Doprava již od 2 000 Kč ZDARMA!

SAMSUNG WD80K52E0ZW

doprava zdarma
Slim AddWash parní pračka se sušičkou Samsung WD80K52E0AW na 8/5 kg prádla
Štíhlé tělo, velká vnitřní kapacita
AddWash dvířka
Parní program - odstraní 99.9% alergenů a bakterií
Aktivní pěna EcoBubble - vypere i silně zašpiněné prádlo
Technologie praní vzduchem Air Wash dezinfikuje vaše oblečení a zbavuje ho zápachu
Invertorový motor - velmi tichý chod

Prodej ukončen
B
Katalogové číslo: WD80K52E0ZW

Štíhlé tělo, velká vnitřní kapacitaPropůjčte vašemu domovu elegantní look i při praní velkého množství prádla. Přesto, že její provedení je štíhlé a zabírá méně místa, 8kg kapacita vypere hromady prádla v každé várce – až 16 osušek. Díky tomu snižuje frekvence praní, což přináší úsporu času, elektřiny a vody.


Výkonné bubliny, vynikající čistotaŠetří náklady, chrání barvu a texturu oblečení. Eco Bubble přináší silný, ale šetrný čisticí výkon. Prací prostředek se promění na aktivní pěnu, která rychle proniká do prádla a snadno odstraňuje nečistoty. Stejně účinně pere také ve studené vodě (15°C) a spotřebovává méně energie.


Odstraňte bakterie a zápach horkým vzduchemUdržujte své oblečení hygienicky svěží bez použití vody a pracího prášku. Technologie praní vzduchem Air Wash dezinfikuje vaše oblečení a zbavuje ho zápachu, takže vždy voní svěžestí. Nepříjemné pachy i bakterie zmizí použitím horkého vzduchu. Není nutné je vyvařovat nebo používat drahé a potenciálně škodlivé chemikálie.


Hygienická čistotaDopřejte svému oblečení skutečně důkladnou a hygienickou čistotu prostřednictvím páry. Účinný cyklus Hygiene Steam zlepšuje kvalitu vašeho praní bez předpírání. Ze spodní části bubnu vypouští páru, která prostoupí každý kousek oblečení, a odstraňuje tak zachycené nečistoty, 99,9% bakterií a současně deaktivuje alergeny.


Intenzivní čištěníVaše oblíbené kousky oděvu budou vždy bez skvrn při jakémkoli znečištění. Funkce Bubble Soak vám pomůže odstranit i ty nejodolnější skvrny, například od čaje, vína, makeupu či trávy. Prádlo je při jejím použití namočeno do aktivní pěny, která uvolní skvrny a pomůže k jejich snazšímu odstranění.


Tichá, výkonná a odolnáVychutnejte si vyšší energetickou účinnost, nižší hluk a dlouhodobý výkon. Digitální invertorový motor využívá silné magnety, díky kterým dosahuje tiššího a výkonnějšího provozu. Současně spotřebuje méně energie než běžné motory a také zaručuje delší životnost, kterou potvrzuje 10letá záruka.


Tiché praníPerte kdykoli a kdekoli aniž byste kohokoli rušili. VRT Plus technologie redukuje hluk a vibrace během praní dokonce i při vysokých otáčkách. Trojrozměrný senzor vibrací udržuje dokonalý balanc bubnu díky kuličkovým ložiskům z nerezové oceli rotujícím v opačném směru než prádlo.


Vyprané a suché prádlo za 59 minutVaše oblečení bude opět připravené k nošení za méně než hodinu. Cyklus 59 Wash+Dry důkladně vypere, vymáchá a odstředí menší várku lehce znečištěného prádla za pouhých 59 minut. Takže si oblíbené šaty můžete obléknout bez zdlouhavého čekání a ušetříte čas i energii.


Výkon, který vydržíVaše pračka vám bude sloužit mnohem déle se speciálním keramickým topným tělesem. Jeho patentovaný design se vyznačuje jedinečným antiadhézním povrchem a mikrostrukturou. Zabraňuje vzniku vodního kamene a zachovává si vysokou tepelnou vodivost, takže životnost tělesa a jeho výkon vydrží mnohem delší dobu.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.