SAMSUNG WW80T534DAW/S7

Parní pračka Samsung WW80T534DAW/S7 na 8 kg prádla
AI - umělá inteligence usnadní ovládání a praní
Auto Dispense - automatické dávkování ušetří gel a perfektně vypere
Hygiene Steam - pára odstraní 99.9% bakterií a alergenů
22 programů, 1 400 Ot./min.
10 let záruka na invertorový motor
Skladem
A
G
B
Katalogové číslo: WW80T534DAW/S7

Výkonné bublinyTechnologie Eco Bubble zajišťuje výkonné praní, a to dokonce i při nízkých teplotách. Prací prostředek se promění na aktivní pěnu, která rychle proniká do prádla a snadno odstraňuje nečistoty, přičemž chrání tkaninu a šetří energii.


Chytré praníPerte snadno a efektivně díky chytrému ovládání AI Control. Upravuje parametry praní vám na míru tím, že si pamatuje vaše návyky, navrhuje vhodné prací cykly a zobrazuje aktuální informace. Aplikace SmartThings nabízí rady ohledně cyklů, plánování a řešení problémů. Navíc automaticky vybírá dokonalý program sušení.


Optimální dávka pracího prostředkuZískejte ty nejlepší výsledky praní, a to při menší námaze a úsporněji. Technologie Auto Dispense automaticky dávkuje vhodné množství pracího prostředku a aviváže pro každou várku prádla. Zároveň nabízí dost prostoru na až měsíční zásobu prostředků, takže nádržku nemusíte doplňovat po každém praní.


Hygienická čistotaDopřejte svému oblečení důkladnou a hygienickou čistotu díky páře. Cyklus Hygiene Steam zvyšuje kvalitu praní, a to bez předpírky. Vypouští ze dna bubnu páru, která prostoupí každý kousek oblečení a odstraňuje uchycené nečistoty, 99,9 % bakterií a alergenů.


Odolný výkonTechnologie digitálního invertoru využívá silné magnety, jež zajišťují tišší chod a vyšší výkon, ale zároveň spotřebovává méně energie než univerzální motor. Díky tomu, že nevyužívá kartáče, nabízí vynikající odolnost – kterou navíc kryje 10letá záruka.


Hygienická čistotaUdržujte vnitřek své pračky hygienicky čistý. Funkce Drum Clean odstraňuje z bubnu 99,9 % bakterií způsobujících zápach. Využívá kombinaci namáčení, pulzování a vysokorychlostního odstřeďování – nepotřebujete agresivní ani drahé čisticí prostředky. Navíc vás automaticky upozorní, když je čištění potřeba.


Vyčistí zbylé nečistotyPřestaňte plýtvat prací prostředek a vyhněte se otravné nutnosti čistit zásuvku na něj. Zásuvka StayClean Drawer díky speciálně navrženému vodnímu oplachovému systému zajistí, že se spláchne větší množství pracího prostředku. Zbyde tak méně nevzhledných mýdlových nečistot a zásuvka zůstane čistší a hygieničtější.


Intenzivní čištěníVyperte oblečení úplně dočista, i když je silně znečištěné. Funkce Bubble Soak pomáhá odstranit celou řadu odolných skvrn, jako jsou krev, čaj, víno, make-up či tráva. Oblečení se důkladně namočí v aktivních bublinkách, takže se špína a skvrny uvolní a mohou být účinněji odstraněny.Třída energetické účinnosti modelu B
Vážená roční spotřeba energie v kWh za rok 116 kWh/rok
Vážená roční spotřeba vody v litrech za rok 8 100 L
Třída účinnosti sušení odstřeďováním A
Max.otáčky při odstřeďování dosažené u standart. 1400 otáček/min.
Hlučnost při praní 53 dB
Hlučnost při odstředování 74 dB
Určeno pro český trh Ano
Kapacita praní 8,0 kg
Funkce AI Control, Pára, Bubble Soak, Eco Bubble technologie, automatické dávkování prášku, dětská pojistka, odložený konec, StayClean Drawer, rychlé praní, Wi-Fi -Smart Things
Programy Eco 40-60, 15' Rychlé praní, Funkční prádlo, Dětské prádlo, Lůžkoviny, Zatažený den, Bavlna, Barevné prádlo, Jemné prádlo, Denim, Vypouštění/Odstřeďování, Drum Clean, Hygiene Steam,
* Praní studenou vodou, Smíšené, Outdoor, Máchání + odstřeďování, Tiché praní, Syntetika, Košile, Ručníky, Vlna
Typ bubnu Diamantový buben
Motor Motor s digitálním invertorem s 10-letou zárukou
Barva Bílá
Barva dvířek Černá tvarovaná
Rozměry spotřebiče (Š x V x H) 600 × 850 × 550 mm
Celková hmotnost (kg) 67

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.