vyprat prádlo, ale nebudete zrovna mít čas, jednoduše si budete moci nastavit funkci Odložený start. Pračka se po nastaveném časovém limitu zapne a vypere prádlo i bez vaší přítomnosti. Můžete tak v klidu odejít do práce či na nákup a po návratu na vás bude čekat čisté a voňavé prádlo.


Baby CareHisense WFQY1014EVJM je vybavena také funkcí Baby Care. Ta spočívá v několikanásobném máchání prádla za teploty až 95 °C. Vaše prádlo tak bude zbaveno například zbytků detergentu, což ho učiní příjemným a neškodlivým pro citlivou pokožku vašich dětí, které se tak budou cítit jako v bavlnce.


Užitečné funkceTento spotřebič disponuje řadou vychytávek, jenž usnadní jeho každodenní používání. Za zmínkujistě stojí jistě automatická detekce hmotnosti prádla, díky níž pračka přizpůsobí spotřebu vody a energie, což zajistí úsporné praní šetrné k životnímu prostředí.
Abyste měli perfektní přehled, je pračka vybavena LED displejem. Další užitečnou funkcí je například Drum Clean, která zajišťuje vyčištění bubnu za vysoké teploty, což udrží vaši pračku čistou a výkonnou.


Důraz na bezpečnostO bezpečné fungování pračky se stará celá škála funkcí. Nechybí samozřejmě ochrana proti přetečení, jenž vás ochrání před nepříjemnostmi, stejně tak jako senzor kontroly množství pěny. Pokud máte děti, pak se nemusíte bát, spotřebič je vybaven také dětskou pojistkou.