SAMSUNG WW90T654DLH/S7

Parní pračka Samsung WW90T654DLH/S7 na 9 kg prádla
AI - umělá inteligence usnadní ovládání a praní
Addwash dvířka pro snadné přidání prádla
Hygiene Steam - pára odstraní 99.9% bakterií a alergenů
Předem plněná pračka, kapacita 9 kg, energetická třída A
10 let záruka na motor , komunikace s mobilem
Až 1 400 ot./min, funkce Super Speed
Skladem
A
G
A
Katalogové číslo: WW90T654DLH/S7

Výkonné bubliny


Technologie Eco Bubble™ zajišťuje výkonné praní, a to dokonce i při nízkých teplotách.* Prací prostředek se promění na aktivní pěnu, která rychle proniká do prádla a snadno odstraňuje nečistoty, přičemž chrání tkaninu a šetří energii.


Chytré praní


Omezte čas, který každý den trávíte praním, a udržujte přitom oblečení dokonale čisté*. Jednoduše použijte program Super Speed a vyperte dávku prádla za pouhých 59 minut*. Technologie Eco Bubble™ zajišťuje důkladné vyprání. Doba máchání je zkrácena pomocí funkce Speed Spray a rychlost odstřeďování je vyšší.


Hygienická čistota


Dopřejte svému oblečení důkladnou a hygienickou čistotu díky páře. Cyklus Hygiene Steam zvyšuje kvalitu praní, a to bez předepírky. Vypouští ze dna bubnu páru, která prostoupí každý kousek oblečení a odstraňuje uchycené nečistoty, 99,9 % bakterií* a alergenů**.


Odolný výkon


echnologie digitálního invertoru využívá silné magnety, jež zajišťují tišší* chod a vyšší výkon, ale zároveň spotřebovává méně energie než univerzální motor. Díky tomu, že nevyužívá kartáče, nabízí vynikající odolnost** – kterou navíc kryje 10letá záruka.


Udržujte pračku čistou


Udržujte dvířka a vnitřek své pračky hygienicky čistý. Technologie Drum Clean + odstraní z bubnu špínu a 99,9 % bakterií způsobujících zápach, a to bez drahých čisticích prostředků. Silná vodní tryska a rychlé odstřeďování také odstraní nečistoty z těsnění dvířek. Navíc vás pračka upozorní, když potřebuje vyčistit.


Vyčistí zbylé nečistoty


Přestaňte plýtvat prací prostředek a vyhněte se otravné nutnosti čistit zásuvku na něj. Zásuvka StayClean Drawer díky speciálně navrženému vodnímu oplachovému systému zajistí, že se spláchne větší množství pracího prostředku. Zbyde tak méně nevzhledných mýdlových nečistoti a zásuvka zůstane čistší a hygieničtější.


Intenzivní čištění


Vyperte oblečení úplně dočista, i když je silně znečištěné. Funkce Bubble Soak pomáhá odstranit celou řadu odolných skvrn, jako jsou krev, čaj, víno, make-up či tráva. Oblečení se důkladně namočí v aktivních bublinkách, takže se špína a skvrny uvolní a mohou být účinněji odstraněny*.

Třída energetické účinnosti modelu A
Energetická spotřeba (100 cyklů) 49 kWh
Průměrná spotřeba vody (cyklus) 50 L
Třída účinnosti sušení odstřeďováním B
Max.otáčky při odstřeďování dosažené u standart. 1400 otáček/min.
Hlučnost při praní 52 dB
Hlučnost při odstředování 74 dB
Určeno pro český trh Ano
Kapacita praní 9,0 kg
Funkce AI Control, Add Wash, Pára, Bubble Soak, Eco Bubble technologie, dětská pojistka, odložený konec, StayClean Drawer, Drum Clean+,rychlé praní, Wi-Fi -Smart Things,Super Speed, Předpírka, Add Wash,
* Nastavení jazyka, Aqua Hose - Bezpečnostní hadice, Drum Clean+ Super Speed, Hygiene Steam, Praní studenou vodou, Outdoor, Máchání + odstřeďování, Košile,Tiché praní, Syntetika, Vlna, Ručníky
Programy Eco 40-60, AI Wash, Super Speed, 15' Rychlé praní, Funkční prádlo, Dětské prádlo, Lůžkoviny, Zatažený den, Bavlna, Barevné prádlo, Jemné prádlo, Denim, Vypouštění/Odstřeďování,
* Nastavení jazyka, Aqua Hose - Bezpečnostní hadice, Drum Clean+ Super Speed, Hygiene Steam, Praní studenou vodou, Outdoor, Máchání + odstřeďování, Košile,Tiché praní, Syntetika, Vlna, Ručníky
Typ bubnu Diamantový buben
Motor Motor s digitálním invertorem s 10-letou zárukou
Displej AI Control
Barva Bílá
Barva dvířek Černá se stříbrnou
Rozměry spotřebiče (Š x V x H) 600 × 850 × 550 mm
Celková hmotnost (kg) 67 kg
Propojitelnost s aplikací SmartThings