Doprava již od 2 000 Kč ZDARMA!

SAMSUNG WW90M740NOA

doprava zdarma
Pračka Samsung QuickDrive WW90M740NOA na 9 kg prádla s parním praním - bílá
9 kg pračka s AddWash dvířky
Třída energetické účinnosti A+++
Parní praní (Hygiene Steam)
QuickDrive - úspora času
Programový asistent Samsung Q-rator
Technologie Eco Bubble
Eco Drum Clean+
Digitální invertorový motor - 10 let záruka
Na objednávku
Informace o dostupnosti
Po-Pá 9.00-17.00
Tel.: 725 440 658
E-mail: shop@elvia.cz
A+++
Katalogové číslo: WW90M740NOA
26 990 
ks
Poloviční doba praníQuickDrive zkracuje čas praní až o 50% a šetří až 20% energie, přitom však nijak nesnižuje kvalitu praní. Unikátní konstrukce bubnu Q-Drum umožňuje nezávislé otáčení bubnu a zadní stěny pračky, takže se oblečení v pračce pohybuje efektivněji a praní je tak rychlejší, účinnější a šetrnější ke tkanině.


Přidejte zapomenuté prádlo. KdykolivZapomněli jste přidat do pračky kus oblečení? Funkce AddWash umožňuje jednoduše přidat prádlo i po spuštění pracího cyklu. Také můžete přidat například ručně prané oblečení, které chcete vymáchat nebo odstředit.


Péče o prádlo s umělou inteligencíQ-rator je chytrý systém řízení, který využívá data nashromážděná během interakcí, aby efektivněji využil systém QuickDrive. Programový asistent doporučuje optimální prací cykly, Plánovač praní vám pomáhá optimalizovat rozvržení času, kdy chcete prát a Asistent údržby umožňuje vzdálené odstraňování problémů.


Výkonné bublinyTechnologie Eco Bubble zajišťuje mimořádně výkonné praní, a to dokonce i při nízkých teplotách. Prací prostředek se změní v aktivní pěnu, která rychle proniká do tkaniny a snadno odstraňuje nečistoty, přičemž tkaninu chrání a šetří energii.


Vypráno za 39 minutSe Super Speed máte svou denní dávku vypranou za pouhých 39 minut. QuickDrive šetří čas tím, že dynamicky pohybuje prádlem, a Eco Bubble zaručuje důkladné vyčištění. Dobu máchání také zkracuje zrychlení otáček a funkce přímého vstřikování a Perličkový buben Q-Drum.


Udržujte svou pračku čistouFunkce Eco Drum Clean+ pomáhá vyčistit vaši pračku a eliminuje 99,9% bakterií způsobujících nepříjemný zápach. Navíc k tomu nevyžaduje silné chemické prostředky. Pomocí silného proudu vody a vysokých otáček také odstraní nečistoty na gumovém těsnění vaší pračky. A dokonce vás sama upozorní, že je čisticí program potřeba aktivovat.


Účinné odstranění odolných skvrnStačí stisk jediného tlačítka a funkce Bubble Soak vám pomůže odstranit i ty nejodolnější skvrny. Oblečení je při jejím použití důkladně namočeno do aktivní pěny, která skvrny uvolní a pomůže k jejich snazšímu odstranění.


Hygienicky čistéÚčinný cyklus Hygiene Steam vypouští ze dna bubnu páru, která napomáhá hygienickému čištění pro každý kousek oblečení v dávce. Pára odstraňuje zažranou špínu, 99,9% bakterií a zneaktivní alergeny.


Mimořádná odolnostDigitální invertorová technologie využívá silné magnety. Výsledkem je tišší a výkonnější provoz, který je ale energeticky úspornější než použití univerzálního motoru. Protože motor nepoužívá kartáče, je mimořádně odolný a chrání jej 10letá záruka.


Výkon, který vydržíPračka QuickDrive je vybavena keramickým topným tělesem se speciálním antiadhezním povrchem. Ten zabraňuje vzniku vodního kamene mnohem účinněji než u běžných keramických těles. Patentovaný design zachovává vysokou tepelnou vodivost a životnost topného tělesa po mnohem delší dobu.


Praktické osvětleníVestavěné osvětlení bubnu vám umožní důkladně nahlédnout dovnitř a ujistit se, že jste vyndali všechno prádlo. Jasně osvětluje oblečení i zbytek bubnu, takže můžete rychle a bezpečně zkontrolovat jeho obsah.


Opláchne zbytky pracího práškuZásuvka StayClean Drawer díky speciálně navrženému oplachovacímu systému zajistí, že se odplaví větší množství pracího prášku. V dávkovači tak zbude méně nevzhledných usazenin – zůstane čistší a hygieničtější.Třída energetické účinnosti modelu A+++
Vážená roční spotřeba energie v kWh za rok 130 kWh
Vážená roční spotřeba vody v litrech za rok 9400 l
Třída účinnosti sušení odstřeďováním A
Max.otáčky při odstřeďování dosažené u standart. 1400 ot./min
Hlučnost při praní 49 dB
Hlučnost při odstředování 73 dB
Určeno pro český trh Ano
Kapacita praní 9 kg
Funkce AddWash, Bubble Soak, Eco Bubble™ Technologie, keramické topné těleso, dětská pojistka, odložený konec, Last memory - poslední program, rychlé Praní 15'/30', funkce Smart Check,
* Q-rator - ovládání pračky pomoci smart applikace, Super Speed, Aqua Hose - Bezpečnostní hadice, Snadné žehlení, Steam
Programy 15' Rychlé praní, eBavlna, Super Speed, Lůžkoviny, Bavlna, Hygiene Steam, Jemné prádlo, Vypouštění/Odstřeďování, Čištění bubnu Eco Drum Clean+, Outdoor, Máchání + odstřeďování, Super Eco, Syntetika, Vlna
Typ bubnu Swirl+
Motor Digitální invertorový motor
Displej LED
Barva Bílá
Barva dvířek Crystal Blue
Rozměry spotřebiče (Š x V x H) 600 × 850 × 600 mm
Celková hmotnost (kg) 80

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.