Black Friday je plném proudu. Připravili jsme pro vás neodolatelnou nabídku. Chci vidět více!

SAMSUNG WW70TA046AE/LE

Parní pračka Samsung WW70TA046AE/LE na 7kg prádla
Pračka s předním plněním na 7 kg prádla
Aktivní pěna EcoBubble - vypere perfektně i při nižsích teplotách
Tichý invertorový motor s 10ti letou zárukou
Hygiene Steam - pára odstraní 99,9% bakterií a alergenů
Funkce Bubble Soak vyzraje na odolné skvrny

Prodej ukončen
A
G
B
Katalogové číslo: WW70TA046AE/LE

Výkonné bubliny


Ušetřete peníze a ochraňte své oblečení. Technologie Eco Bubble™ zajišťuje výkonné a jemné praní, a to dokonce i při nízkých teplotách.* Prací prostředek se přemění na aktivní pěnu, která rychle proniká do prádla a snadno odstraňuje nečistoty, přičemž chrání tkaninu a šetří energii.í


Méně hluku a spotřeby


Vychutnejte si vyšší energetickou účinnost, nižší hluk a dlouhodobý výkon. Digitální invertorový motor využívá silné magnety, díky kterým dosahuje tišší a výkonnější provoz. Současně spotřebuje méně energie než běžné motory a také zaručuje delší životnost, kterou potvrzuje 10letá záruka.


Intenzivní čištění


Vyperte oblečení úplně dočista, i když je silně znečištěné. Funkce Bubble Soak pomáhá odstranit celou řadu odolných skvrn, jako jsou krev, čaj, víno, make-up či tráva. Oblečení se důkladně namočí v aktivních bublinkách, takže se špína a skvrny uvolní a mohou být účinněji odstraněny


Vyčistí zbylé nečistoty


Přestaňte plýtvat prací prostředek a vyhněte se otravné nutnosti čistit zásuvku na něj. Zásuvka StayClean Drawer díky speciálně navrženému vodnímu oplachovému systému zajistí, že se spláchne větší množství pracího prostředku. Zbyde tak méně nevzhledných mýdlových nečistot a zásuvka zůstane čistší a hygieničtější.


Hygienická čistota


Udržujte vnitřek vašeho spotřebiče hygienicky čistý a zároveň šetřete přírodu i peníze. Technologie Eco Drum Clean odstraní z bubnu nečistoty a bakterie způsobující zápach. Využívá máčení, pulzování a vysoké otáčky bez drastického nebo drahého čisticího prostředku. Pračka vás navíc sama upozorní, když potřebuje vyčistit.


GentleFabric Care


Unikátní design „jemného zvlnění“ diamantového bubnu s hladkými hřebeny ve tvaru diamantu je k vašemu oblečení maximálně šetrný. Jeho malé otvory na výstup vody také pomáhají chránit látku tím, že zabraňují uváznutí oděvů.


Ušetřete čas na menších várkách


Program Quick Wash je dokonalým řešením pro rušný život – snadno, rychle a efektivně čistí znečištěné oblečení, abyste si mohli užít více času pro sebe.