SAMSUNG WW90T986ASH/S7

QuickDrive parní pračka Samsung WW90T986ASH/S7 na 9 kg prádla
QuickDrive - 2 motory uspoří až 50 % času a 20 % energie
AI Wash - automatické dávkování prášku včetně úpravy praní
Hygiene Steam - pára odstraní 99,9 % bakterií a alergenů
10 let záruka na invertorový motor
Skladem
A
G
A
Katalogové číslo: WW90T986ASH/S7
29 990  Ušetříte 17 % (5 001 Kč)

Výkonné bublinyTechnologie Eco Bubble™ zajišťuje výkonné praní, a to dokonce i při nízkých teplotách. Prací prostředek se promění na aktivní pěnu, která rychle proniká do prádla a snadno odstraňuje nečistoty, přičemž chrání tkaninu a šetří energii.


Šetřete čas i energiiTravte méně času praním a buďte ohleduplní k životnímu prostředí. QuickDrive zkracuje dobu praní až o 50 % a snižuje spotřebu energie o 20 % bez kompromisů na čisticí výkon. Q-Drum má „hlavní buben“ a „zadní desku“, které se otáčejí nezávisle, takže oblečení se pohybuje v dynamickém směru pomocí dvojí síly.


Chytré praníPerte snadno a efektivně díky chytrému ovládání AI Control. Upravuje parametry praní vám na míru tím, že si pamatuje vaše návyky, navrhuje vhodné prací cykly a zobrazuje aktuální informace. Aplikace SmartThings nabízí rady ohledně cyklů, plánování a řešení problémů. Navíc automaticky vybírá dokonalý program sušení.


Optimální čištěníZískejte nejlepší výsledky praní s menším plýtváním a námahou. AI Wash používá 4 typy senzorů ke snímání hmotnosti prádla a k výpočtu optimálního množství vody a pracího prostředku. Senzor zakalení sleduje úroveň znečištění a v případě potřeby přidává více pracího prostředku nebo prodlouží čas oplachování.


Kdykoli přidejte prádloZapomenuté prádlo vás už nevyřadí ze hry. Pokud jste zapomněli na oblečení, které je třeba vyprat, dvířka Add Wash vám umožní jednoduše a rychle přidat další prádlo nebo prací prostředek po zahájení pracího cyklu. Také vám umožní snadno vložit ručně vyprané oblečení, které chcete pouze opláchnout nebo odstředit.


Vypráno za 39 minutZkraťte čas trávený praním a zároveň si nechte oblečení důkladně vyčistit. Program Super Speed ??umyje várku prádla za pouhých 39 minut. QuickDrive šetří čas dynamickým pohybem oblečení, zatímco Eco Bubble™ jišťuje silné čištění. Pomocí Speed Spray se zkracuje doba máchání a zrychluje rychlost odstřeďování.


Hygienická čistotaDopřejte svému oblečení důkladnou a hygienickou čistotu díky páře. Cyklus Hygiene Steam zvyšuje kvalitu praní, a to bez předpírky. Vypouští ze dna bubnu páru, která prostoupí každý kousek oblečení a odstraňuje uchycené nečistoty, 99,9 % bakterií a alergenů.


Odolný výkonTechnologie digitálního invertoru využívá silné magnety, jež zajišťují tišší chod a vyšší výkon, ale zároveň spotřebovává méně energie než univerzální motor. Díky tomu, že nevyužívá kartáče, nabízí vynikající odolnost – kterou navíc kryje 10letá záruka.


Tiché praníPerte prádlo kdykoli, aniž byste kohokoli rušili – dokonce i v noci. Inovativní technologie VRT Plus snižuje hluk a vibrace během praní. 3rozměrný snímač vibrací udržuje buben dokonale vyvážený, a to i při vysokých rychlostech odstřeďování a bez ohledu na velikost náplně.


Udržujte pračku čistouUdržujte dvířka a vnitřek pračky hygienicky čisté. Drum Clean+ odstraní z bubnu nečistoty a 99,9 % bakterií způsobujících zápach bez drahého pracího prostředku. Silný vodní proud a rychlé odstřeďování odstraní také špínu z těsnění dveří a zároveň vás upozorní, když bude potřeba vyčistit.


Vyčistí zbylé nečistotyPřestaňte plýtvat prací prostředek a vyhněte se otravné nutnosti čistit zásuvku na něj. Zásuvka StayClean Drawer díky speciálně navrženému vodnímu oplachovému systému zajistí, že se spláchne větší množství pracího prostředku. Zbyde tak méně nevzhledných mýdlových nečistot a zásuvka zůstane čistší a hygieničtější.


Intenzivní čištěníVyperte oblečení úplně dočista, i když je silně znečištěné. Funkce Bubble Soak pomáhá odstranit celou řadu odolných skvrn, jako jsou krev, čaj, víno, make-up či tráva. Oblečení se důkladně namočí v aktivních bublinkách, takže se špína a skvrny uvolní a mohou být účinněji odstraněny.Třída energetické účinnosti modelu A
Vážená roční spotřeba energie v kWh za rok 130 kWh/rok
Vážená roční spotřeba vody v litrech za rok 9 400 L
Třída účinnosti sušení odstřeďováním A
Max.otáčky při odstřeďování dosažené u standart. 1600 otáček/min.
Hlučnost při praní 52 dB
Hlučnost při odstředování 75 dB
Určeno pro český trh Ano
Kapacita praní 9,0 kg
Funkce AI Control, AI Wash, QuickDrive, Pára, Bubble Soak, Eco Bubble technologie, automatické dávkování prášku, dětská pojistka, odložený konec, StayClean Drawer, rychlé praní, Wi-Fi -Smart Things,Super Speed, Předpírka, Add Wash,
* VRT™ - redukce hluku a vibrací, Nastavení jazyka, Aqua Hose - Bezpečnostní hadice, Drum Clean+, Hygiene Steam, Praní studenou vodou, Outdoor, Máchání + odstřeďování, Košile,Tiché praní, Syntetika, Vlna, Ručníky
Programy Eco 40-60, AI Wash, Super Speed, 15' Rychlé praní, Funkční prádlo, Dětské prádlo, Lůžkoviny, Zatažený den, Bavlna, Barevné prádlo, Jemné prádlo, Denim, Vypouštění/Odstřeďování,
* VRT™ - redukce hluku a vibrací, Nastavení jazyka, Aqua Hose - Bezpečnostní hadice, Drum Clean+, Hygiene Steam, Praní studenou vodou, Outdoor, Máchání + odstřeďování, Košile,Tiché praní, Syntetika, Vlna, Ručníky
Typ bubnu Swirl+
Motor Motor s digitálním invertorem s 10-letou zárukou
Barva Bílá
Barva dvířek Tónovaná se stříbrným okrajem
Rozměry spotřebiče (Š x V x H) 600 × 850 × 600 mm
Celková hmotnost (kg) 79